Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:31:52
EUR 34.9839 07:31:52
USD 32.2051 07:31:52
ALTIN ONS $2414.8350 07:31:52

Konu: 4 Saatlik Grafikte Düşüş ihtimali 10.02.2022

22,60-22,80 Aralığından dönebilirse şayet, grafikte gördüğünüz gibi sadece düzeltme düşüşü olur ve yukarı atabilir.( Ben risk etmem şahsen oraya düşer çıkar diye )
Daha önce düşüş ihtimali diye bir grafik atmıştım, düşüş az Yarım kalmıştı, şimdi o düşüşü tamamlamak için dibe 21,40-21,90 aralığına kadar inebilir. Daha önce en fazla 21,90 a inmiş o zaman en tepe 24,60 görmüştü, burdan dönmesi tepenin kısalması dibin az aşağı gitmesi demek oluyor mantıken, yani Günlük grafikte Rsi dip yapması için aşağı kadar gidebilir ytd not: Benim kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (500)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an neden çıkıyor anlıyorsam arap olim :) tamamiyle bu gerginlikten dolayı, aynı dolar gibi köpük tarzında bir ilerleme var. Günlük grafikte tepe yapana kadar gidecek herhalde az birşey kaldı zaten gündüz yazdığım rakama denk gelecek gibi 10,50 yada 10,58 ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

23.25 den donermi sizce kardes

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Şu an Altın ons grafiğin tepesinde, sadece günlük grafikte çıkış alanı kaldı işin garibide sabahtan beri kesişme tam olacak yukarı atıyor :) milleti terste bırakmak için çıkıyor havası veriyorlar. ytd
not: 2 saatlik ons grafiğinde tepeye çıktı artık çıkacak yeri kalmadığı için bir kesişme bekliyorum birazdan hatta o kesişme olursa düşüş başlayabilir, burda önemli olan 4 saatlikte kesişmemesi, ordada kesişirse düşerken oda aşağı çeker onsleri, izlemeye devam ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

düşüş şöyle ons bazlı bir düzeltme gelmesi lazım, saatlik grafikler tepelerde olduğundan günlük grafikte çıkış yapamıyor, orda çıkış olması için önce düzeltme yapması lazım. onsler rahatlıyacak ki daha yukarı çıkabilsin, tabi kesişme sabahtan beri oluyor ayrılıyor oluyor ayrılıyor, aşağı gitmesi için kesişmenin tam olması lazım :) muhtemelen az yukarı çıkıp üstte kesişedebilir, geçende böyle altta kesişemedi üstte kesişti ve 22,80 e kadar düşmüştü ytd not: bu seferde 22,90 yada 23,10 arasına kadar bi düzeltme gelebilir. 4 saatlik kesişirse vaktim olursa yazarım o kesişirse daha aşağılarada gidebilir. ytd

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Beklentiniz düşüş mü üstad?

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

2 saatlikte kesişme olmak üzere bir kesişiyor bir ayrılıyor, kesiştiği an aşağı tik atabilir... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tamamdir rabbim razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Peyzajcı Güncel en son grafik bu şu an 22,80den döndü gidebileceği tepeler buralar.
şayet kırmızı düşen kanalın üstünde kalırsa artık 4 saatlik grafikleri yada 2 saatlik grafikleri inceleyeceğiz, altına kayarsa demek ki günlük düşüşe geçecek demektir, o zamanda gene alımları günlük grafik dip yapınca alacaz, tepe yapınca satacaz gibi :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gümüş olumlu 4 saatlik çıkabilir ise ama Altın ons günlükte tepeye yakın birazdan onuda atıcam grafiğini, altın geri düşerse gümüşüde aşağı çekebilir ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Dün satmadım hatta satmadım diye de çok üzüldüm o kadar soruyorum yinede işlem açmaya korkuyorum diye. Dolayisi ile yeni alım da yapmadım. Bu sizce geçici bir yukselismi olumlu derken neyi kast ettiniz çünkü bugün satarım geri yine dusecekse

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sağlık olsun.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yok dün geç yatmıştım uyuya kalmışım malum yıllık izindeyim :) oda şansımıza grafikte şartlar olumluya dönmüş, şimdi bakınca tüh dedim fırsat kaçtı. sağlık olsun alan yada satamayanlar için fırsat doğdu.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Siz xun sattiklarinizi geri almismiyxiniz

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tamam kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla grafikte olumlu 4 saatlik kesişirse daha iyi çıkar gibi gözüküyor. bence çıkma ihtimali var şimdilik elinde malı olan beklemeli yani ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

23?60 gelirmi dersin. yomsa buralarda iyimi satış için.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hadi insallah

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altn ons 4 saatlikte kesişti yukarı atacak ama stoch seviyesi tepeye yaklaşıyor 1844 e yakın yada oraya gelince geri düşebilir zamanla
henüz gümüş rsi kesişmedi çok az birşey kaldı o kesişince gümüşte ons olarak yukarı atabilir ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Aaa raslantıya bak :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@M_yıldız az uyuya kalmışım :) grafiğe şimdi baktım olumsuzdan olumluya dönmüş, hatta az birşey kalmış eğer 4 saatlik sarı çizgi mavi çizgi ile birleşirse az daha yukarı hızlanabilir çıkış. Tek sıkıntı var oda TL grafiğinde günlük grafikte stoch tepeye yaklaşmış, buda rsi seviyesini geri aşağı çekerse tekrar düşüş moduna girebilir.
Ayrıca Altın stoch seviyeside tepeye yakın günlükte yani altından dolayıda bir düşüş gelebilir. Önce yükseliş devam edecek gibi yani sonra günlükte tepe yapınca geri aşağı düşecek gibi duruyor grafikte ytd

Tahmini konuşursak gene ons 23,80 e gitmeyi deneyebilir burdan önce 4 saatlikte kesişme olması lazım o olursa rahat çıkar gözüküyor. çünkü 4 saatlikte stoch henüz ortada rsi de ortada tepeye çıkarabilir. ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@veysi2121 buradaki grafiğe bakabilirsiniz . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetsaim ()

Bu düşüş bugün gerçekleşmedi mi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Zümrüt_60 buna da bakarsınız ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sizde gumustesiniz degilmi

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam nereden doner

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ve aleyküm selam rahmetullah valla ben 450den aldım hocam. yuksek aslında aldığım çünkü tepesi 458iken almak mantiksizdi aldık. ama burası uygun

Zeubmues için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İhtimali var ama bugün degil ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zeubmues ()

Selamun aleykum.
Bu seviye platin için uygun mu

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam 24 keremi gidiyor dersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum