Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 22:37:32
EUR 34.9545 22:37:32
USD 32.4853 22:37:32
ALTIN ONS $2335.9600 22:37:32

Konu: xagusd olasılıklar...

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Teşekkür ediyorum

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık tebrikler sayın @Periyot

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İki yıl önce dibe gelmeden dip (dip geldi 17.55), tepe gelmeden tepe senaryosu (tahmini 35. xc)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hocam beklentiniz guzel emeğinize saglik bakalim piyasa yapicilarin bunu nezaman isteyecek..
Buarada tebrik ederim :))günaydın hayirli cumalar...

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eline sağlık abi güzel bir grafik :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@LosAnarquista60
@M_yıldız
@Asiii__
17.26 değil ama 17.55 geldi!
Grafik haftalık olduğu için 35.75 hâlâ bekleniyor:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@LosAnarquista60 17 den sonraki siyah çubuğun ucundaki mavi hedef güzel ama:))

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Şuandaki şartlarda bende üstünü beklemiyorum. Olağanüstü bir gelişme olursa durum değişir tabi

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Üstü zor görünüyor bilesin:)ytd

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Buna da yok demem hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bak şimdi 10kri makas var, dün diyelim 60ta iken 70ten aldık desek 90 oldu 80den yada imkan verirse 85ten satsak 10-15krş kâr olurdu. makasların açık olması benim gibiler için büyük risk oluyor. bu sene iyi bir yerden alıp gerekirse uzun vade beklerim ama önce aldığım yer geçen sene gibi dip seviyeler olmalı, geçen yıl Altın a 400tl den girdim sadece 390 küsüre düştü, onun gibi bir alımla başlamam lazım :) ytd

Muskachips için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

1815 i test eder diye düşünüyorum bakalım... ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons düşüşe hazırlanıyor, düşüşe geçerse tekrar aşağılara gidebilir dikkat etmek lazım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Muskachips ()

Türk milletine imkansız de yakında onunda buluruz hiç tasalanma , ))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Şuan aramızdaki tek engel 23.07:)ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

market sektöründeyiz dostum, yoğunuz bu sene :) malum pandemi asgari ücret arttırımı vs elemanda kısılma var, her yıl daha az elemanla çalışıyoruz, böyle giderse 1 tane robot koyacaklar, 1 tane eleman işleri yapsın diye :))

Muskachips için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muskachips ()

Ne işle meşgul uz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen nasip bakalım...
Size kolay gelsin

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

hayırlısı nasibinde varsa gelir :) ben sezon başı güzel al sat yapardım hiç tereddüt etmeden, şimdi eleman azaltıldığından rahat rahat eskisi gibi bakamıyorum iş yerinde, o yüzden fazla riske giremiyorum geçen sezon gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Elimde bir parça var dediğim parite rakamı gelirse geçiş yapmayı düşünüyorum! ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

10,05-08tl ye kadar tl grafiğinde çıkış gözüküyor, onun üstüne atarsa muhtemelen devam edebilir çıkış. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Saatliğe bakarsak tepki olarak kalacak gibi gibi ... tabi tepki olarak kalacağını destekleyen başka indikatörler de var bana göre tabi ytd
Kesinlik içermez! yatırımlarda kullanılmaz!

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bakacaz devamı nasıl olacak, tepki mi yoksa günlük çıkışa mı geçti. işte çalışmasam risk alır girerdim dün 1 parçada olsa ama işte takip edemem diye vaz geçtim. bugün aslında veri olmamasına rağmen bu haftanın özelliği hareketli geçmesi gene güzel yükseldi aslında, makaslar açık olmasa riske girilirdi ama makaslardan giresimde gelmiyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@By_tarafsız_adam ben böyle bir parite rakamı buldum bakalım gelecek mi ytd diyelim...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gelirse parite 0.749 ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

@Levent06_ alt yorum lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tepki nereye kadar olabilir!
Alt yorum da... ytd
Ons olarak daha güvenli takip edilebilir!

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sagolll:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum