Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 12:36:57
EUR 34.8238 12:36:57
USD 32.3379 12:36:57
ALTIN ONS $2301.8900 12:36:57

Konu: xagusd olasılıklar...

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Seninde ellerine sağlık abla,
Grafiklerini takip ediyorum:)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Emeğine sağlık kardeşim

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Çok teşekür ederim sağolun hayırlı geceler iyi tatiller

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Maalesef ons olarak! tl olarak ne olur tam olarak bilemiyorum! ons olarak 22.9 üstü 23.32-42 civarı olabilir!
Gr tl grafiğine göre 10.15-30 arası olabilir! fakat dolar a pek güvenmediğimi belirteyim!
ytd
Hayırlı geceler hayırlı haftalar dilerim

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Hocam beklediğiniz tepki çıkış yönünde ise TL ile kaç olur acaba

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Günlük ve haftalık da düşüş bitmediği konusunda hem fikiriz...
Elinize sağlık
Benim beklediğim tepki muhtemelen saatlikte olacağını düşünüyorum saygılar

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

İnsalh yarisi TL ama yüksekten aldiklrim da var yarı insalh düşerse ortalmyi dusrurum düşüş nereye kdr gidebilir alırdım makas koydu banka malesef

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın bence gerileyecek ons olarak haftaya, çünkü dönüş olması için genelde ben öyle analiz ediyorum grafiği, atıyorum dip neresi 21,40 genelde üst kademede duruyor, neresi 21,90-22,10 gibi daha sonra macd stoch dönmeyece çalışıyor, o dönüştede düşmeye devam ediyor, yani 21,40 a doğru gidiyor, ve neticede o seviye geliyor ve yukarı dönüş tamamlanmış oluyor. Bunu grafiğe bakanlar anlamıştır ama grafik bilgisi olmayana anca grafikte çizmek lazım :) şöyle hayal edebilirler, 22,10 ile 21,40 arasında Yarım daire dönüş oluyor, o dönüş bitince dönüş tamamlanmış dipte gelmiş oluyor, o süre zarfında rside dip yapabilir bu arada, rsi henüz tam dip yapmadığı için oda düşüş devam edebilir diyor. ytd herkese iyi hafta sonları haftaya alanlar kazanır inşallah, ben henüz dolar a güvenmediğim için alıma başlamadım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tabiki trend rakamlarını da arada güncellemek şart! gümüş ons haftalıkta kötü bir görüntü sergiliyor! Altın kardeşi biraz biraz el atacak duruma şimdilik:)oda kırarsa sanırım trübün en iyisi olacak:) Altın ons haftalık ta kırılım henüz olmadı! ytd tekrar hayırlı geceler...
Kesinliği yoktur! tavsiye içermez diyelim...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tabiki takip şart:)
Hayırlı geceler hayırlı haftalar dilerim

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bende böyle bir grafik atmıştım, bu oluşum uzun vadede devam edebilir, fedinde faiz arttırması bunun devam etmesini sağlayabilir, tabi yukarı atarsa bu iptal olur o ayrı konu zamanla belli olacak ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@cenap_dayiniz_geri_dondu bu grafik hâlâ geçerli hayırlı geceler haftalığa göre değerlendirmedir! sence bu uyarı değil mi?
Ayrıca geçen trende dayanınca izlenecek yerde diye kendimce uyarı yaptım! hatta bir kaç kişi tribün muhabbeti yaptık!

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık.. teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Faydası olmaz mı? Elbette istifade ediyoruz. Sanada hayırlı geceler.

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hayırlı geceler, umarım faydası olur, grafik haftalıktır... ytd

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eline sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum