Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 18:08:32
EUR 34.7339 18:08:32
USD 32.5072 18:08:32
ALTIN ONS $2392.1450 18:08:32

Konu: 4 Saatlik Grafikte Düşüş ihtimali 10.02.2022

22,60-22,80 Aralığından dönebilirse şayet, grafikte gördüğünüz gibi sadece düzeltme düşüşü olur ve yukarı atabilir.( Ben risk etmem şahsen oraya düşer çıkar diye )
Daha önce düşüş ihtimali diye bir grafik atmıştım, düşüş az Yarım kalmıştı, şimdi o düşüşü tamamlamak için dibe 21,40-21,90 aralığına kadar inebilir. Daha önce en fazla 21,90 a inmiş o zaman en tepe 24,60 görmüştü, burdan dönmesi tepenin kısalması dibin az aşağı gitmesi demek oluyor mantıken, yani Günlük grafikte Rsi dip yapması için aşağı kadar gidebilir ytd not: Benim kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (500)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

çıktı düştü gene aynı seviyeye geldik grafikte xD

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Evet doğrudur kardeşim. satış gelirse gelebilecek destek rakamı ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1912 pardon

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1812 rakamına vurgu yapmışsin birde kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Fatihsultan buyur geldik istediğin yere . ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bize yedirmezler 1960lari hemen:)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an Altın ons baskısı var, grafikten izliorum gümüş çıkıyordu 4 saatlikle tam kesişecekken döndü :) altın ons baskı kurmasa 10,58 görürdü, tekrar çıkabilir çünkü altın ons hafif hafif yukarı hafif hafif aşağı baskılıyor. Burda tutunursa altında belki bir tepki çıkışı ile 1900 ü tekrar geçmeyi deneyebilir. ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

23.90dan döndü 24 e emir vermiştim:)

0BeğenmedimŞikayet

Sinan78 ()

Yorumunuz için teşekkürler dikkate alacagim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an çıkamadı zaten geri 10,42 yada 10,38 de tutunmayı deneyecek gibi gözükütır ytd

Sinan78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

makastan dolayı riskli zaten en fazla şimdilik 10,58 olur gereksiz risk yani, üstüne atması için dolar yada bir olay olursa çıkar. Altın ons aşağı baskılarsa tekrar düşebilir, o baskı kurmazsa 10,58 e bir gidecek gibi.. uzun vade beklerim diyen biri risk alır ama gereksiz risk bence ytd

Sinan78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinan78 ()

Selamın aleyküm sabah biraz aldım sizce buradan daha alınır mı beklenir mi

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Günlük parite için sormuştum hocam teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

23,90-24,10 tepe şimdilik az üstüne çıkabilir örnek 24,30-24,60 gibi fazlası gene olabilir ama haftalık çıkış yapması lazım öyle birşey içinde muhtemelen sa, vaş çıkar felan olumsuz bir haber olursa olabilir. dolar yada ons bazlı bir sert yükseliş yani ytd

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam ons Olarak kaçtan döner

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hadi hocam İnşaAllah. Benimde bir öngörüm vardı geçen hafta Altın sabit kalırsa gümüş gider diye çünkü çok geride kalmıştı bende onu izliyorum öyle olursa 10.67 lere kadar beklenilebilir sanki ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Birazcık daha çıkarsa 4 saatliktede kesişecek o zaman rahatca 10,58 i test etmeye gidebilir ytd

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Evet hocam kesinlikle tebrik ederim. Bakalım neler oluyor

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bugün bu riski alıp parçalı giren biri şu an kârda alım satım kısa yapacaklar için bir fırsattı ytd

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Hocam grafiğe uzun bakan istediğinin olmasını görür diye bir laf var ama senin grafiklere bakışına hayranım tebrik ederim bir senle zıtlaşmış olsamda hakkını helal et. Olası şeylere bakıp bırakıyorsun sanırım

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Tek cümleyle cevap veriyim; imzamı attım Altın a :))

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

parçalı girseymiş, sonuçta ben kimseye full gir demem kendim risk alırım o ayrı konu ama başkasına asla full gir demem, full girilecek yer var, girilmeyecek yer var. Buralar full alım için girilecek yerler değil riskli bölgeler, en ufak bir siyasi olay ile yukarı atabilir, en ufak bir söylem yada veri ile düzeltme yada dip yapmaya gidebilir. Sende olsan başkasıda olsa sonuçta herkes kendi riskini alıyor, suçlamak daha çok aciz insanların işidir, öyle insanlarla zaten fazla takılmamak lazım. Biz insanların para kaybetmesi için çabalamıyoruz sonuçta, alan biri mesela ben bunu yazmasam korkudan full satabilirdi, ama çıkış olabileceğini öğrenince parçalı satar gene risk etmemek için mesela sattıkları cepte kâr kalanıda çıkış olursa ondanda kâr etmeye devam edebilir... hiç satmazsada kendi risk etmiştir, full sattıysada kendi risk etmiştir, birilerini suçlayacak yer ararsan her türlü suçlayabilirsin hangi yöne giderse gitsin... ytd

6ncı_his için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

Ben aldıktan sonra bunları yazınca vicdanen rahatladım üstad. En azından benle birlikte alım yapan varsa tek sorumlusu ben olmam :)))

4BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gümüşte saatlikte kesişme çok yakın en ufak yukarı atmasında 2 saatlikte kesişme oda yakın yani çıkış başladığı an Altın ons aşağı baskı kuramazsa muhtemen şu an rakam 10,42 destek dersek rahat 10,48 geçilir ve 10,58 i test etmeye gidebilir ytd not: Bu dediğim bir veri yada olay aşağı düşürmez ise olabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Alt yoruma ek olarak 30dk lık aşağı kesti sırada 1 saatlik ve 2 saatlik var, aşağı kesmeye devam ettikçe düzeltme düşüşü beklediğim gibi devam edebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altın ons 1877 üstünde kaldığı sürece şartlar olumlu hem Altın da hem gümüşte, altına sarkarsa gene bakarız ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

10,38 destek bölgesine geldi bahalım kalırsa Altın dada 1886 da tutunmaya uğraşıyor onunda destek 1884 altına sarkmadıkça üste atmaya devam edebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gümüş 24,30 uda geçerse şayet artık 25,50 kanalı var oraya geçebilir, tabi önce geçmesi lazım geçerse müsait olursam o grafiğide atarım, şimdilik bu yeşil çıkış kanalında ilerliyor ytd

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Evvet üstad tşk ederiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum