Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:18:15
EUR 34.8238 05:18:15
USD 32.3379 05:18:15
ALTIN ONS $2301.8900 05:18:15

Konu: 4 Saatlik Grafikte Düşüş ihtimali 10.02.2022

22,60-22,80 Aralığından dönebilirse şayet, grafikte gördüğünüz gibi sadece düzeltme düşüşü olur ve yukarı atabilir.( Ben risk etmem şahsen oraya düşer çıkar diye )
Daha önce düşüş ihtimali diye bir grafik atmıştım, düşüş az Yarım kalmıştı, şimdi o düşüşü tamamlamak için dibe 21,40-21,90 aralığına kadar inebilir. Daha önce en fazla 21,90 a inmiş o zaman en tepe 24,60 görmüştü, burdan dönmesi tepenin kısalması dibin az aşağı gitmesi demek oluyor mantıken, yani Günlük grafikte Rsi dip yapması için aşağı kadar gidebilir ytd not: Benim kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (500)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dur soralım onu

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

1834 te Kuveyt alımda kaç yakar kardeşim gelirse takip edeceğim fena taktım kuveyte

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bemde 1830bekliyorum bakalım gelirmi

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yakın zamanda destek göreceği yer :) tutunamazsa bir alta geçecek, 10,15 ardından 10,08 artık hangisinde durabilirse ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1834te Altın da bir destek çizgisi var, oraya önce 1844 sonra 1834 e gitmeyi deneyecek, yatay seyir giderse altın 1844 altına inerken 1837 den dönüp 1844 te tutunabilir ilerleyen zamanlarda, tabi bu benim kişisel analizm illa kesin olacak diye birşey yok ordanda yukarı sağlam artabilir. Fed daha faiz kararını martta açıklayacak o zamana kadar onsler tekrar 1877 ye çıkmaya uğraşabilir oraya gelirse gene bakarım ytd

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Tamam bilginiz için teşekkürler takipe devam

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

10.22 alım yerimi yani

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Şu Altın ons gelse 1844lere ordanda 1830lara olacak bu iş:)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

normalde tam düzeltme yapsa daha güzel olur ama yapmazsa 10,08 gelince bakacam grafiğe uygun görürsem parça alabilirim gelmezse beklemeye devamm. üstte yatay seyretmesi bir işime yaramıyor. Aşağı yukarı hareket ediyor, kısa makası olanlar değerlendirebilir ama benim az 10krş kâr etmem lazım ki girdiğime değsin, yani 10,08 de 10,12-10,15 arası banka verir muhtemelen 10,33 e geri çıksa 10,25 gibi satarsam oda bana yeter :) ytd Tabi bu ihtimalden ibaret buraya düşecek diye kesin bir algı yaratmayın bu benim beklentim ytd

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam siz gümüş gram olarak kaçı bekliyirsunuz

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons baskısı devam ediyor, gümüşte bir alt desteğe düşme ihtimali artıyor muhtemelen tekrar 10,22 de tutunmaya çalışak gibi gözüküyor... bilgi amaçlıdır ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Benim için izin sorunu yok kardeşim, yıllardır çalıştığım için içerde birikmiş izin sayım bir hayli fazla :) 1 haftalık 2 haftalık aldığımdan bitmiyor. bu hafta son zaten haftaya işe başlıyacam.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık biraz ekrandan uzaklaşmak iyi gelir ama yine bekleriz en kısa zamanda yorumlarınız takimde

0BeğenmedimŞikayet

Anestezi_teknikeri ()

teşekkürler fikirleriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

İyi izinler abi. Kışın izin olurmuş yazın kullansaydın iznini

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

kaç gündür yıllık izindeyim diyorum :)

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Sen çalışmıyormusun abi?

4BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Neyse ben az gezem tozam, sonra gelir bir film izlerim boş zamanımı değerlendirem, arkadaşlar 15dk lık grafikte Altın ons tepede, aşağı kıracak altın ons hafiften hafiften yani önümüzdeki saatlerde altın ons gümüşe aşağı yönlü baskı kuracaktır, 30dk lık grafikte kesişme olursa alt desteklere geçirebilir. şimdilik görünen bu akşama gelirim gene ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Teseklür ederim
Parca çıktım hocam
Tedbirimizi aldık şükür
Sağolun varolun

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

10,38 i geçerse zor ama dolar katkı sağlarsa orayıda geçebilir ama fazla ümitlenmeyin derim :) çok olsa 2li tepe olur gene 10,49 a iğne atıp geri gelir çünkü günlük grafikte stoch tepede olduğundan yatırımcıyı kandırıyorlar bence, yukarı gidicek gibi yapıp aşağı kıracak günlükteki stoch tepe yaptığı için, ben öyle düşünüyorum ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Emeğine sağlık hangi aralıklar düşüş gösteriyor dün isabetli oldu dusuncenix

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Bir sonraki direnç 10.42 değil mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

6ncı_his ()

%15 gümüşü paketledim. Bir üst dirençte %30 en son da kalan %55'i satarım. Spek düşünsün şimdi nereye götüreceğini ; )

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

An itibarı ile 2 - 4 saatlikte yukarı kesiştiği için biraz yukarı atmaya uğraşıcaktır. 10,33 üde geçme ihtimali doğdu ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ons yukarı cikicam diye direniyor:)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

taam taam gazı bitti Altın ons nin düş gari 1834 e bugünlük 1844 olsa oda olur xD düşte belki gümüşte aşağı kırılır ben alam sonra çıkarsın geri hadi canım hadi güzel kardeşim yorma bizi :)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altın ons 15dk lıkta aşağı kırdığı için aşağı baskı var 30dk lık ile kesişirse aşağı kırma ihtimali var, yani 10,22 Altın a geçer muhtemelen ve altta destek bulmak için 10,08-10,09 gibi bir destek var orada tutunmaya çalışacaktır ytd not: kesişme olmayadabilir sadece olursa diye bilgilendiriyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

He:)şimdi hedef neresi

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

24 ons mı gidiyoruz demiştiniz. bende o gun için degil ama ihtimali var demiştim ... gittik geri geldik dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Nereye gittik

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum