Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 19:25:47
EUR 34.8584 19:25:47
USD 32.3495 19:25:47
ALTIN ONS $2298.1650 19:25:47

Konu: 4 Saatlik Grafikte Düşüş ihtimali 10.02.2022

22,60-22,80 Aralığından dönebilirse şayet, grafikte gördüğünüz gibi sadece düzeltme düşüşü olur ve yukarı atabilir.( Ben risk etmem şahsen oraya düşer çıkar diye )
Daha önce düşüş ihtimali diye bir grafik atmıştım, düşüş az Yarım kalmıştı, şimdi o düşüşü tamamlamak için dibe 21,40-21,90 aralığına kadar inebilir. Daha önce en fazla 21,90 a inmiş o zaman en tepe 24,60 görmüştü, burdan dönmesi tepenin kısalması dibin az aşağı gitmesi demek oluyor mantıken, yani Günlük grafikte Rsi dip yapması için aşağı kadar gidebilir ytd not: Benim kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (500)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BOZKURT_gümüş ()

aynen öyle yatırım işi sabır işi sabretseydik zamanında çok kazanıcaktık

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

TL grafiğine göre tahminen eğer düşmeyecekse 10,08 10,10 dan üste atabilir diye tahmin ediyorum ytd

emtia_alsat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben kesin düşer demiyorum zaten :) sende amma düşüş meraklısısın müdür. Bu iş sabır işi öyle pat diye zırt pırt inmez hemen, hemende çıkmaz. Yatırım işi sabır işidir. ytd

Akın_akın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akın_akın ()

Üstat hayallerinize ne oldu daha düşecek dedik ama çıkacağına hiç inanmıyorum normalede daha düşmesi lazımdı neden düşmüyor onuda anlayamadın ama düşecek

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Fatihsultan bak gittik geri bile geldik . :) Ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ons grafiğinden hariç TL grafiğinde 1 saatlik en dipte kesişme var o olursa TL fiyatı grafiğinde yukarı atabilir, şimdi 10,49 iğne atmıştı tepe düz 10,50 desek dipte 10,10tl desek burdan yarısı kadar çıkar deseek 10,30 a kadar bir çıkmayı deneyebilir tahminen ytd

0BeğenmedimŞikayet

emtia_alsat ()

Olur. Ben beklerim mesela yine :)))

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Alt yoruma ek olarak kesişme olmadan direk üste de gidebilir kesin olacak demeyim sonra düşer diyip bekleyen olmasın xD ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şimdi şöyle birşey gözüküyor grafikte, sanırım 30dk lıkta tekrar aşağı kıracak tekrar bir aşağı gitmeyi deneyecek gibi ytd not: Genelde ons yukarı atacaksa duracağı yerin az üstünde durur sonra düşmesi gereken yere düşer ordan üste atar. Sadece bilgi amaçlıdır buna göre 22,80-22,90 gelebilir belki ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

gazı yetmedi gibi 30dk lıktaki kesişmenin Altın ons toparlarsa gümüşte azcık çıkar gene ama alım satıma değer mi bilemiyorum. Az daha düşeydi alırdık ytd

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akın_akın ()

Daha çok inmesi lazım 21.40

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

düşüş devam ederse gelir rahat, tabi dolar ında bu seviyelerde durması lazım 13,50-13,65 arası dursa ons 22,80 ve Altın a inse yeter o rakam için ytd

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam yerinde bu nokta bilgiler icin size cok tsk. Ederim emeginize saglik

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Gelirse eger 9,80 gelirmi gumuste

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1 saatlik ve 2 saatlikte stoch dip yaptığı için belli bir süre yukarı atabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

An itibarı ile Altın ons demin 30dk lıkta kesişme oldu demiştim şimdi gümüşte aynı 30dk lık grafikte kesişti o yüzden hafif yukarı atacak, bunlar grafikte dönmek için uğraştığında oluyor, eğer dönüşü yapamazsa 1-2 ve 4 saatlikte düşüşe devam edebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kaç şuan rasyo

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Kimse yanlış anlamasın takılıyorum sadece :) herkesin kendi beklentisi sonuçta ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Onu erdoya soracan:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

22.80den alıma başla kardeşim parça parça. en azından zarar olmaz. tabi yinede istişare et

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Rasyo tarafında bi 81 bekliyorum o da gelirse

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Silkeleme taktiği mi yoksa yükseliş mi kestirirsem alırım.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ucuyorduk yine çakıldık :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1850yi zorluyor kirsa aşağıya çok güzel suzulecek bekliyorum bakalim

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sayfada roket roket diyorlardı, roketin gazı bitmiş gene x)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hocam ()

Alim satım noktalarında hedeflerin güzel. Ama neden prite işlem yapmıyorsun. Bana daha çok cazip geliyor. Gumus On. s u biraz daha bekleyelim mi? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Kaçırdım etiketle arada yav :D

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam baybtatafsiz hocam ne diyor bak

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Dedin tabi gerisi bizim işimiz. ben çok umursamadım kendiminkini aslında şimdi baktım da benzin parası çıkınca:)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Fatih hocam bekleyim mi daha :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum