Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 21:54:26
EUR 34.8413 21:54:26
USD 32.3365 21:54:26
ALTIN ONS $2299.2950 21:54:26

Konu: 4 Saatlik Grafikte Düşüş ihtimali 10.02.2022

22,60-22,80 Aralığından dönebilirse şayet, grafikte gördüğünüz gibi sadece düzeltme düşüşü olur ve yukarı atabilir.( Ben risk etmem şahsen oraya düşer çıkar diye )
Daha önce düşüş ihtimali diye bir grafik atmıştım, düşüş az Yarım kalmıştı, şimdi o düşüşü tamamlamak için dibe 21,40-21,90 aralığına kadar inebilir. Daha önce en fazla 21,90 a inmiş o zaman en tepe 24,60 görmüştü, burdan dönmesi tepenin kısalması dibin az aşağı gitmesi demek oluyor mantıken, yani Günlük grafikte Rsi dip yapması için aşağı kadar gidebilir ytd not: Benim kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (500)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

nasip ben sana kaç defa dedim alım satıma karışmıyorum ama bana göre tepe buralar diye ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim dün ablamın işlemlerinden kendi uckilo gümüşü satmadım 10420lerfen satsam 20kurs alttan alırdım benzin parası çıkardı :)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

yatataya bağlarsa ons baskısı kalkar ise parça girilebilir, makası az olan deneyebilir. 10krş makas varken şimdi alsam en az 7-8krş artacak öyle kâra geçebiliyorsun, zaten 10-15krş artarsa riske değmez, dolar ile beraber artacağına inansam alırımda :) onada pek güvenim yok. fed kararları aslında dolara yarar fakat mb kararlarıda çökertir ondan gerek yok riske, az bekleyem hedeflerim geliyor yavaş yavaş. 23,10 gelecek dedik geldi nokta :) stoch seviyeleri dip yapsın 2 yada 4 saatlikte izleyem duruma göre bakar gireriz belki, siz bana bakmayın ben az garanti alım yaptığımdan aşağıları bekliyorum ons olarak ytd

Ali_hocam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hocam ()

Al. ti. n da tutuyor galiba gümüşü 1820 Lara düşerse 22.80 olur mu? Parça girelim mi buralardan bekleyelim mi? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Cıxxx almadım, ons baskısı devam ediyor gözüküyor bitince kendini belli eder zaten ytd

nımesay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Adınızmı gumus

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yarın fedmi var

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an 30 dk da kesişme olduğundan yukarı atıyor onsler, saatlik böyle kalabilirse geçici düşüş durabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1847 pek sağlam cikti:)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Fed günü olsa direk yaparda, sadece fedin lafıyla düştüğü için piyasa yavaş yavaş düşürüyor, bugün fed faiz kararı olsa direk 21,90 - 21,40 a bile inebilirdi :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

4h tepesini yaptı gibi görünüyor dip yapana kadar beklemek mantıklı görünüyor!
4 h dip yaptığında saatlik ikinci dibi pozitif uyuşmazlık olarak yaparsa girilebilir! ytd
Biraz uzun sürecek haliyle:)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an 30dk lık dönmüş durumda, 1 saatlikte düşüş devam ediyor gözüksede toparlamaya upğraşıyor, az üste atıp gene düşebilir muhtemelen. Bu makasla riske girilmez bana göre :) en sağlıklısı 2 yada 4 saatlik en az dip yapacak ki aldığıma değsin ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

4 h dip yapana kadar düşebilir! ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Onu blok satışla denedi ama bilmiyorum aklımda ki gelirse alırım gelmezse ya nasip beklemeye devam

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

1845 gelmiş orası önemli ordan güç almış gibi

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

Hocam ortalama 10.20dı dedım dursun

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hatırlamıyorum ki dolar yükseldi onu da hesaplamak lazım

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Mennan usta kaç rakamı vermişti 9980mi9860mi

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam Altın ons 1880ne gelmiş daha kaç olacaktı aslında bunu bilmek için çok bilgili olmayada gerek yoktu sayın hocam.

Goktugaytug için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İnşallah hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Goktugaytug ()

Dün satmak varmıs gümüş

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Beklediğime değsin de nasip hocam. Nasipte ne varsao

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bile bile lades hocam:)altın onsu takip gerek 1850kirarsa hatta 1847. oxaman aşağısı bizi bekler

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Nasip hocam bekliyorum destekte şuan kıracak mı Altın salarsa kırar gibi

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Onlarida dolar a geçtim ben hiç kulağımı düz tutamiyorum kardeşim hep tersten işim gücüm bu:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Üstteki alım bana 100dolara mal oldu:)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Beklemeye devam takipteyim alım yapmadım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

altın ons giderse gümüş ons fena olur.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

hayırlı olsun ben kaçar düşüş devam edecek gibi sanki az daha işlerimi halledem gelirim gene

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum