Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:50:21
EUR 34.8238 04:50:21
USD 32.3379 04:50:21
ALTIN ONS $2301.8900 04:50:21

Konu: 4 Saatlik Grafikte Düşüş ihtimali 10.02.2022

22,60-22,80 Aralığından dönebilirse şayet, grafikte gördüğünüz gibi sadece düzeltme düşüşü olur ve yukarı atabilir.( Ben risk etmem şahsen oraya düşer çıkar diye )
Daha önce düşüş ihtimali diye bir grafik atmıştım, düşüş az Yarım kalmıştı, şimdi o düşüşü tamamlamak için dibe 21,40-21,90 aralığına kadar inebilir. Daha önce en fazla 21,90 a inmiş o zaman en tepe 24,60 görmüştü, burdan dönmesi tepenin kısalması dibin az aşağı gitmesi demek oluyor mantıken, yani Günlük grafikte Rsi dip yapması için aşağı kadar gidebilir ytd not: Benim kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir, bol kazançlar dilerim...

Yorumlar (500)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

2 saatlik de dip yaptı mı hocam

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Allah razı olsun kardeşim.

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Tekerine taş değmesin. Arabanın kuyruğunu düzeltmek maksatlı, onsa bir kroşe çak beklediğime değsin

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Vergi bedava kardeşim. gerisi bindiğine sayacan

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Dört teker bu devirde zarar yazmaz. Tek zararın pompa sigorta ve vergi :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

He valla öyle oldu. ama zarar ile gitti kardeşim. valla iyimi oldu kötümü bilmiyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hayırı olsun Dört teker üzerine mi düştün :))

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim elimdeki paranın çoğu şimdi gitti:)) araba alımı için.

0BeğenmedimŞikayet

ahmet_hatay ()

Ama bence direnci geçmez yinede 13.66 üzerinde kapanış yapacağını sanmam

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Çaycıyla kanka olan varsa sorsun bizde bilelim :)

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Teşekkürler hocam çok güzel aydinlatiyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Pas geçmesin

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

fed faiz arttırcakmış ondan artıyor bizim mb ile alakası yok artışın :)

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Beklenti sabit, karardan sonra düşüş olmaz mı dostum usd de
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

mb rezervleri ekside olsada, anlaşılan swaplar, yatırımlar vs bir kaç yeni yöntem var ayın 17sinde açıklayacaklar sanırım, onlar açıklanınca havası söner dolar ın gene muhtemelen, tabi enflasyona çözüm bulamadıkları sürece yıl sonuna kadar zaten artışı kendileride bekliyor ytd

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Çokta yükselmez umarım.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Dünde dedim artarsa ons bazlı çıkış beklemiyorum, dolar bazlı artabilir diye, fed önümüzdeki aylar faiz arttıracaz dediği için her faiz kararında ondan biraz yukarı fiyatlıyor olabilir. Ayın 17sinde bu hafta perşembe tr mb faiz kararı var, sabit kalacağını önceden söylediler ama onunda az etkisi olabilir ytd

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam dolar neden yükseliyor şimdi yaa

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Analizler yaptıkça geliştirdikçe kendinizi zamanla farkında olmadan öğreniyorsunuz. Ben daha geçen yıl başladım grafiğe öncesinde veri analizi yapardım sürekli yada Altın ons ye bakarak hareketlerini çözerdim. ytd not: Şu an düşüş durdu demek yanlış olur geçici olabilir ayrıca abd açılınca ne yapacak bakmak lazım diye düşünüyorum. ytd

Partner_41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

Ya bu iş ustaları dinleyip hazıra konmakla olmayacak. Bu yaştan sonra inat edip şu grafik yapmayı, okumayı VS öğrenicez sanırım

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Terste kalmayım diyorsanız 2 ve 4 saatlik dip seviyelerinden almak daha mantıklıdır ytd hiç terste kalmak istemiyorsanız :) günlük grafikte rsi dip yapınca almanız lazım ons bazlı yani ytd

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

An itibarı ile sadece 30dk lık grafik dip yaptı, 1 saatlik grafikte stoch dip yaptı fakat rsi orta seviyenin az aldında dip yapmadı henüz, 2 saatlikte rsi tepede stoch aşağı düşmeye devam ediyor, aynısı 4 saatliktede devam ediyor, günlük grafikte ise hem rsi tepeden aşağı kırdı döndü hemde stoch aşağı kırdı döndü daha tepenin başındalar.
Özetle günlük grafik dip yapmadığı sürece sert düşüş beklememek lazım ama şimdilik geçici durabilir 30dk lık dip yaptığı için ve saatlikte stoch dip yaptığı için, düşüş geçici durmuş olabilir bilginiz olsun düşmek isterse direkte düşer günlük grafikte bazen fed gibi verilerde olabiliyor, normal şartlarda 1 saatlik düzeltmeler yapar grafikler ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dardayim ()

Hangi şartların oluşması halinde döndü diyebiliriz hocam kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Sümeyra_81 ()

Allah razı olsun kardeşim bilgilendirme için. Kazancın bol bereketli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Arkadaşlar profilime girin grafikler sayfasında var düşeceği çıkacağı yerler, yorumları ordan okuyabilirsiniz. 22,6022,80 den dönemezse helvayı kavurun işte belliki 4 saatlik yada günlük düşüşe geçti yok buralardan dönebilirse bir düzeltme oluyor şu an sadece ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

zaten fedi takmıyorlardı, gerginlik bitince fed faiz arttıracak diye birde grafikte tepede zaten düzeltme gelecek diye kaç gündür yazıyorum ben almam diye, alayım diyenede karışmıyorum ama ben almam diyorum düzeltme gelmeden, geçen yıl kâr fazla diye birde makas düşük diye 2 krş iken giriyordum, makas 10-15krş arası iken ben girmem şahsen düşeceğini düşünüyorsam ne gerek var fanteziye :) ytd

Şanssız_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ufak tefekleri yazmıyorum zaten terste kalan olur diye, o al satlarım genelde günlük harçlık çıksın gibi düşünün xD onun haricinde yazmamın nedeni bu seferde yalandan alıp satıyor diyenlerle bir tutuyorlar :)

Sewgi60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dardayim ()

Hocam Allah razı olsun sizden karşılıksız insanlara faydalı olmaya çalışıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Şanssız_gümüşçü ()

Sanırsam fedden korkuya düşüyor, tekrar 9 TL görme ihtimali olabilir gibi dimi üstadım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum