Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 23:29:06
EUR 34.5741 23:29:06
USD 32.3862 23:29:06
ALTIN ONS $2291.1400 23:29:06

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

6 ay içinde beklentim büyük sayfamda açıklaması var bakabilirsiniz. Yukarıdan sattıklarımın yarısını geri aldım karı TL de bıraktım.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Yükseliş beklentiniz mi var almışsınız 40 bin param var almayı düşünüyorum ytd

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

12,2623ten çıktığım parçanın yarısını 12,1076 dan geri aldım toplamaya devam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

12,4262 den sattığım parçayı 12,17936 dan aldım düştükçe toplamaya devam

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kısa süreli geri çekilmeler olsa da gümüşün yönü yukarı görünüyor.
Zaman daralıyor fatura kabarıyor uzak hedefler yakına geliyor.
Gün bence eldekine sahip çıkma zamanı şu anki şartlarda 30 kuruşun 50 kuruşun hesabı yapılmaz satılan yerine zor koyuluyor. Satmaya kalkınca 3 kuruştan az makas farkı veriyoruz almaya kalkınca 12 kuruştan fazla.Ytd
@Hakantb 10,55 derken AUD u kastettim o da 10,85 oldu
12,5656 ya kadar sattığım gümün bir kısmını 12,30667den geri aldım karı TL de bıraktım.
Düşerse eklerim yükselirse çıkarım Ytd

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yalnızca sayfamdan takip edeler için kademelerim.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

emeğinize sağlık abi gümüş gr aldım buralardan ins düşmez

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocam satışta beni de etiketlerseniz çok sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

destekler 25,734 25,609 25,484 dirençler 25,888 26,138 26,228

Alt yorumlar geçerli.
@Eylül76 hayır çıkmadım böyle manipüle etmeye devam ederlerse çıkmak beklemeyi tercih ederim.
Bu gün 12,15 i geçerse azar azar çıkışa başlarım geçmezse yarın 12,25 ten itibaren

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Hocam bende almak istiyorum alım yapınca buraya yazın

0BeğenmedimŞikayet

Yda23 ()

Allah razı olsun emeğine sağlık hocam

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Al yorumdan faydalanan varsa bir ses versin.

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Hayırlı Sabahlar,
Emeklerinize sağlık, teşekkürler.
Sabah kahveniz gönderildi, afiyetle:)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Teşekkürler, elinize sağlık.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şimdilik bir değişiklik yok yalnız 24,916 seviyesine tekrar dönüş yaparsa yukarı dönüşte 25,2 yi kırıp kıramadığını takip etmemiz lazım şimdiden yazmış olayım. Burayı kıramazsa biraz çıkış yapılabilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol tam isabet oldu şu an 6,102 ye alıyor tek engelimiz makas son zamanlarda isabet % 100

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bereketli olsun teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

HKN2020 ()

@REŞAT12 eline sağlık. Teşekkürler paylaşımlar için. İyi akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar tepeye yakınsa TL ye geçici dip yaptıysa belki direk parite de yapabilirim. Parite yapabilmem için dolar haricinde geçiş yapabileceğim bir ürün lazım. Ülkem ve ülkemde bir çok insan dolar cinsinden borçtayken insanlar bu sebeple in. ti. h. ar ederken doları asla düşünemem bu vebali de alamam vicdanım da el vermez.

Ali_Babaa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Babaa ()

11,85'den TL'ye mi Hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Çok teşekkür ederim 11 85 güzel bende beklemedeyim

8BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yapmadım 20 kuruş 30 kuruş aranmaz buralar sanki gümüş için alım yerleri gibi.
Şu anki görüntü yüksek kar getireceğe benziyor 11,85 ten önce satış düşünmüyorum. Bir değişiklik olursa sayfaya yazarım. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

daha önce kademeleri yazmıştım ama sanırım beni kale alan olmadı
Paritede düşüş nedeniyle dün 0,12199 dan girdiğim JPY nin yarısını 0,12221 den çıktım işte TL ile işlem yapmanın avantajı. Yükselirse kalanı çıkarım dolar TL ile düşerse daha aşağıdan girerim.
@Gbahar @LOVEROSE @orhan1193 @Hkaranfil @Tarkovski

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam siz kar satışı yaptınızmı bugün

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zaten amaçları böyle ileri geri yaparak insanların malını ucuza ellerinden almak. Keşke öyle dedikleri gibi 21 usd civarına inse 2 sene içinde 200 dolar ı geçebilir ama sert düşüş olacağını zannetmiyorum. Artık 22,94 altını görmüyorum burayı haftalıkta kırdığını düşünüyorum
O zaman isterseniz ful beklemeyin kar gördükçe çok az miktarlarda çıkın ben öyle yapıyorum.
Ya da ekran takibini bırakıp 23 TL üzerine % 10 satış talimatı da verebilirsiniz. Tahminimce sıfır araba etmeyecek tutarda alınan gümüş 10 sene sonra belki de bir apartman alabilecek. ytd.
@orhan1193 sayfamdan takip ederseniz inşaallah faydalı olabilirim geriye doğru okuyabilirsiniz.
@Eylül76 ben genelde tepe beklemeden azar azar çıkıyorum dip beklemeden de risk alıp giriyorum zararınıza olmasın.
@Tarkovski zaten işlemlerimin çoğunu paylaşıyorum sayfamı geriye doğru okuyabilirsiniz.

Artık mızrak çuvala sığmıyor gümüşte kısa süreli geri çekilmeler olsa da kısa vade de hedefi 26,7 27,2

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam elde full bekliyor sayılırım ama aşırı korkuyorum gecenki gibi sert bir satış olur diye :( umarım haklı çıkarsınız ve yukar sert bir ralli izleriz

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

5 ay önce yaptığım uyarıyı tekrarlıyorum ful çıkış yapanlar pişman olabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum