Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0677 12:40:02
EUR 34.8218 12:40:02
USD 32.5898 12:40:02
ALTIN ONS $2381.8350 12:40:02

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

parite riskli TL işe işlem daha kolay ve daha az riskli parçalı geçiş yapılabilecek JPY de var. dolar TL nin geri çekilme riski olmasa kolay.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Haklisin 100 lira kar görünce AUD den çıktık. Dün çıkmasak bugün 100 tl daha üstüne koydu. Yalnız bir problem var aud ile ons parite yok.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gerek yok nasıl olsa dönecek inşaallah acelesi yok daha yüksek yerden fırsat verir dolar değil ki bu zarar edesin

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Bende satamadım 12 ler den alımlarım var zaten

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Banka biz satarken 2 kuruş farkla alıyor biz alacağımız zaman 11 kuruştan fazla ödüyoruz yapamadım yoksa yukarıdan sattıklarımı geri alır karı TL de bırakırdım. AUD tahmin ettiğim gibi fırladı onu da makas yüzünden alamadım kısmet. Sayfaya yazmıştım alan olduysa hatırı sayılır kar elde etti dolar ı ezdi geçti.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam merhaba Bi işlem yapmadınız sanırım

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocam ben kıyamıyorum bide sıçrama diyorsun gel de sat :(

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de 11,8806 11,9514 ten çıkışlar yaptım 12,07 yi geçince belki küçük bir parça daha çıkabilirim.
@Muraatakcaa gr dediğiniz altın mı ? Gümüşü altınla manipüle ediyorlar henüz bir netlik yok 1 dakika içinde değişiveriyor.

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Hocam gr parite edecm düşer mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocam küçük bir parça çıktım 11 86 dan

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Slm Az miktarda çıkışlar yapılabilir aralıklı olarak 12,07 den alıyordu varsın bir kısmından da az kar edelim. Manipülasyon ihtimaline karşı tedbir.
Yoksa kolay kolay satılan yerine konamıyor banka makası açıyor tabelada 12,03 yazıyor almaya kalkınca 12,14 e alabiliyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocam slm nasıl yapalım şimdi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar da geri çekilme ihtimali olmasa buralar belkide alım yeri olabilirdi. Garip bir durum doların geri çekilme ihtimali satış yeri yapıyor. Alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Senin banka iyimiş ya benden 11 84 ten alıyor

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

teşekkürler abim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim size de hayırlı günler düşme ihtimali var ama kesin düşecek diyemeyiz gaybı Allahtan başkası bilmez tersi de olabilir.
İsterseniz düşme ihtimaline karşı % 20 TL % 20 parite yle JPY ve AUD düşünülebilir. % 40 ta gene dolar da kalabilir. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

dolar dayım abi düşer mı

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

hayırlı sabahlar hayırlı kandiller abi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Belki dolar ın düşme veya manipülasyon ihtimaline karşı bu seviyelerden az miktarda çıkışa başlanabilir.
Şu an 11,88800 den alıyor

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Faiz kararina kadar biraz yukselse bari gumus, millet ona gore islem acar en azindan.. tekrar sagolun ustam..

1BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Kur korumaliların vade bitimi yaklaşıyor malumunuz. dolar baskı artar diye tahmin ediyorum. Ben olsam hem faiz hem kur farkı vermek istemezdim:)) O yüzden bende de aynı endişe var.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma ek dolar inşaalah sert bir şekilde çakılmaz yoksa gümüş yatırımcısının da kısa bir süre de olsa canı sıkılabilir.

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Allah razı olsun hocam sağolun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben bekliyorum bir yakınım iş almış se netle malzeme indirmiş yeterli parası yok belki ona vermek için ayın 25 ine kadar satış yapabilirim ama etiket yapmayacağım çünkü yaptığım satış mecburiyetten. Gümüş gerekirse 2 yıl taşımaya değer 20 katına yakın potansiyeli var. Taşıdığına değer diye düşünüyorum. Şahsi kanaatim böyle yanılabilirim ytd.
@Saygı0706 11,70 11,85 bana göre gayet uygun dolar çakılırsa biraz daha aşağısı belki ama 30 kuruşun 50 kuruşun hesabı yapılacak zaman değil. Şahsi kanaatim yatırım tavsiyesi değil.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Emegine saglik sayin @REŞAT12

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam beklemeye devam diyoruz

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eyw hocam elinize sağlık

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar mavi hatta bir kere bile temas etmezken aşağıyı defalarca denemiş. Şu anki görüntü düşüş yönünde ağır basıyor.

Gümüşte görünüm pozitif görünüyor yukarı devam edebilmesi için 25,277 üzerinde kalıcılık sağlaması gerekiyor. Henüz tehlikeli alandan uzaklaşmış değil.

Daha önceki grafiklerde de net gördükki 1 dakika içinde dolar aşağı Altın ons aşağı rasyo yukarı yapılarak manipülasyon denendi. Paniğe bence gerek yok gümüşte geri çekilmeler geçici yön yukarı.
Alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

Saygı0706 ()

Gümüş alım icin uygun yer neresidir yeni üyeyim sizi takip ediyorum uzun zamandır yardımcı olurmusunuz tşk ederim

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

allah razı olsun bir işlem yaparsanız benide etiketleyin lütfen bende beklemedeyim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum