Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 09:27:03
EUR 34.7339 09:27:03
USD 32.5072 09:27:03
ALTIN ONS $2392.1450 09:27:03

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aynı fikirdeyim belki zaman alacak ama belki bir sıfır araba karşılığı gümüş ileride bir apartman parası eder diye düşünüyorum. Ne kadar bekleteceğini kestirmek güç ama beklemeye değeceğine inanıyorum ve geçici geri çekilmelerde elimdekini riske sokmuyorum az miktarda çıkış yapıp çoğunu elimde tutuyorum. Ytd.

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Selamlar @REŞAT12 üstdım gümüş bu kadar enflasyonist ortamda gerçek değerini bir türlü gösteremiyor ve yıldırma psikoloji si yapıyor sanki çok ucuz kaldı 25.80 ni kırarsa ümidim biraz artacak tabiki ileride bu fiyatların çok düşük olduğunu konuşuruz inşallah, arsa tarla değerlenmeden almayız ya hani keşke alsaydık buralar eskiden tutluktu dedirtir mi acaba ne dersiniz.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Muskachips ()

Like size kardesim

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İlk denemede hedefe milimetrik değdi geri döndü tekrar deniyor burayı kırarsa ikinci hedef 25,805 adım adım takip ediyoruz. Alt yorumlara bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Alış fiyatım ile satış fiyatı arasında ne kadar fark olması lazım diyelim

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Hocam sana başka bir soru sorayım, şimdi ben parite olaylarını bilmiyorum, geçenlerde tl miktarıyla 11.60 maliyetiyle birkaç kilo gümüş ve Altın aldım. Altına dokunmak istemiyorum, yukarı bir yerde sattım diyelim gümüşleri, gram artırabilir iyim, daha doğrusu tl de nasıl gram artırılır, öğrenmek için soruyorum, Cevap verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Reşat bey tamda buradan almıştım. Kar almadan çıkmak istemiyorum. Aud den, pistinden erken çıkıp gümüşe girmiştim. Pişman oldum. Bu defa gumus inşaallah yüzümüzü güldürsün. Sizin yorumlarınızı güveniyorum.

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Bekliyorum bakalım yukarısını ustam :) Eyw eline sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Her türlü baskıya rağmen hedefine doğru ilerliyor en tepeden giren bile rahatlıkla karla çıkabilir. Peki 18,36 lardan dolar a girenler ne yapacak ve hala dolara parite yapanları gördükçe hayret ediyorum.

Geri çekilmeler sınırlı oluyor ama her seferinde bir önceki tepeyi geçiyor.
Dolardaki düşüşe rağmen en son yaptığı zirveyi geçmesinin uzun sürmeyeceğini tahmin ediyorum.

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eline sağlık ustam, de göstergeler ne diyor? Daha yukarılara çıkma kuvveti varmı şuan?

1BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Emeğinize sağlık hocam

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Son hali alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Anladım diye düzeltmek istedim

avcilar34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Abladım hocam, Bencede en mantıklısı hiç dokunmamak tabi bu benim şahsi fikrim,

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu ara işlem yapmadan sadece takip etmeyi tercih ediyorum sürekli bakmıyorum. Arada bir bakıyorum.
Bu gün için geçerli 13 TL yi geçerse az miktarda çıkış yapılabilir diye düşünüyorum. Aksi taktirde kağıt üzerinde tutturuyoruz ama banka makaslarından aldığımızı haksız bir şekilde daha yüksek fiyattan yerine koyma riskiyle karşılaşıyoruz. Geçici bir düşüş durumunda da aldırış etmemekte fayda var. Ytd.
@Chn_gs @avcilar34 sağ olun.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Ellerinize sağlık hocam işlem yaparsanız lütfen benide etiketlermisiniz iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Ok ustam teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum grafik eksik çıkmış. Doğrusu bu. Geçici düşüşlere aldırış etmeye gerek yok. İstikamet belli.

@avcilar34 @Eylül76

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Elinize sağlık ustam hadi bakalım inşalla :)

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beklentim yukarı yönlü

26,228 i kırıp yukarı devam etmesini bekliyorum. 41,658 kırıldığında bu grafik çöp olacak. İnşaallah.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam açılış nasıl olur Bi fikriniz var mı

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Galiba alt yorum sayfaya düşmedi yapacak bir şey yok.
@Ali_Cesur

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

JPY dolar endeksinde tek başına en yüksek orana sahip en flasyon binde 9 ab d de 7,90 çi . nden sonra en yüksek döviz rezervine sahip ikinci sırada.
Dolar yerine parçalı JPY toplanıp bir süre yatılabilir şahsi kanaatim yanılabilirim ytd

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Jpy dolar imi takip ediyor. Yani dolar yükselirken jpy daha çokmu yükselir. Dolar düşerken Jpy demi düşüyor. Eğer öyle ise şu an dolar mayın üstünde heran patlayabilir.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Geri çekilmeler geçici ve sınırlı olur fazla aşağı gitmez beklentim yukarı yönlü @Eylül76 yanılıp hatalı işlemde yapabilirim çoğu zaman işlem yaptığımda sayfaya yazıyorum 11,95 ten çıkış yaptığımda da size yazmıştım Satarken satıyoruz ama makaslardan yerine koymak zor oluyor. ytd.

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Ben tl ye gectimmi alim yapmakta zorlaniyorum. Bu defada sattiklarim roketleyince moralim bozuluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam Allah razı olsun Bi işlem yaparsanız benide etiketlermisiniz lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Hocam onslarda 21 mart a kadar beklentiniz nedir simdiden tesekkurler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum