Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0681 21:34:42
EUR 34.6152 21:34:42
USD 32.3856 21:34:42
ALTIN ONS $2294.8950 21:34:42

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 25,043 25,149 25,430 direnç 26,228

1BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Elinize sağlık, teşekkürler.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 23,880 23,284 dirençler 24,306 24,484

1BeğenmedimŞikayet

Seko3535 ()

Saol hocam allah raziolsun senden

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır ama bu gün cuma belki biraz yapabilirim.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Satış yaptinizmi hocam

1BeğenmedimŞikayet

Seko3535 ()

Saol hocam iyiki varsiniz tesekurederim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu anda tam tersi oluyor. Biraz daha aşağı gelirse gümüş ralliye başlayabilir.

Seko3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seko3535 ()

Slm hocam bu ons altin yukseliyor gumus neden hep yerinde duruyor sebep nedir bilgi vermisiniz acaba

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10,46162 den bir miktar daha aldım 10,35 seviyesine düşerse biraz daha bekler girdiğimden fazlasını ortalamam üzerinden çıkarım yükselirse azar azar.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Eline sağlık üstad

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eline sağlık kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek 23,086 Dirençler 23,879 23,996 Alt yorum geçerli,

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hocam bende bu stratejiyi yapmaya çalışıyorum o kadar zamandır ve bence çok hso okuyor bu strateji çünkü anlık haber akışı ile anı her şey değişiyor :) bence sizin teknik gayet hoş

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Cesaret etmeden kazanamassin risk almadan kazanamassin sizi cesaretinizden dolayi kutluyorum hocam millet arkasindan bakarken kac kez al sat yapiyoruz anlatmak zor

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabelaya bak bakalım ben mi terste kalmışık yoksa kılavuzu karga olanlar mı. Dip aramam tepe de kar gördümmü hemen çıkmaya başlarım nereye gitse bana yarar. Alt yorumlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Niye terste kalsın 10,15 lerden girdim çıktım 10,17 lerden girdim 10,41 üstü çıktım 10,27 civarı biraz aldım 7 usd civarı maliyetle giriş çıkışa eklemeye devam.

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıroglu___ ()

Selamlar Reşat bey alt yorum cikmadi

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Reşat bey sabahki alımınız terstemi kaldı

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sayfada çıktımı yorum isteyenler ses verin

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@ronx alt yorum geçerli altta boşluk yok aksine bir sürü destek eklendi.

Elinde gümüşü az olanlar için alım çok olanlar için satış yerleri yakın zaman daralıyor.
İsteyen istediği klavuzla devam edebilir.
Yellen' in etkisinin ne kadar kısa sürdüğünü daha önce defalarca gördük bir süre yakınında olanları rahatsız eder o kadar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Şu an alimmyeri sayılır haliba ? 10.36 altinda

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Terste kalmayı göze almadan hiç bir zaman alım yapılamaz sizin durumunuzu bilmiyorum. Ben bu seviyelerde ne alırım ne satarım.
Benim alım yerim 10,36 altı 10,66 üstü.

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

@REŞAT12 hocam bu gümüş için kaçı bekliyorsunuz alım olarak? Buradan alınır mı?

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Azıcık alacağım gelse düşerse alttan fullerdik ; ) ağzın bal yesin düşsün de alalım ammaaa yook

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

23.50den alırsın 21.40lara düşer:))

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam parite yapıyorum. dolar TL bu aralar 20 krş oynuyor zaten oda pek heyecan vermiyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum