Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 08:41:12
EUR 35.0169 08:41:12
USD 32.2264 08:41:12
ALTIN ONS $2414.0800 08:41:12

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Teşekkür ederim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Merhaba 8,90 ile 11 arası gösterme ihtimalini görüyorum. Çok kısa vade yatırım riskli.

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

O zaman biraz daha katılımcı olmaya gayret ederiz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

Merhaba sayın arkadaşım
Gümüş gram kısa zamanda nereleri gösterir

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu hafta 24 dolar ın üstünde kapatırsa olumlu bakmaya devam ederim 28,300 üzerinde bir kapanışta ilerisi için daha ümitli bakabiliriz ama tuzak riski hem aşağıda hem yukarıda devam eder.

Chn_gs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Muskachips ()

Likelar size hocam tskl

2BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Tesekkur ederim sağolun..

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar ın durumuna da bağlı ons ya da dolar TL kaynaklı 30 TL yi de geçebilir. Gaybı bilemeyiz her an beklemediğimiz durumlarla karşılaşabiliyoruz onun için dip tepe aramıyorum, al sata ayırdığım kısımla kar gördükçe parçalı çıkıp geri giriyorum bir kısmına da nereye inerse insin nereye çıkarsa çıksın dokunmuyorum
@YASiiNn_90E başlangıçtaki sermayenden elinde kalan parayı çıkar elindeki grama böl.

Sanki gümüş yukarı çok sert atak yapacakmış gibi bir görüntü var açılışla birlikte göreceğiz, ama tuzakta olabilir. Ben aşağı veya yukarıda kar gördükçe parçalı çıkıp yukarı kırması halinde geri girmeyi tercih edeceğim aşağı dönmesi durumunda da ortalamam üzerinden gene çıkıp aşağıdan veya yukarıdan geri gireceğim inşaallah kaybetmektense az kazanmayı tercih ediyorum.

Normal şartlarda gümüşün gaplı açması lazım ama çok ciddi manipülasyon var bu sebeple bu hafta 26,70 i kırsa bile kısa vade için güvenemiyorum ytd.

Chn_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Hocam hakkinizi helal edin soru için sizce haziran gibi 13 lu rakamlar gelir mi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

EyvAllah kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ortada bir manipülasyon olduğunu dikkate alıp dolar TL Altın ons Rasyo bu üçünü takibe alıp doğru zamanda doğru stratejiyi belirler aç gözlülük yapmaz dip tepe aramazsak şu ana kadar kaybetme riski 0. Böyle yaparsanız bilgiye birikime ihtiyacınız yok sayfamda her şeyi paylaştım.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Çok teşekkür ederim hocam elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Emeğine sağlık kardeşim bizde pek bilgi birikim olmadığı için biraz sorular ile zamanını çalıyoruz bilenlerin. Hakkınızı helal edin kardeşim...

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmiyorum.

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

İyi akşam lar, açılış da kapanış gibi bir yükseliş olur mu? Yoksa abd açılışına kadar üç aşağı beş yukarı mı seyreder ons olarak..

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@deniz88 8,90 aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
@Selçuktrk ben defalarca çıktığım rakamın üzerinden giriş yaptım hem ortalamam düştü hem de gümüş oranımı artırdım her duruma ayrı strateji artık ortalama düşürmeyi ikinci plana alıyorum çünkü 26,70 i sert bir şekilde kırarsa toparlamak zor olabilir. Gene de aksi bir duruma karşı elimde yeterli gümüş olduğu için girdiğimden daha fazlasını genel ortalama üzerinden çıkıp ortalamamı -8 Tl ye de düşürme şansım var durum değişirse strateji de değişir değişmeyen tek şey kaybeden sadece 11 hazirandan beri manipülasyonu yapanlar.
@Aa1 cevap yazmadığınız zaman çay kahve kısır nasılsın iyimisin selam sabah sohbetlerinden sayfadan siliniyor emeğim de çöp oluyor. Ben yorum yazacağım diye kendi işlemimi kaçırıyor hatta yanlış yapabiliyorum.
@Chn_gs geri çekilmeler hatta kısa süreli düşüşler olabilir destek 8,90 direnç 10,28 orta vade 23 TL üzeri
Daha detaylı da bakamadım ama böyle Cumartesi pazar uyudum. Detaylı bakabilirsem tekrar yazarım
sayfada @SLAVE @USTAMM @Onursalll01 @calculator58 @celik2119 @TANER_Murat gibi sağlıklı bilgi verecek kişiler var ben de arada yazarım inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gelirse aşağıda kırarsa yukarıda parçalı çıkış yapmak şartıyla kuruş kaptırmak yok inşaallah. Ytd

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Emeğinize sağlık hocam teşekkürler . Parçalı alım yapmaya çalışıcam.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek 23,091 direnç 24,594 destek kırılmadığı sürece şu an hedef 24,594 gene de dirençlerde kıramaması durumunda dolar TL yüzünden parçalı çıkışlara direnci yukarı kırması durumunda da çıkılanın daha üstü fiyattan gene parçalı çıkış yapmak şartıyla girişlere devam inşallah.

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde olmayan için kar gördükçe parçalı çıkmak şartıyla kademeli giriş yerleri.
Üç kademe aralıklı parçalı kar çıkışı yapmak eldeki TL yi sürekli artırmak şartıyla ytd.

22 altını beklemiyorum ama gene de tedbir eldeki parayı kaptırmaktansa az kar etmek sağlığı kaybetmemek daha iyi Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

23,091 üstüne atamazsa biraz daha aşağı iner

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

şu an ons desteği de 23 saat önce yazdığım yerde

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@defnemila alt yorumu 23 saat önce yazdım şu an tabelada ama dolar a güven olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnlşallah alt yorumlardaki uyarım dikkate alınmıştır. 23,286 aşağı kırılırsa bir miktar aşağı çekilme ihtimali yüksek ve alamayanlar için alım fırsatı olur grafik paylaşmam istenmediği için bu kadar yazmış olayım alt yorum.

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Elinize sağlık hocam beğeni veriyorum.

13BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek 23,403 dirençler 23,720 23,835 hani bana dl veren hatırım kalıyor dl vermedi grafik gönderiyorum diye ben de dayanamadım gönderdim bu da bu gün son olsun.

Dolar tepe yaptığından beri bu eli hiç yukarı gösterirken gördünüz mü ses verin.
Dolar TL yi dikkate almadan parite yapanın işi zor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu hedefe de ulaştık alt yorumlar. Artık anlık takip edip bakmak lazım bundan sonrasına

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

23,598 i kırıp üstünde kalabilirse kesinliği olmamakla birlikte hedefi 25,220 gene de kar gördükçe parçalı çıkıp yukarıyı kırması halinde tekrar girmeyi tercih edeceğim inşaallah.
Çünkü formasyonun çalışma garantisi yok ve manipülasyon var. Destek 23,286 dirençler 23,535 23,598

alt yorumlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Formasyon ilk hedefine ulaştı alt yorumlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum