Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0874 12:32:38
EUR 35.0374 12:32:38
USD 32.2001 12:32:38
ALTIN ONS $2417.9750 12:32:38

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek 23,220 direnç 23,535 kıramazsa 1/10 kar çıkışı yapabilirim. Kırarsa yukarıdan daha fazla girebilirim Ytd. Tl bazında da dirence yaklaştık. Alt yorumlar

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şimdilik direnci kıramadı ama destek çalışıyor yön hala yukarı alt yorum
Dolardan sonra Altın ons aşağı rasyo yukarı hep aynı manipülasyon ama şu ana kadar işlemedi.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek Ons 23,091 direnç 23,352 TL de destek 10 direnç 10,23

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Sakin_adam
Gaybı Allahtan başkası bilmez. Beklentim yukarı yönlü. Ama iki yöne de tedbirli olmayı ve kar gördükçe azar azar çıkmayı tercih ediyorum. Yukarı kırdığını görürsem de çıktığımın 10 katına kadar girip geri çıkabilirim.
Düşerse de ortalamam sürekli düştüğü için gene çıkar geri girerim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şükür düzenlediğim ankette dolar 20 olacak 30 olacak diyen % 19 çekirgemiz vardı onlar da kalmamıştır. Elimden gelen her türlü uyarıyı yaptım insanlar faydalansın diye yaptığım işlemlerin bir çoğunu da paylaştım.
Ben de asla dolar almadım kısa süreli AUD NOK JPY ye giriş çıkışlar yaptım,
Hele ki dolar TL yi dikkate almadan Kağıt paraya uzun vadeli yatırımı akıllıca görmüyorum.
@Fatihsultan

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Teşekkür ederim hocam:) hiç dolar a girmedim hocam sadece gümüş al sat uğraşıyorum doları çok nadir alıyorum :) gerçekten sizin grafikler bana güven veriyor

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

TL var gümüş var bende hocam. size bereketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neden ki ben 9 tur alımı 10,15 ten yaptım 9,74 tende aldım 9,88 den de sattım sayfaya da yazdım. 9,60 ı gördü arkasından da 10,23 ü gördü siz görmediniz mi

Siz dolar TL yi dikkate almadan mı işlem yapıyorsunuz ? Yoksa doların yükseleceğini mi düşünüyorsunuz ?

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Ben de tl yok dolar la al sat yapiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Elimde TL fazla düşsün bende alım bekliyrum ama onslar çıkınca fırsat vermiyor hocam.

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam ons salmaya basladiginda gecersiniz dolar a

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Üstüne ons düşse güzel alım verir. ama vermek istemiyorlar:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam dolar düşüyor ama ons çıkıyor yine alım fırsatı vermiyor gümüş:)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2 Aralık yazacağıma Ocak yazmışım alt yorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Baskılıyorlar ama görünen o ki acziyetlerini onlar da artık anlamaya başladılar.
Altın da gümüşte sapsağlam duruyor ya dolar da olsan ne yapacaktın ?

2 ocaktan bu yana dolara girenin parası eriyor.

Bu da gümüş aynı tarihte en tepeden bile gümüş alıp beklese karda hele ki verdiği al sat fırsatlarına ne demeli.
Dolar TL yi dikkate almadan parite yapanların işi zor görünüyor. Düşen tek şey var o da dolar diğer paralara karşıda değer kaybediyor. Ytd.

Yarcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Benimde elimde gümüş var bende geçip geçmeme konusunda kararsızım

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

En fazla 23.36 si var oda solugu yeterse takipteyiz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam artık buradan geçilmez gibi ne bileyim Altın ons yüksek çıkabileceği nekadar altın onsun 1860lara gidebilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Ben almadim siz bilirsiniz

Chn_gs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Sabahtan beri ben bir yerden gecemedim bekliyorum abi

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Bende öyle düşündüğümden parite edecektim ama fırsat vermiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Biraz daha yukarı gidecek gibi bu bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Parça alım yapılır mi bu seviyeden hocam

0BeğenmedimŞikayet

Orhan422 ()

Hocam kuveytürkte usd eur u parite makası nedir acaba . ben fibadan yaptım 120 krş

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

O zaman uygun yerden dolar ı gümüşe parite edeceğiz. Eyvallah

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Hadi hayırlısı hocam burayı kirsa sert ataklara baslasa coknmutlu olacam 2 gündür milim milim gidiyor catladim izlemekten :)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Ben enflasyonun yuksek olacagini ve onsun yukselecegini dusunuyorum buda gramida yukari gecer hocam dolar yerinde sayar

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O kadar çok fırsat verdi ki 18 TL üzerinden dolar alan bile potansiyel gördükçe çeşitli geçişler yapsa 20 Tl ye rahat getirirdi ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Kardeş yarına dolar da mı gümüşte mi girmeyi düşünüyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Hocam sabahtan beri kiramadi inat geride cekilmiyor kaldik ortada

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum