Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0680 20:23:54
EUR 34.6275 20:23:54
USD 32.3988 20:23:54
ALTIN ONS $2294.0050 20:23:54

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Apaçık manipülasyon var dediğim destekler kırılırsa daha aşağısı da gelebilir ama dolar TL önemli.

BuNickTamYirmiHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kurt123 ()

Tamam anladım abiciğim teşekkür ederim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Bereketli olsun hocam doğru yazdım yorumu ama en azından bi 23.50 bekliyordum gelmedi

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kurt123 bakgördün mü düzeltmeye gidiyor mavi kanalı kıramazsa % 10 çıktığını tekrar geri girmek şartıyla çık istersen mavi kanalı kırar üzerine yerleşirse zaten çıkmana gerek kalmaz karla çıkarsın diye düşünüyorum
@BuNickTamYirmiHarfli galiba yanlışlıkla yorumu bana yazdınız 10,15 lerden girdim çıktım 10,17 den tekrar girdim en son 10,41 üstünde çıkış yaptım yukarı kırarsa tekrar gireceğim girmek için neden düşmesini bekleyelim ki 50 TL de olsa girer 50,20 den çıkarız 1 TL ye de düşse çıkar 90 kuruştan geri gireriz nereye giderse gitsin sonuçta kar eden hep biziz.

23,707 23,573 23,522 aşağı kırılırsa aşağıdan da giriş fırsatı verebilir.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Hocam alım fırsatı vermeyecek mi bize bu :)) niye düşmüyor gözü yükseklerde maşallah

0BeğenmedimŞikayet

Kurt123 ()

Eyvallah Abiciğim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kurt123
Kardeşim 10,4134 ten çıkış yaptığımı sayfaya yazmıştım niye 10,30 dan hem de yarısını şimdi çıkıyorsunuz anlayamadım. Yukarı gitme ihtimali hala va, illede çıkış yapacaksan yukarı düzeltme yaptığında istersen % 10 çık, karar senin. Şahsi kanaatim böyle yatırım tavsiyesi değil.

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Eyvallah üstadım boşver sevenlerin alıyor görmeden dost kardeş olduk burada seni tanımayı isterim belki birgün biryerde karşılaşırız . İnsanları bukadar herkes uyarmaz kazanmasını istemez seni görmeyince gözlerim arıyor hemen

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ful TL de olsam çekinmem terste kalmayı göze alır buradan da girerdim nereye gitse bana farketmiyor. Düşerse daha çok kar ederim çıkarsa gene kar ederim Allahın izni ile
@Miryaz
Burdayım karşılıklı sohbetlere bakıyorum arada kimsenin beni kale almadığını görüyorum bakalım ne olacak.
Doların durumuna bakarak tedbir olarak kar gördükçe parçalı çıkıyorum yukarı kırarsa gene parçalı çıkıp çoğunu bırakmak şartıyla geri geri gireceğim inşaallah
Mavi hattın üzerine yerleşebilse bu hafta bile 28 üstünü gösterebilir ama manipülasyon olduğu için 44 te olsa gene parçalı çıkar 53 te geri girerim her halde. Ytd

Funda_bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam yukarı kırdığında alim yapacağım diyorsunz aldiginjzda benide etiketleme yaparmsnz rics etsem

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık hocam
Orda yazan 24.57 den istiyorum bugün ben
İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10,4134 ten küçük bir parça daha çıktım yukarı kırdığını görürsem gene girerim inşaallah. 1,15 lerden girdim çıktım arada Japn AUD TL 10,17 den girdim aynı taktik devam benimle hareket edenler son iki gün parça ortalamaları kaç olmuş baksınlar.
İsteyen de dip tepe aramaya devam etsin kendi portföyüne uygun klavuzlarla devam etsin

Kale kapısına dayandık balyozları hazırlayalım inşaallah gene sil baştan yapmaz

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Öyle deme hocam
Belki senden birşeyler öğrenip yavas yavas azar azar uygulayan vardır
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

Aşk olsun siz ve sizin gibi emek sarfeden kişileri takip eden yorum yazmayıp sadece okuyan sessiz bir çoğunluk da var unutmayın

0BeğenmedimŞikayet

Tarkovski ()

Hocam öyle düşünmeyin siz çok değerlisiniz, çok sağolun paylaşımlarınız için.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Burda yazandan çok yazmadan takip eden çok dikkate alınıyorsunuz. Emeklerinize sağlık herbirinizin

0BeğenmedimŞikayet

Umutağa24 ()

Emeğinize sağlık hocam 24 üzerine atacak gibi duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Kale almaz mıyız hocam ekran izliyoruz bizde. Alım fırsatı vermeden körükledi gibi duruyor

9BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Buradayım 4 saat önceki yorum geçerli. Sohbetleri okuyorum kimsenin beni kale aldığı yok nasıl olsa.

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bakıyım tşk

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@deniz88 Size detaylı cevap yazdım ama galiba alt yorum gene sayfada çıkmadı. İsterseniz sayfamdan daha önceki paylaşımlarıma bakabilirsiniz.

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hep merak ettiğim çıkışlar tl yemi dolar amı yapıyor sunuz

8BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

24 dolar ın üzerine atacak gibi görüünüyor ama manipülasyon riskine tedbir olarak azar azar çıkıyorum çoğunu elde tutuyorum.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu mavi kanalın üstüne bir otursa al sata ayırdığımız bölümle kar gördükçe parçalı çıkış giriş yapmak şartıyla belki 6 ay sonra 53 dolar ı görüp 200 doların hesabını yapacağız.

Şimdilik 22,768 kırılmış görünüyor. Tehlikeli bölgeden bir türlü çıkamadık.

Gümüşün rekora gitme ihtimali her zaman var ama Altın a da bir miktar belki giriş yapılabilir yukarıya kırarsa altın da rekora gidebilir.

Dolarda iki yöne de tedbirli olmakta fayda var çıkış yapmak isteyenlere çıkış fırsatı verebilir.
Bakalım çekirgeler zıplamayı mı tercih edecek.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

cenap dayım herhalde Onur beye olan kin ve nefretinden dolayı beni engellemiş telefondan yorumlarını okuyorum güzel yorumlarda yapıyor ama kusura bakmasın Onur beyin vesilesiyle çok kazandım bana hiç kaybettirmedi.

1BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Reşat hocam grafik cıktı ama birden kayboldu saygilar elinize saglik

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum grafik çıkmamış bu el bana dolar da zararkes yapmayı düşündüğünü söyleyip soranlara ne demiş

11BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Son üç hafta benimle hareket eden varsa ses versin yoruma devam edeyim mi ?
Ah şu ele bir de ben güvenebilsem son zamanlarda hiç yanıltmadı. Galiba gene kendi kendime yazıyorum alt yorum. Sizce el aşağımı yoksa yukarıyı mı göstermiş. Gene de dolar a güven olmaz Bu elin amacı dolarda zararkes düşünüp bana soranlara zararkes yukarı düzeltmeye gittiğinde yapılır demiştim. İyi ki de demişim.
En son 10,1726 dan alınan gümüşün birazını 10,3082 den çıktım yükseldikçe yada düştükçe parçalı çıkışa devam son parça ortalamamızı 8,50 Altın da tutarak, çok ekleyip az çıkarak gümüş oranını artırmaya devam. Yorum sadece sayfamdan takip edenler için. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene alakasız grafik çıktı nereden geliyor anlayamadım şu an bende öyle bir grafik yok

Esenle için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum