Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 23:30:03
EUR 34.5741 23:30:03
USD 32.3862 23:30:03
ALTIN ONS $2290.8750 23:30:03

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Makaslar yüksek şimdiye kadar 1 kere al sat fırsatı verdi. Ani bir yükseliş durumunda ha şimdi düştü düşecek derken elinde TL ile kalabilirsin.
İşlemlerime baktığımda ben de 12.4269 dan almışım ama arada 15 işlem yaptığım için en son eklediğim parçaların ortalaması 11,41378.
Ben beklemeyi tercih ediyorum gerekirse genel ortalamam üzerinden de çıkış yapabilirim.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

anlatayım hocam az miktar elimde tl var dokunmadığım para gümüşte vade sorunu yok 12 616 en yüksek alımım 10 30 da var al sat yapsam iyiydi ama kaçırdım

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin durumunuzu vadenizi beklentinizi hangi oranda gümüte hangi oranda TL de olduğunuzu bilmiyorum ben şimdilik bekliyorum arada bakıyorum. Kısa süreli geri çekilmeler olsa da daha önce olduğu gibi yukarı devam edeceğini düşünüyorum.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocam sizce ne yapmalıyım

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

ya çok küçük bir parça satmıştım

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Eylül76 hayır hiç bir işlem yapmadım.
Daha önce 12,5256 dan satış yaptığımda yazmıştım benle beraber satmadınız mı ?

24,440 altında kapanışlar almadığı sürece gümüşün yönü yukarı

Manipülasyonlara rağmen son dönemde gümüşe altından daha fazla talep geliyor

Dolar biraz direnebilirse gümüş TL bazında bir önceki tepeyi geçebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocam merhaba nasıl yaptınız mı bir işlem

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an ne alış ne satış bir şey yapmıyorum. Bir süre daha bekleyeceğim inşaallah. Fırsat olursa belki bir miktar gümüşten TL ye geçebilirim.

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Alim iicn mi beklemeyi tercih ediyorsunuz . alim yaptığınızda dağılımının nasil olacak. Ben sizin yorum ve grafikleri takip etmeye çalısiyorum ama hastalıktan önce sağlık diyerek form yorumlarını takip edemedim.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok uyardım ama kale alan olmadı ben biraz daha beklemeyi tercih ediyorum siz bilirsiniz.
Belki acemi yatırımcıların alımlarıyla biraz toparlar gümüşten zaten korkmuyorum en fazla biraz bekletir diye düşünüyorum şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

abi bende dolar da terste kaldım gr da alamıyorum bunun yüzüne ins cikar da zarardan kurtuluurm

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam hastalıktan bakamadim ful doalrdaydim. gitti karlar diyelim. Çoğu bu saatten sonra hangi işlem mantikli olur kalan kari çıkıp TL de beklemek mi yoksa pozisyon bozmamak mi gumus vs almak mi ons doalrla

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben TL ile işlem yapıyorum parite işini @Ademcan bey bilir ondan daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz.
Ben şimdilik bir işlem yapmadım.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam dolar dan gümüşe parite düşünüyorduk şimdi beklemeyemi geçelim. Bin dolar başına 200 lira gitti. Ama yarına kadar yine gelir gibi geliyor. Sen ne dersin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1 gün önce alt yorum beni engelleyenler dahil isterse bir baksın dolar grafiğinde yukarıyı gösteren bir el var mı?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde gümüş olmayan için erken değil. Parçalı üç kademe girilip arada kar satışları yaparak devam edince ortalama en dip fiyatın altına geliyor.
@Eylül76 11,41 den itibaren benimle beraber işlem yaptıysanız ortalamanız düşüktür. Yukarı düzeltme yaptığında azar azar çıkılır. Önceki işlemin tersi 1 parça çıktın daha aşağıdan alır k^arı TL de bırakırsın yukarı kırarsa da daha fazlasını girer azar azar çıkarsın hem ortalama aşağı iner hem elindeki oran artar. Ben son 6 aydır ortamı bu şekilde değerlendiriyorum yanılabilirim. Şahsi kanaatim böyle ytd

Gümüşün hala yukarı dönme ihtimali var.

0,5 sıklıkla yukarı dönüş olan nokta 0,618 ise fibonacci dönüş noktası yukarı devam etmesi içinse 0,382 yi yukakarı kırması lazım burdan tekrar aşağı dönüş te olabilir.
25,080 i kırması lazım.

Hunlu1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hunlu1 ()

Alım için erken mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam satarsanız benide etiketleyin lütfen beklemedeyim

0BeğenmedimŞikayet

eror03 ()

Hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatalı cümle kullanmışım dolar aşağı Altın ons aşağı rasyo yukarı gümüş sürekli bu şekilde manipüle ediliyor

6BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yalnızca takipçilerim ve benimle birlikte işlem yapanlar için.
11,4142 den itibaren işlemlerimi paylaştım sonrasında 15 tane işlem yaptım en son yaptığım hatalı alımla eklediğim parçanın ortalaması vergi dahil 11,41378 buna göre manipülasyonun devam edeceğini ve dolar TL nin de geri çekilebileceğini düşünerek elde ettiğim k^arı kaptırmamak ve son parça ortalamamı düşürmek için bir miktar çıkış yapacağım. Yukarı kırdığını görürsem de her zaman yaptığım gibi gene çıktığım fiyatın üzerinde inşaallah daha fazlasını gireceğim
Apaçık bir manipülasyon var genel bir düzeltme olacağını düşünürsek en son dönüş noktası 0,618 23,917 olarak görünüyor. Buraya kadar düşeceğini tahmin etmiyorum. Gene de elde etmiş olduğum karı kaptırmamak adına yukarı düzeltme yaptığında bir miktar çıkış yapmayı düşünüyorum.

Bir yandan Altın ons yukarı giderken altın onsta düşüyor bu apaçık manipülasyon dolar TL de aşağı çekilirse bir süre can sıkabilir. Cebe girmeyen kar kar değil en kötü karar kararsızlıktan iyi ben bunun hep faydasını gördüm.

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Ben alttan alabilirim düşüncesiyle beklemedeyim yinede Eline sağlık emeğine sağlık hocam,

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

KARİZMA_tek ()

kahveler benden

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,618 fibonacci dönüş noktası buralardan yukarı dönme ihtimali var. Eğer yukarı dönüş yaparsa düştükçe daha aşağısını bekleyenler daha önce olduğu gibi ha şimdi düştü ha şimdi düşecek derken 13 TL yi geçtikten sonra buralardan gümüşe girilir mi diye sorabilirler! 30 kuruşun elli kuruşun hesabını yapmayanların ise çok zaman geçmeden gene kar elde etmeleri şaşırtıcı olmaz şu ana kadar aldığımız hep yanımıza kar kaldı.

Saatlikten baktığımızda artık gittikçe daha yukarıdan alımlar geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah_aytaç ()

Hocam dolar var gümüşe parite nasıl olacak bu seviyeler uygunmu teşekkürler ytd

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Hocam hiç gümüş almadım, şuana kadar parite olaylarınıda bilmiyorum maalesef, bu oranlardan alınırmı yoksa biraz daha beklememmimi tavsiye edersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ustad buradaki arkadaslarin bi kismi yeni belki de cogu yeni o yizden fisekci olarak akillarinda yer ettim ama benim tarihten gelen dipciligim de var sen eskiysen sen de bilirsin adimin dipci yilmaz oldugunu simdi desem 11.75 bekliyorum diye cogu panik yapar o yizden az laf cok is demeye calisiyorum da yine de konusiyoruz iste ytd diyerek....

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sağol varol hocam inşaallah...

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben elimde gümüş olmasa buralarda parça alıma başlar aşağı doğru kar gördükçe birazını kar satışı yapmak kaydıyla 3 kademe toplardım. Kar satışı yapmadan da 4 üncü kademeyi girmezdim siz bilirsiniz ciddi manipülasyon var kuruşunuzu kaptırmayın derim. Karar sizin Ytd.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum