Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 17:38:21
EUR 34.6772 17:38:21
USD 32.3805 17:38:21
ALTIN ONS $2298.0500 17:38:21

Konu: yön ne tarafa destek direnç son hali

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

TL de 6,35 bu gün aşağı kırılmadığı sürece yön yukarı
6,65 i kırarsa ilk hedefi 6,80 sonrasında 7,26 görünüyor. Kısa vadeli olarak bakarsak Onsta 22,060 22,100 civarına çekilip Ters omuz baş yaparak 25 civarına ve sonrasında 27 lere kadar gitmesi de ihtimal dahilinde.
Şu an için destekler 6,52 6,44 ve 6,35
Artık altını n öncülüğü bitmiş gibi görünüyor gümüşün daha erken sıçrama yapma ihtimali daha yüksek.

Bu da gün içi al sat yapanlar için 6,46 6,52 giriş 6,58 6,64 arası da çıkış yeri olarak görünüyor.
Yukarı ani sıçrama yapma riskini daima göz ardı etmemekte fayda var full çıkış yapanlar pişman olabilir.

Yorumlar (476)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Oralara gelse bende cikacagim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kıymetli hocam 0786 aşağıya evrilmez ise 0786 ya emir girebilirmişiz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır 0,786 kırılıp kırılmadığına bakacağım elimde yeterli gümüş var 12,50 12,60 ı geçtiğinde azar azar çıkmayı düşünüyorum ciddi manipülasyon var.
Dolar çakılırsa kısa bir süre can sıkabilir.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam alım yaptınızmı buradan

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Merhabalar yorumunuz için teşekkkür ederim

Gümüş artık fazla geri adım atmayacağa benziyor

Hacı_Cemil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Merhabalar,
Bende fazla dert etmiyorum. ortalamam 10.12 kuruş şimdi usa acilisi bekliyorum derken yeni ufak bir düşüş oldu. Ama tepki yükselişi de ara ara yapabilir ytd bu hafta ara ara düşüş ve yükseliş yapabilir önemli olan bu durumdan en az etkilenmek ve bu hafta Fed T. C MB, İngiltere ve Japonya MB aciklamalari var. Bakalım bize yansıması nasıl olur? Allah sonumuzu hayretsin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar ın çakılma ihtimaline karşı JPY yi aldığım fiyatın Altın da çıktım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben olsam parçalı işlem yaparım karar sizin biraz daha geri çekilebilir ama garantisi yok kar cebe girmeden kar değil.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Hocam ben 25.9 lardan dolar a geçtim şuan alsam gram artar ama siz böyle deyince bilemedim

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

gümüş destek 25,489 25,414 25,293 direnç 25,646 25,774 25,833

@Eylül76 @Hacı_Cemil bilmukabele
@Muraatakcaa dolar a bağlı dolar çakılırsa belki banka fiyatı olarak 12 20 ye belki yaklaşabilir ama garantisi yok.
Şu an bence 30 kuruşun 50 kuruşun hesabı yapılmaz dedim önce 10,27 den sonra 11,41 den sonra da 12,41 den alımlar yaptım 12,80 civarı bile alımım var ama defalarca da sattım. Düşüş olsun diye bekleyenlerden çok daha ucuza mal etmiş oldum.
Dolar aşağı altın ons aşağı rasyo yukarı yapılarak manipülasyon deneniyor ama gümüş direniyor gittikçe de dipler ve tepeler yükseliyor. Gümüşten dolara geçenler ful çıkış yapanlar saçını başını yolacağa benziyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet 116,22 idi şimdi 116,09 oldu dün AUD u kaçırdım bu günde galiba JPY yi kaçıracak gibiyim. Ytd.
@Yılmaz34 Günaydın

Dolarr yüksek olduğu için 4 nolu kademede giriş yapmadım en son çıkışım 12,5256 en son girişim 12,1076

Fırat7277 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat7277 ()

usd jpy mi hocam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size iki kere cevap yazdım ama sayfaya düşmüyor sayfama girip geriye doğru incelerseniz faydalı olabileceğini düşünüyorum Ytd.

Hakan_Bozkurt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yarı TL ye yarısı da JPY ye geçilebilir, şu an gerginlik var belki biraz daha gider ama bir yerden kafasına vuracak gibiler değmez diye düşünüyorum. şahsi kanaatim Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Fırat7277 ()

Reşat hocam dolar ı ne yapmak lazım sinsi sinsi pusuda gibi

0BeğenmedimŞikayet

Hakan_Bozkurt ()

Dostum günaydın. Her attigim adımda zarar yazdı. Sanırım sen de Bingollusun. Yatırım tavsiyesi olmamak kaydiyla beni de yonlendirirmisin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam dolar TL yi dikkate alarak TL üzerinden işlem yapıyorum şu anda USD JPY 116,19 dolarda geri çekilme olursa 0,1270 civarı JPY almaya başlamayı düşünüyorum gümüşten de 12,5256 ya kadar çıkış yaptım dolara güvenmediğim için yarısını 12,1076 ya kadar yerine koydum yarısını almadım ytd

Atlas_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Aleyküm selam tradeplus kuveyte ayit

0BeğenmedimŞikayet

Fırat7277 ()

Slm Eylül hangi banka öyle verdi o rakami

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atlas_34 ()

Selamunaleyküm hocam parite yi nasıl yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam Allah razı olsun içimize su serpiyorsun küçük bir parça ekledim 12 103 dan kısmet

1BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Emeğine sağlık hocam

9BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş 12,52 seviyesini kırabilirse bir önceki zirveyi aşabilir ve ful çıkıl yapanlar pişman olabilir alt yorum geçerli. Destekler 12 11,89 11,75 dirençler 12,18 12,34 12,52
Kısa süreli geri çekilmeler olsa da yön yukarı görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Pyrz_35 ()

@REŞAT12 Dün bankam 12.51 verdi satmadim. Bugün banka 12.50 verdi satmadım. Bu iki günde iniş cikislardan 1000 Gr da 100 Gr artiriyordum. Ustelik her ikisinde de neredeyse eminim diyecek kadar hissetmiştim. Ama şimdi çok kararsızım.11 den almıştım. Tekrar aynı rakama düşecek diye endişe ediyorum. Biraz TL var kenarda dussede eklerim sıkıntı yok ama ben sizin yaptığınız gibi al sat yaparak maliyetimi düşürmeyi hedefliyorum gumuste. Neyse hepsi birer tecrübe. Yaklasik 300 işlem yaptim eksiye düşecek yakında maliyetin gibi bir cümle kurmustunuz yanlış hatırlamıyorsam. E tabiki birkaç fırın ekmek yemem lazım sanırım?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Direkler 2025 ten çok önce bir daha bakın isterseniz 2030 larda 3 vaya 4 haneli rakamları görür diye düşünüyorum

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Chn_gs ()

Profilde gözükmüyor hocam

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bereketli olsun usta..

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hayırlı olsun teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Reşat hocam grafiğe göre50$ hedefin yıl kaç? Grafiğe bakınca 2030 ları gördüm ondan sordum

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hayirli olsun ustad

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum