Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 02:08:23
EUR 34.8150 02:08:23
USD 32.3090 02:08:23
ALTIN ONS $2309.3100 02:08:23

Konu: gümüş ve diğerlerini artırmak mı dolar mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Kardeşim elimde 50 kg yakın var hep alıyorum satamiyorum 8 liradan 20 liraya kadar aldıklarim var karı koca memuruz maasimizin bir kısmını emtialara ayiriyoruz bu arada 230 Gram altın da var

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Tamam hocam teşekkür ederim anladım takip ediyorum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben takip etmezken asağı igne atarsa % 70 alım araliğimi alt yorum da paylaşmıstim istersen desteklere tutundukca agirlıği asagi vererek toplarsin ytd. @esmasu34

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@nozbart bunu bilemeyiz söylediklerimiz ihtimalden öteye geçmez. Grafikte işaretledim daha yakın zaman önce iki günde bir dolar 70 80 cent ten fazla yukarı attığı olmuş

Daha önce de iki günde üç doların üzerinde yukarı attığı olmuş. Şu anki görüntü bana göre 24,21 24,70 arası kapatması normal olur 25,20 civarı da iğne atabileceği tepe noktası.15 ocağa kadar da 26,28 üzerini görebilir ve bunlar sadece tahmin.

0BeğenmedimŞikayet

nozbart ()

Gümüş tepe noktası ne olur cumaya kadar

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüşte haftalık görünüm destekler solda direnler ise sağda.
Şu an 24,10 22,486 arasına bir geri çekilme olması halinde % 70 alım aralığı olarak görülüyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşerken almak gerekiyormuş öyle değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Kardeşim ilk defa alacaksın elinde yok galiba. Ben şahsen ay sonunu beklerdim benim elimde biraz var istesem ekleme yaparım ama bekliyorum resmin büyüğünde bir formasyon takip ediyorum uzun vadeli orada güzel hedef var çalışırsa eğer bakalım. Yıl kapanışı bakalım nasıl olur ? Yinede sen genel bir araştırma yap genel görüşleri al güvendiğin tecrübeli arkadaşlardan sonra karar ver derim. En son bakarsın sana hangisi mantıklı gelirse onu yaparsın ben şahsen kendi fikrimi söyledim tamam. İsabetli kararlar alırsın inşallah. Hakkında hayırlısı olsun bereketli kazançlar dilerim sana.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Kardeşim 60 bin TL var ay sonunu bekliyorum almak için fikrin nedir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sen bilirsin kardeşim teşekkür ederim o zaman işlem yapmadan beklemek durumundasın.

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Takip ettiğim grafikler değil abi ben sadece gümüş ons ve rasyo ayrıca arada birde Altın ons bakıyorum. Emeğine sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda gümüş AUD partesi 35798

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Peace35_ @TR42 @MAVOREMA @Cihanara dolar ın nasıl zarar ettirdiği grafkte net görünüyor AUD ile paylaştığım bir önceki yorum ve grafikle karşılaştırabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Profilime gir bak abi açıklama kısmına kopyaladım düşmeyen yorumu.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi bu yorum düşmemesinden dolayı biraz sıkıntı yaşıyoruz sakın dönüş olmadı falan diye sanma yazıyorum sana aslında ama neden düşmüyor bilmiyorum? İstersen sana yazdığım cevabı profilime kopyalayayım oradan bak

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TR42 yorumların bana gelmedi kardeşim.
@Kaz_Dağları @esmasu34 @Rest_tu_Rest @Cihanara TL den olan için az miktarda da Avustralya dolar ı eklenebilir aşağı devamı halinde desteklere tutundukça oran artırılabilir gibi görünüyor şu an satış 19,8763 alış 20,0804 dolar 29,1435 29,4404 dolar geri çekilirse bir süre bekletme ihtimali olsa da ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yeşilli bankta devam ederim önce bi kurtulalım şurdan Amerika ne yapacak alıcı olur inş

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Gecelimde hangi bankaya gecelim

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Bazen yorumlarda düşmeme ihtimali oluyor o yüzden sordum emin olamıyorum yanlış anlama olmasın sonra

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Reşat abi yorum yaptım senin beni etiket yaptığın yoruma geldimi sana?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun kardeşim elimde bir miktar para vardı onu da bir yakınım ihtiyacı oldu ona verdim kendi ihtiyacım olabileceği için elde olanların bir kısmını satıyorum. 0,8941 de iken 2,55559 dan aldığım NOK u da satmayı düşünüyorum şu an TL olarak 2,8436 olmuş. Gümüşte geri çekilme olursa ben de biraz eklerim diğer aldıklarım gümüşten fazla kar yazdı gümüş çok geride kaldı. Genede dolar dan iyi. Dolara sıkı sıkıya yapışan dolar artıran aşırı zarar etti

@Cihanara @Yılmaz34

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Şöyle 24 yakın biyer gelsede kurtulsak şu bankadan TL ye geçmek daha mantıklı hesabını yaptım şuanki makaslarla

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1beyazsiyah11 ()

Hangisine gectiniz

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad 30k euro duruyor geri cekilme olursa 23,50, -23,80 lerde eklemek icin. Elde 100kg hümüs duruyor. Altinin yarisini az evvel gönderdim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki grafik eksik çıkmış.
@Cihanara başarılar dilerim. Şu ana kadar gümüş sürekli dip yükseltti ve dolar bütün para birimlerine karşı değer kaybetti TL ayağımı da göz önüne almakta biraz da TL kârı almakta fayda var gibi ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

V katılım mı:))

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bankayi degistirdim üstad. Artik al sat yapacagiz

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu ana kadar aylardır dolar da duranın zarara uğrama ihtimalinden değil kesin bir ifadeyle doların zarar garantili olduğunu yazmıştım ispatı grafikte net bir şekilde görünüyor.
Bundan sonrası için ise eğer borsadaki para dolara geçmiş ve eğer bir noktada dolara satış verip alttan toplarlarsa veya dolar endeksi bir noktadan yukarı küçük bir düzeltme yapabilirse bu garanti ifadesini artık kaldırıyorum alt seviyelerden alana kısa süreli kâr fırsatları belki verebilir vade uzadıkça ise daha önce olduğu gibi gene rezil olacağını düşünüyorum Bundan sonra garanti ifadesini ihtimal olarak değiştiriyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

22,11,2023 te 21,09225 ten aldığım CAD ı 22,01382 den TL ye geçtim
@Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest @Cihanara @TR42

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu alt yoruma eksi veren yüzsüz yanlışlıkla CAD a geçeceğime Cad dan dolar a geçmişştim yanlışlıkla daha fazla kâr ettim dolar rezil oldu şu an parite değeri 1,32488 22.11.2023 tarihinde 21,09225 ten CAD aldığımı sayfada paylaşmıştım paraya ihtiyacım olabileceği için 222,01382 den TL ye geçtim zarar garantili dolar resmen rezil oldu. Ytd.
@Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest @Cihanara @TR42

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum