Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 12:59:56
EUR 34.7014 12:59:56
USD 32.2575 12:59:56
ALTIN ONS $2310.7650 12:59:56

Konu: gümüş ve diğerlerini artırmak mı dolar mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ göstergeler aşağı da ve bu seviyelerde satış vermek bence riskli gösterge dibe indiğinde alım fırsatı olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Ayrıca çok yanıltıcı da oluyor. Kademeleri dikkatli ve aralıklı yapmak iyi sonuç veriyor. Göstergelere değişik zaman dilimlerinde ve önceki yaptığı hareketlere de bakarak değerlendirirsen daha faydalı olabilir.

Grafikte desteklerde ve sarkmalarda gram yerine dolar artıranların çok büyük kayba uğradıkları görülüyor. 24,105 22,66 arası tabi gelirse destek takip edilerek % 60 a tamamlanabilir diye düşünüyorum devamı her zamanki gibi daha önce ayrıntılı paylaştığım strateji, daima kâr hep kâr az kazan ama hep kazan. 31 Mart 2024 öncesi de TL ile alım için değerlendirilebilir. Gümüş ve dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan ürünlerde.
Diğer mesajını da gördüm hedefimden sapmadım aynı noktadayım başkaları beklerken ben bu yüksek makasla bile defalarca girdim çıktım dip yükselmeye devam etti alan kâr etti belki bazen biraz bekledi 23 doların altında satıp 25,77 ye çıkışı seyretti bakalım aldığını geri koyabilecek mi dolar artırdım diye sevinenler açıkça zarar etti ben aşağı da yön yukarı ve ilk hedef 23,75 24 dolar arası yazdım 24,40 ı geçtikten sonra çıkışa başladım çıktım yarısını girdim tekrar çıktım tekrar girdim yarısı kadar da 0,8175 ten çıktım. 3 seneyi aşkın yapıyorum. ytd.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Düşe kalka düşe kalka gideceğiz. Yolda silkeleme yapacağız. Az kişi ile tepeye gideceğiz. Sabrı ve cesareti olanlar için kontağı 25,87 den sonra kapatır boş viteste gidebildiğimiz kadar gideriz. 26,58 de ise artık koltuğumdan kalkar son durak derim. Sonrası tamamen serseri robot işi olacak ve çok tehlikeli olacaktır. Tamamen hayal ürünüdür

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Hümanist Turizm'in sayin yolculari,

aracimiz 23.26'da kisa süreli bir ihtiyac molasi verecektir mi diyoruz kaptan:)
Yoksa Express miyiz?

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Aşağı hiç yok mu ben daha almadım ama

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Sen şakşuka yemeği için anons et koltukları dik pozisyonuna alsınlar arkadaşım. 23,26 geliyor sonrası 24,01 thü

Yesmar_yesmar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Bugün kü resitallerinizin ilk satış fiyatı geldi 23.02 tebrikler
Ama ben buradan hızlıca aşağı ineceğini düşünüyorum ne dersin kaptan

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Ama ben tekrar 21.92 yoklar diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

23.02 geldi tebrikler

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

21,92 den almayanlar için kaykay ve bisikletimiz var arkadaşım :((

Yesmar_yesmar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

amin cümlemizi

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Kaptan hadi ne zaman gelecek bu düşüş
Daha alamadık
Otobüse bizide unutma al sana zahmet

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kalp kalbe karşı kardeşim disa vurdugum goruntuyu seviyorsun insaalah mahçup olmam benim iyi biri oldugumu zannettiginiz icin kendiniz iyi oldugunuz için seviyorsunuz Allah ta sizi sevsin iyilerle beraber etsin

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Sen kendini nasıl iyi hissediyorsan öyle devam et başka söze gerek yok. Bizim sana bakışımızı az çok biliyorsun bunuda anlatmaya gerek yok. Haksızlık yapmadığın takdirde yanındayız yaparsan da uyarırız biliriz ki onuda burada en son yapacaklardan birisisiniz. Saygılar abi.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

herkesin kendi takdiridir arkadaşım kimsenin kimseye diyecek sözü de bu konuda yoktur. tavsiye niteliği taşır sadece ama uyup uymamak kişilere özeldir

fhantasyouh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi yorum yaptım sana ama düşmedi yine anlamadım

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

gerçekten seni seviyorum Reşat abi gerçekten

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bana bir sey yazilinca kedimi cevap vermek zorunda hiissediyorum bana hic bir sey yazilmazsa sevinirim. Paylaşim yapmak istemedigimi zaten defalarca da yazdım. Zaten kenardan takip ediyorum satasmalara bel altindan vuranlara cevapta vermiyorum.

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fhantasyouh ()

Güzel yazı olmuş aslında hayatın kendisini bu şekliyle yaşamak lazım

3BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

iyilik yap denize at balik bilmezse halik bilir düsturunun gereği olarak sen yine doğru gördüğün analizlerini yap arkadaşım. Engel listeme gelince ben hakedene hakettiği gibi davranan bir insan olmaya çalışıyorum. Benden bir adım uzaklaşana 2 adım uzaklaşırım. bana bir adım atana da ben ona 2 adım atarım. piyasada aslolan şey moraldir. morali düzgün olan kişinin analizi ile morali bozuk olan kişinin analizi arasında fark olur. morali bozuk kişi çok hata yapar. ben daha az hata yapmak adına moralimi bozan kişilerden uzak duruyorum. Aksi takdirde o kişiler beni dibe çeker. Ben dibe değil daha da yukarıya çıkmak istiyorum. Yani daha da doğru analizler çıkarmak istiyorum. Daha doğruya daha iyiye ulaşmak için bana bu yolda kim zarar vermeye kalkışırsa engelliyorum. Tercih meselesi tabiki karar sizindir ve bana bu konuda size hesap sormak düşmez. Haddimi bilirim isterim ki herkes de haddini bilsin

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi çok takma kafaya boşver burada kim emek verdide karşılığını aldıki sende alacaksın. Burayı ya böyle kabul edeceksin yada kenardan izleyip sadece selam verip selam alacaksın hal hatır soracaksın o da sadece selam alıp selam verenlere.

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gercek hayatta beni sevmeyen birine neredeyse hic rastlamadim aliskin degililim onemli de degil. Engele gelince karsi oldugum bir sey ben de size butun engelleri kaldirmanizi ve isminize yakisir sekilde sabir hosgoru ve alcak gonullulukle paylasimlariniza devam etmenizi tavsiye ederim eksi duzelmez cunku uzerinden zaman gecti cunku hic takipcim yok. Birisi zaten bana yazmisti cöp beles kisilik gtafiklerinde cop diye hakliymis. Bosa emek vermisim. Hic bir sey anlatamamişim

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Düzeltme oldu sanmıştım. Düşüncene de saygı duyarak
ancak faydalı bir şey yapıldığında bunu kesin gören ... dışında normal insanlar gözden kaçıran hiç haberi olmayan işine gelmeyen yada kötü niyetli muhataplar olabilir. Hal boyleyken sen bunu ne için yapıyorsun yani insan tepkisiyle fikirinin değişmesi doğru olur mu? Yada herkesi aynı kefeye almak mümkün mü? yada eleyebilebilir miyiz? Hani mesleklerde profesyonellikten bahsedilir ya duyguya yer yok bence iyilik yapmada da profesyonel olmak inşaallah diye haddimi de aşarak yazmak istedim.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

düzelttim arkadaşım. sana naçizane tavsiyem her kim ki senin moral ve motivasyonunu bozuyor ise o kişiyi tespit ederek engelle. Şahsen ben öyle yapıyorum. Üç aşağı beş yukarı kim seni sever kim seni sevmez bilirsin

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Shyhmos eksi alt yorumda ve duzelmez bu sayfada ne vefa ne de emeğe saygı denilen sey yok gercek takipcim de sifir adet takipci takip ettigi kisiyi sayfasindan takip eder boyle olsaydi su anda pek cok kisinin eksi 20 eksi 30 dolar ortalamam var yazmasi lazimdi 3 seneyi askın vermis oldugum emegin sifir oldugunu gordum ve kenara cekildim soru sorulmasini da istemiyorum

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Hayırlısı olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tesekkur ederim kardeşim okudum gecmiste oldugu gibi gunumüzde de bilgi kirliliği var doğru tarafsız bilgilere ulaşmak çok zor bir profun kitabını okuyorsun bastan aşağı dip not çöp teorilerden dderleme. Aslinda ben de kitaplar yazmak istiyorum ama nasip belki de hiç olmayacak. Cok bilinmeyenli denklemler

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi yazdım sayfaya düşmedi profilime kopyaladım oradan bakabilirsin tamam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Onu demiyorum kardeşim 1980 oncesi ve sonrası dip tepe oynaklik bilgisayarlarim arizali. Bak oncesinfe 28 cent 2.5 dolar grafikte kucuk gorunuyor elindeki altini belirlenen fiyatta teslim etmeyene hapis cezasi getirilmis zorla alinmıs sonrasi buyuk sicrama var 2011 de bir daha denemis ama yukselememis boyle devam ediyor su anda da dunyanin cesitli yerlerinde kargasa var japon yeni isvicre franğı ve altin uclusune yakin zaman oncesi kovid kitlik senaryosu cip krizi pek cok seyler var iktisat tarihi ve tarih mutlaka incelenmeli sonuclara bakilmalıki yol haritasi gorulebilsin

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi yazdım onun için sana 17 falan benim beklentim dışında bende son nokta 20-21 bölgesi diye unuttun galiba. Takip şeklimiz farklı olduğu ve farklı zaman aralıklarında ilerlediğimiz için odak noktalarımız ve analizlerimiz farklılık gösteriyor senin takip sistemin farklı diye yazmıştım sana müsait olunca bakarım dedim zaman. Senin kadar analiz yapamam bahsettiğin yerler hakkında ama yinede baktım bende 17 gibi bir yer yok abi takip şeklim olarak. Sende hatta bende oraları beklemiyorum ana yön yukarı dedin evet abi dedim sana cevaben.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum