Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 22:41:02
EUR 34.6701 22:41:02
USD 32.2500 22:41:02
ALTIN ONS $2308.6850 22:41:02

Konu: gümüş ve diğerlerini artırmak mı dolar mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim ben paylasimı biraktim daha once senden rica etmistim 1980 oncesi ve sonrasi oynakliga bir bak demistim 17.50 bolgesinin 0.618 e birebir oturduğu grafik var ona da bakmadın. Anladigim kadariyla myildiz celik bosvurguncuyla ayni strateji ile ilerliyorsun herhangi bir manipulasyonun olmadigini dusunuyorsun.

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi bu arada sen olmuyorsun her zaman arada bir diğer arkadaşlardanda rica ediyorum grafik yanlış anlama sakın. Gerçi geri dönüş yapanda yokta neyse.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi farklı durumlar oluyor anlık değişen bazen onlarla devam ediyorum arada unutmuşluğum vardır belki kusura bakma. Dediğin yerleride bir kaç defa belirttim yorum Altın a yorum yaparak şuan altta kaldı orası abi ama geri çekilip tekrar oralara gelmeyeceği garantisi yok buralara kadar ataklar zaten olabilir daha üstlere devam ederde kalıcı olursa zaten işin rengi değişmeye başlar diye düşünüyorum. Daha öncede dedim olumluya dönerse yazarım bu çıkış benim için olumlu olduğu anlamına gelmiyor takibe devam ediyorum şahsen. Takip yerlerimi biliyorsun az çok düşen üste kırılmadı daha

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TR42 alt yorumda paylaşimlarını konu baslığı altinda yaparsan izahı daha kolay olur demiştim ve karsiligi da eksi oldu 21.93 ten donmüs iki alt yorumdaki grafikte de 21.88 den yukarı tepki cizmisim. Tabi paylaşimlarinda gene konu başlıği yok ama ben olmasi gerektigi gibi seni sayfandan takip ederek stratejini anladim. Hayirlisi olsun Mart ayi da bittiginde mumun alttaki dolu kismı destek yerimiz olacak uc aylik kapanış mumlara bakacağız inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi kısada al sat yapmak için aldım ben bazen yapıyorum bu şekilde ara ara yaptım üstte 2-3 tur onlarıda yazdım. Tepkileri değerlendiriyorum bazen terse düşürdüğü oluyor ama olsun. Üstte kısada aldığım hiç bir alımdan zarar etmedim kâr aldım çıktım senin dediğin alımlar 2 tane birini böldüm onunla yaptım bu 2-3 alım satımı. Şimdi yine aldım işte 22.14 te ilk düştüğü an aldım ben beklediğim yerlerdi beklemedim bile geldiği an daldım. :) tabi 21.93 gibi alsam daha iyi olacaktı ama ilk tepkiyi ben 22.1-2 gibi beklediğim için orada aldım nasip.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zaten elinde az bir gümüs var neden satiyorsun anlayabilmıs degilim 24.20 dahil butun alimlarin bence dogru hamleler.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İki gün daha due buralarda künüs kur koruma katilimim bitiyor (:

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi en iyisi biraz daha izlemek ben ikna olamadım dip yaptığı konusuna 21.93 dip mi değil mi yakında göreceğiz bakalım. Günlük tam dibe inemedi rasyo desen tam bir geri dönüş sinyali yok ben açıkçası takibe devam ediyorum biraz daha izleyecek asıl alımları ondan sonra yapacağım nasip olursa inşallah. Aldığım parçayı tepki yükselişi için aldım yeteri kadar çıksa satacaktım nasip bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üzerine atamazsa devirdi diyebiliriz atarsa orası gene destek ama aşaği igne atmıs olur yukaridan asaği bir hareket var mart mumu da kapanacak sonra mumun alttaki dolu kismina bakıp bura destek asagi da igne atmıs diyecegiz.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

22.51 üzeri kaldıkça sorun yok dedin ama o kaleyi bile devirdi abi bu. :) obo aktif ise ve hedefe gidecekse daha çok kale devrilir demedi deme. :)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Düşünsenize aynen iştirak ediyorum, elimde bulunan dolar la parca alımlar yapıyorum hedefim geldiginde satıyorum ve arada yavru alımlarla al sat yapıyorum sonuçta artirdigim dolara bakıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Reşat abi sana tepede dedim abi tepeler düşüyor tekrar 22.51 deneyecek gibi ve bu defa orayı zorlar tutmaz alta kırar dedim sana orasıda gitti kale gibiydi ama dayanamadı abi 21.93 zor tuttu bunu ben 22.1-2 arası da destek olur dedim ilk orada alayım bir parça dedim aldık 2. Noktam 21.8 idi az üzerinden döndü ben hâlâ tehlike geçmiş diye düşünmüyorum obo dedim sana o obo aklımdan çıkmıyor abi dedim tepeden beri diyorum sanki gıdım gıdım oraya iniyor zaten derin hedefler öyle bir anda inmezler abi azar azar çekilirler dibe doğru. Olumluya dönmesi için düşen vardı ya onu kırması lazım üste bence.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben alımimin çogunu ons 17.50 18.90 arasi yaptim ve çonu muhafaza ve biraziyla da giriş cikıs yaparak devam ettim evet ucuz destege tutunup tunmadigina bakar % 70 alımimi tamamlarim inşaallah. Sonucta eldeki gram artsa da kârla islem yapinca oran düşuyor.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Gümüş ucuz kaldı Reşat bey, buraları yakında çok arayacaklar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu alt yorumdaki grafikte çizili kalın siyah cizgiye yakın bir yerden tepki aldı bir de 0.618 nereye oturmuş bir bak. Hiç bir zaman şuradan asagi igne atmaz gibi bir iddiam olmadi olamaz. Sadece uzun süre dolar zarar garantili diye kesin konustum ve ispat ettim sonrasinda da bir sure once zarar garantili ifadesini artık degistiriyorum zarar edebilir kisa sureli kârda mümkun uzun vadede ise zarar garantili olarak degistirdim o da bire bir daha oturdu. Bu başlıgimizda onemli olan daha asagısi gelsin diye bekleyen mi yoksa asaği dogru uzerine atabilecegi seviyeden başlayarak desteklere tutundukca asagi dogru artan oranlarda alan mi karli cikacak kim dogru klavuzluk etti sonuc ne oldu onu zaman gosterecek.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi oralarda sağlam destekler var demiştim sana alımda yaptım ufak bir parça ama daha altları bekliyorum ben abi obo hedefi ve ana trend hattı 21-21-35-42 civarını. Obo hedefini bilmiyorum gelir mi ama buralarda dip yapacağını en azından şimdilik düşünmüyorum. Güç kaybede kaybede geldi buraya tepeden itibaren bu durumun olabileceğini yazıyorum gittikçe güç kaybı ile hedefe doğru inecektir dedim tepede ve aynen devam ediyor. Ben sadece tepkileri nasıl değerlendiririm onun peşindeyim. :)

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TR42 birde paylaşımlarını konu başlıği altinda yaparsan hem takibi hem de izahi daha kolay olur demistim. Farkındaysan siyah kalin cizgiler ve son geldigi nokta grafikte var.

1BeğenmedimŞikayet

Ayyfaa ()

Banka olarak sormuştum, belki bir bilgi veren olur diye yazmıştım teşekkür ediyorum ilginiz için…

1BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Sağol abi, hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Çok sağolasınız sizede bereketli kazançlar olsun inşallah. Hayırlı akşamlar.

Ceylan42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Canın sağolsun abi, okuyarak da faydalanabilirim, sessizce takip edip like devam, bereketli kazançlar abi

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Eksik olmayın sağolun. Yetki konusunda bana yetki verilmez sanmıyorum. Açıklamaları görsel olarak yapmak istiyoruz iyi olur ancak mümkün görünmüyor bazı sebeplerden dolayı.

Ceylan42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ceylan42 ()

Düzenli olarak like veriyoruz abi biran önce grafik yetkisi alsın diye, faydalı paylaşımlarınız için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi o kişinin olayı farklıydı evet seninle ilgili ben rica ettim ona ve sorunum yok dedi sadece fazla paylaşımdan sebep rahatsız oldum engel attım dedi sonra kaldırdı ama ben senin adını andığım dakika beni takip listesinden çıkartı fark ettim geri döndüm kendisine bana sende fazla paylaşım yapıyorsun ondan dedi bende o zaman neden takip ediyorsun beni dedim cevaplar kaçamak ve tutarsız olunca verdim yolu gitti abi olay bu. Beni bilirsin Ali cengiz işleri ile işim olmaz kim olursa olsun seninle bir alakası yok yani olayın. Ben sadece sana veya bana karşı böyle oluyor diye tepki göstermiyorum kime olursa olsun ben dürüst olunması çağrısı yapıyorum sürekli ve tersine hareket edenlere yol veriyorum benim düsturum budur beğenmeyen işine baksın kendileri gibi dost arkadaş bulsunlar ben hiç ilgilenmem dahi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim sen anlık ve çok yönlü takip ediyorsun öyle düşünme mesela senin grafiklerine
Anlık trend takibi bir başlık atarsak sorusu olan sorar hem de yeni grafiği konu başlığı Altın da ekledikçe daha da anlaşılır olur. Ben bunu daha önce denedim karşılığı eksi ve engel oldu.
Geçen gün gene beni engelleyen biriyle diyaloğun oldu ve ona benimle yaptığın paylaşımdan bahsettin. Ben kimsenin engeli kaldırmasını istemiyorum. Bunu da sana söylemiş olayım. Bana hakarette bulunsa da senin bu kişilerle yazışman da benim açımdan problem yok. Aynı şeyi Kazdağlarına da yazmıştım ve faydalı buluyorsa takip eder.

2BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Sağol abi Allah razı olsun. Boş ver abi bizi pek takan yok zaten. Ben hatırı sayılır dostlar hariç az evvelde dedim kimse ile işim yok herkesin yolu açık olsun ben işime bakar giderim kimsedende bir beklentim yok selam alsalar kâfi onu dahi yapan yok.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Eyvallah kardeşim

Shyhmos için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Tamam abi konu başlığı açar oradan devam ederiz inşallah. Çok sağol Allah razı olsun sende olmasan grafik ile anlatım yapamayacağız valla. :) abi bizim tecrübe belki daha eskiler kadar yok ama elimizdekileri vakit oldukça paylaşmaya yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra sadece hatrı sayılır dostlar ile yola devam etme kararı aldım geri kalanları ile işim yok herkesin yolu açık olsun ne kimseye karışırım nede ilgilenirim abi. Çıkmam lazım sonra görüşürüz yine kolay gelsin.

1BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Sana da ona da teşekkür ederim. Like k. niz olsun

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok çaba sarf ediyorsun sana üç lıke hakkım doldu.
Takipçiler neredesiniz TR42 ye neden sadece ben like veriyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum