Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 04:43:36
EUR 35.7869 04:43:36
USD 32.9468 04:43:36
ALTIN ONS $2386.8250 04:43:36

Konu: gümüş ve diğerlerini artırmak mı dolar mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (283)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Hayırlı geceler abi Allah rahatlık versin.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Gerek var abi olmazmı hemde eskisinden daha fazla gerek var. Sen kendi bildiğin gibi devam et benim sabrım tükendi boşa zaman kaybedemem bunlarla tek tek takip edip listeye ekliyorum. Hatta bugün başladım eski dost dediğimiz saygıda kusur etmediğimiz halde bize yargısız in faz yapan bir kişiyide ekledim listenin başına. Zamanla sesi çıkmaya başlar belki ama umrumda değil bitti o iş artık.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gerek yok kardeşim engelcilik iyi bir şey değil çözüm de değil. İstediklerini söylesinler kötü söz sahibinin cevap verme sadece analizini yap. Adamların yüzü teneke kaplı hala yazabiliyorlar utanma zaten yok. Bir sürü yan hesapları var ve grup halindeler. Sırayla kritik zamanlarda gelip zarar vermek için yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Yapılması gereken analizleri konu başlıkları Altın da toplamak ve hatırlatarak maskelerini düşürmek. İsteyen geriye doğru tarar zarardan kurtulur.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dost dediğimiz canımız dediğimiz insanlar dahi bize sırt dönmeye başlamış bilip bilmeden bizi eleştirir olmuş biz saygıda kusur etmeyelim derken bu hallere düştük bundan sonra geri dönüş yok abi eskisinden daha katı kırallar ile devam edeceğim kimin ne dediği zerre umrumda değil artık. Ardımdan isteyen istediğini söylesin kim bu sözlere itibar eder bizi dinlemeden bize söz hakkı dahi vermeden bizi eleştirir karalama yapar fark ettiğim an saniyesinde engel listemde yerini alır. Ne kadar az insan o kadar çok huzur. Sayılı gerçek dostlar ve tanımasam da dürüst olan kim varsa onlarla devam ederim geri kanalı bana uzak olsun.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi dediğini dinledim elimden geldiği kadar sabretmeye çalıştım ancak sabrımın bittiği noktaya geldim. Bundan sonra tek kelime kem söz eden veya edenlere destek veren bilip bilmeden karşısındaki insanı dinlemeden ortalığı karıştırmaya çalışanlara prim veren kim varsa hepsine tek tek engel atacağım beni az çok tanıyorsun ben bir söz etmişsem artık son noktaya gelmişimdir ve dediğimi yaparım. Dedim ya eski günlerime dönüyorum katı kurallar devrede yapacak bir şey yok sabredelim derken milletin eğlencesi olduk abi. Kısasa kısas hemde sonuna kadar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sinek Daima bedava altın gümüş ve TL hediye etti huyundan vazgeçmedi aşağı giderse 10 kaybediyor yukarı bir sinek daima kaybediyor ne kadar kaybedeceğine sinek karar verecek.
Konu başlıklarını hatırlatmaya devam.
@_Gümüşçü_ Benim sana tavsiyem aynı bütün engelleri kaldır kötü söz sahibinin cevap ta verme kimseyi engelleme. Bende engelli kimse yok kimsenin arkasından konuşmuyorum bütün yorumlarımı da herkes görebiliyor.
Bırak onlar seni engellesin. Yt.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Puanlamamı kapatmıyorum ve paylaşıma da devam edeceğim eksi vermeye devam et buradayım bir yere gitmiyorum bundan sonra eski konu başlıkları Altın da daha çok hatırlatacağım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ek olarak Alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum sinek bedava gümüş ve dolar hediye etmeye devam ediyor. 86,027 den dolar geçtiğim gümüşü 0,84748 den tedbir olarak hem dolar hem gümüş artırarak gümüşe geçtim aşağı girmeye ve yukarı çıkmaya bedava gümüş ve dolar toplamaya devam inşaallah.
@yabangülü_17

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce gri alanla gödterdiğim bolgeye temas etti elinizde yoksa desteklere tutundukça aşağı dogru kademe girilebilir diye düşünuyorum strateji aynı ytd

yabangülü_17 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Görünüyor hocam , daha aşağı gider mi onslar dolar da alım için bekliyorum. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

alt yorum konu başlıkları kendime not aşağı da gitse yukarı da hazırım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

çok sayıda parça çıkılmışsa alttan çıkılanların ortalamasını yükseltmek için nerede geri dönüş yakalanırsa hem gram de gümüş artırarak yerine koymak düzeltme yapmadan ilerlediği için daha mantıklı görünüyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatma

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önce teknik grafik sonra da ana sayfadaki grafik durdu haberiniz olsun dikkatli olun.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşün zikzaklarından yolumuzu bulmaya çalışıyoruz sayın ustam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de 31 Marttan önce NOK almıştım üç tane güzel yeşil mum yakmış ama daha kendini kurtaramadı. dolar TL düştü bir de dolar alan ne yapacak dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan kendini kurtarır dolar zarar garantili. Dolar artıranın parası eriyor yatırdığın doları geri alıp bedava gümüşünü bıraksaydın kaybın olur muydu ? Zaten ortalaması sıfır dolar ya da kârın bir kısmını dolarda bıraksan eksi dolar vererek gümüş eklemiş olurdun at kenarda dursun gibi. Ytd.
@Yılmaz34

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim geri dönüş benim için önemli yoksa kendi kendime konuşmuş oluyorum ve emeklerim boşa gittiğini hissine kapılıyorum. like beklemiyorum. hedefimden sapmadım 29,20 ye kadar % 20 sini çıkacağım aynı strateji devam inşaallah hedefimden hiç sapmadım panik yok acele yok düşen bıçağı da tuttum koşan atın yükünü de kârdan fedakarlık ederek hep hafiflettim bazen uğraştırdı ama sinek hep ezildi. Ytd

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatmaya devam daha çok var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatmaya devam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatma

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatmaya devam .Dolar zarar garantili diye az uyarmadım dolar artıranlar zarar da israr etti gözü olanın tekniğe vs ihtiyacı var mı ? Hatırlatmalara devam edeceğim çünkü ne zaman faydalı bir yorum yapıp uyarsam art niyetli birileri sayfaya yorum yağdırıp yazdıklarımı sayfadan anında düşürdüler bu kişiler ve engelcilere dikkat edin zararlı yorumlarını görüp uyarmamam için engellerler. ( Tabi ki beni engelleyen her kes art niyetli değil ben engelcileri gördükçe sayfaya yazmaya devam edeceğim herkes engelcinin yazdıklarına ve benimkilere bakar taktirini yapar.)

Fibonacciye böyle bakınca gümüşün yükselmeye başlaması için 22,56 üzerinde kalması ve önce 48 dolar ondan sonra da 87 dolar seviyesini kırması lazım. Ben bu sene beklemiyorum 2025 te de olmayabilir Çoğunu tut ama azıyla da işlem yaparak kâr alıp gram artırarak devam inşaallah hedef üste dolar alıp aynı zamanda gram artırmak dolar cinsinden eksi ortalamayla gümüş biriktirmek. Yatırım stratejim 2 aya kadar çok kısa vade 9 aya kadar kısa vade 3 seneye kadar orta vade 10 seneye kadar uzun vade 10 sene üstü çok uzun vade olarak yatırımımı bölmek az kazan ama hep kazan kardan fedakarlık etmeden kazanılmaz Ful işlemciler dolar artıranlar kayıp üstüne kayıp yaşadı hedef hiç bir zaman dolar artırmak olamaz, dip yükselten artırılır. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun üstad, bekledigine degdi. Tersi de olabilirdi, nasip bu isler. 26 dan yine satis yese durum cok farkli olurdu. Senin adina srvindim. Biz platindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,86027 den aynı dolar miktarı kadar gümüş artırarak dolara geçtim. % 85,03 gümüşteyim
Yazdıklarım sayfada görünmüyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi rahat vermezler bence buna ama izleyelim az daha bakalım inşallah bu bölgenin üzerinde tutunmayı başarır yoksa film yine başa saracak abi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ Kardeşim ikisine de bak istersen, önce ne olmuş sonra ne olmuş zarar etme, dolar artıranlar çok büyük zarar etti.

Kardeşim normalde bunun düzeltme yapmadan yukarı hedefe girmemesi lazım ben bunun tuzak olabileceğini düşünsem de sinek belki düşmeyecek hissi verip yukarıda mal dağıtıp terste bırakma düşüncesiyle ki kimse bu saatten sonra düşeni almak yerine çıkanı almaz. Gene de sahte çıkış yapar mı bilmiyorum ama iyi bir seviye gelmeden de çıkışı % 20 ye tamamlamadan sabırla beklemeyi düşünüyorum ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatma. Eksi verilen alt yorum ve onun Altın da kalın çizgilerle gösterilen alt yorum. Sela okuyanlar koşan attan inmeyenler ve art niyetle engel atarak yorumlarının okunup sayfanın uyarılmasını hedefleyenler dikkatle takip edilmeli.
Bu zaman zarfında kim ne yazmış ve sonrasında sessizliğe bürünmüş kim varsa dikkat ederseniz zarara uğramazsınız diye düşünüyorum.
Paylaşımların konu başlığı altında yapılmasına neden eksi verilir kimin işine yarar ?
Konu başlığı altında takip hem fikir alışverişi hem de daha güncel ve anlaşılır oması bakımından mühim. İddiamın arkasındayım isteyen buna da bolca eksi verebilir puanlamamı 2020 senesinden beri hiç kapatmadım sayfam eksi dolu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ daha önce de paylaşmıştım rasyo bu seviyenin üzerinde şu ana kadar hiç kalamamış hala altın almaktan bahsedenler var bravo.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ara parçayla biraz dolar daha çok gram artırarak devam inşaallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum