Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:30:43
EUR 34.7748 09:30:43
USD 32.4684 09:30:43
ALTIN ONS $2337.9850 09:30:43

Konu: gümüş ve diğerlerini artırmak mı dolar mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (271)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

çok sayıda parça çıkılmışsa alttan çıkılanların ortalamasını yükseltmek için nerede geri dönüş yakalanırsa hem gram de gümüş artırarak yerine koymak düzeltme yapmadan ilerlediği için daha mantıklı görünüyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatma

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önce teknik grafik sonra da ana sayfadaki grafik durdu haberiniz olsun dikkatli olun.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşün zikzaklarından yolumuzu bulmaya çalışıyoruz sayın ustam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de 31 Marttan önce NOK almıştım üç tane güzel yeşil mum yakmış ama daha kendini kurtaramadı. dolar TL düştü bir de dolar alan ne yapacak dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan kendini kurtarır dolar zarar garantili. Dolar artıranın parası eriyor yatırdığın doları geri alıp bedava gümüşünü bıraksaydın kaybın olur muydu ? Zaten ortalaması sıfır dolar ya da kârın bir kısmını dolarda bıraksan eksi dolar vererek gümüş eklemiş olurdun at kenarda dursun gibi. Ytd.
@Yılmaz34

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim geri dönüş benim için önemli yoksa kendi kendime konuşmuş oluyorum ve emeklerim boşa gittiğini hissine kapılıyorum. like beklemiyorum. hedefimden sapmadım 29,20 ye kadar % 20 sini çıkacağım aynı strateji devam inşaallah hedefimden hiç sapmadım panik yok acele yok düşen bıçağı da tuttum koşan atın yükünü de kârdan fedakarlık ederek hep hafiflettim bazen uğraştırdı ama sinek hep ezildi. Ytd

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatmaya devam daha çok var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatmaya devam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum hatırlatma

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatmaya devam .Dolar zarar garantili diye az uyarmadım dolar artıranlar zarar da israr etti gözü olanın tekniğe vs ihtiyacı var mı ? Hatırlatmalara devam edeceğim çünkü ne zaman faydalı bir yorum yapıp uyarsam art niyetli birileri sayfaya yorum yağdırıp yazdıklarımı sayfadan anında düşürdüler bu kişiler ve engelcilere dikkat edin zararlı yorumlarını görüp uyarmamam için engellerler. ( Tabi ki beni engelleyen her kes art niyetli değil ben engelcileri gördükçe sayfaya yazmaya devam edeceğim herkes engelcinin yazdıklarına ve benimkilere bakar taktirini yapar.)

Fibonacciye böyle bakınca gümüşün yükselmeye başlaması için 22,56 üzerinde kalması ve önce 48 dolar ondan sonra da 87 dolar seviyesini kırması lazım. Ben bu sene beklemiyorum 2025 te de olmayabilir Çoğunu tut ama azıyla da işlem yaparak kâr alıp gram artırarak devam inşaallah hedef üste dolar alıp aynı zamanda gram artırmak dolar cinsinden eksi ortalamayla gümüş biriktirmek. Yatırım stratejim 2 aya kadar çok kısa vade 9 aya kadar kısa vade 3 seneye kadar orta vade 10 seneye kadar uzun vade 10 sene üstü çok uzun vade olarak yatırımımı bölmek az kazan ama hep kazan kardan fedakarlık etmeden kazanılmaz Ful işlemciler dolar artıranlar kayıp üstüne kayıp yaşadı hedef hiç bir zaman dolar artırmak olamaz, dip yükselten artırılır. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun üstad, bekledigine degdi. Tersi de olabilirdi, nasip bu isler. 26 dan yine satis yese durum cok farkli olurdu. Senin adina srvindim. Biz platindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,86027 den aynı dolar miktarı kadar gümüş artırarak dolara geçtim. % 85,03 gümüşteyim
Yazdıklarım sayfada görünmüyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi rahat vermezler bence buna ama izleyelim az daha bakalım inşallah bu bölgenin üzerinde tutunmayı başarır yoksa film yine başa saracak abi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ Kardeşim ikisine de bak istersen, önce ne olmuş sonra ne olmuş zarar etme, dolar artıranlar çok büyük zarar etti.

Kardeşim normalde bunun düzeltme yapmadan yukarı hedefe girmemesi lazım ben bunun tuzak olabileceğini düşünsem de sinek belki düşmeyecek hissi verip yukarıda mal dağıtıp terste bırakma düşüncesiyle ki kimse bu saatten sonra düşeni almak yerine çıkanı almaz. Gene de sahte çıkış yapar mı bilmiyorum ama iyi bir seviye gelmeden de çıkışı % 20 ye tamamlamadan sabırla beklemeyi düşünüyorum ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hatırlatma. Eksi verilen alt yorum ve onun Altın da kalın çizgilerle gösterilen alt yorum. Sela okuyanlar koşan attan inmeyenler ve art niyetle engel atarak yorumlarının okunup sayfanın uyarılmasını hedefleyenler dikkatle takip edilmeli.
Bu zaman zarfında kim ne yazmış ve sonrasında sessizliğe bürünmüş kim varsa dikkat ederseniz zarara uğramazsınız diye düşünüyorum.
Paylaşımların konu başlığı altında yapılmasına neden eksi verilir kimin işine yarar ?
Konu başlığı altında takip hem fikir alışverişi hem de daha güncel ve anlaşılır oması bakımından mühim. İddiamın arkasındayım isteyen buna da bolca eksi verebilir puanlamamı 2020 senesinden beri hiç kapatmadım sayfam eksi dolu.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ daha önce de paylaşmıştım rasyo bu seviyenin üzerinde şu ana kadar hiç kalamamış hala altın almaktan bahsedenler var bravo.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ara parçayla biraz dolar daha çok gram artırarak devam inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ara parçayı direnç takip ederek daha çok gram biraz da gümüş artırarak çıkarım o zaman aynı parça Altın cı işlem olur hangi parçaya sıra gelirse artık aşağı da gelse yukarı da gitse fark etmez az mı kaybedecek çok mu kaybedecek spek karar verecek kazanma ihtimali zaten sıfır. Oyalamaya izin vermem gerektiği yerde de beklerim şimdilik çoğunu muhafaza azıyla işleme devam inşaallah aşağı gelirse gir yukarı giderse çık 26,23 hızlı geçilirse azar azar işlem oranını artırırım. ytd

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi şuan rasyoyu takip ediyorum 4h de indikatörler tepe yaptı tepeden dönüş bekliyorum bazı işaretler var ama takip etmek lazım günlük mum bakalım bugün ne yapacak gümüşü 25 e bir defa daha atması lazım diye düşünüyorum yanılmazsam eğer

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok sayıda ara işlem kaçar bu makasla bile gümüş çok fırsat veriyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Onlara da arada bakıyorum yanıltıcı olabiliyor işlem kaçırabilirsin veya erken ya da geç işlem yaptırabilir.
Temel analizi ihmal etme tahmin de çok önemli. Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi en iyisi indikatörlere bakarak almak satmak grafiğin nerede olduğu hiç önemli değil dip yapan rsi macd zamanı alacaksın tepelerde gezerken satacaksın zaten genelde ana destek ve dirençlerde bunlar dip tepe yapıyorlar o ara alacaksın yada satacaksın 2 parça şeklinde dahi alsan kâr yaparsın zaten

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Haftalık grafikten baktığımızda da gümüşün sürekli dip yükselttiği ve dolar artıranın ciddi zarara uğradığı ve ayrıca telafisinin de imkansız hale geldiği enflasyonun çok altında kaldığı görülmekte doğru strateji ile birazıyla da çıkış giriş yaparak gram artıran ise enflasyonun çok üzerinde bir kâra ulaşmış gümüş çok fırsat vermiş. Çok kısa grafikten baksak bu işlem fırsatları daha da fazla ancak her geri çekilmede düşen bıçak tutulmaz yukarı hareketlerde de koşan attan inilmez zihniyetiyle hareket edenler hariç. Ytd.
@_Gümüşçü_ dip tepe bekleyen çok işlem kaçırıyor çok ayrıntılı anlattım ama karar senin farklı düşünebiliriz saygı duyarım.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır kardeşim dördüncü kademe çıkış yerim 26,23 üzeri olacaktı galiba 25,58 60 civarı 0,8175 ten biraz daha ilave çıkış yaptım ama öncekilerle defalarca çıktım girdim 0,56 lardan beri gram artırarak devam ediyorum. Şu an işlem gören parçalar 0,74335 0,73,524 alış küçük bölümü 78,041 den satış sonrasında 0,77399 gram artışıyla alış bu işlemlerde sonra
0,74335 ve 0,73524 tamamı ve TL ile 21,88313 den satıp 21,63321 den TL ile aldığım gümüşü 78,219 dan çıktım yarısı beklemede diğer yarısını 0,77493 ten girdim 0,79933 ten çıktım 0,79066 dan geri girdim bir bu kadar daha 0,8175 ten çıkışım var.
Alttaki parçalara dokunmuyorum stratejimi yazdım aynen devam. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi sen tepede çıkabildin mi? 25.77-78 aralığında?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ göstergeler aşağı da ve bu seviyelerde satış vermek bence riskli gösterge dibe indiğinde alım fırsatı olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Ayrıca çok yanıltıcı da oluyor. Kademeleri dikkatli ve aralıklı yapmak iyi sonuç veriyor. Göstergelere değişik zaman dilimlerinde ve önceki yaptığı hareketlere de bakarak değerlendirirsen daha faydalı olabilir.

Grafikte desteklerde ve sarkmalarda gram yerine dolar artıranların çok büyük kayba uğradıkları görülüyor. 24,105 22,66 arası tabi gelirse destek takip edilerek % 60 a tamamlanabilir diye düşünüyorum devamı her zamanki gibi daha önce ayrıntılı paylaştığım strateji, daima kâr hep kâr az kazan ama hep kazan. 31 Mart 2024 öncesi de TL ile alım için değerlendirilebilir. Gümüş ve dolara karşı değer kazanma potansiyeli olan ürünlerde.
Diğer mesajını da gördüm hedefimden sapmadım aynı noktadayım başkaları beklerken ben bu yüksek makasla bile defalarca girdim çıktım dip yükselmeye devam etti alan kâr etti belki bazen biraz bekledi 23 doların altında satıp 25,77 ye çıkışı seyretti bakalım aldığını geri koyabilecek mi dolar artırdım diye sevinenler açıkça zarar etti ben aşağı da yön yukarı ve ilk hedef 23,75 24 dolar arası yazdım 24,40 ı geçtikten sonra çıkışa başladım çıktım yarısını girdim tekrar çıktım tekrar girdim yarısı kadar da 0,8175 ten çıktım. 3 seneyi aşkın yapıyorum. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Düşe kalka düşe kalka gideceğiz. Yolda silkeleme yapacağız. Az kişi ile tepeye gideceğiz. Sabrı ve cesareti olanlar için kontağı 25,87 den sonra kapatır boş viteste gidebildiğimiz kadar gideriz. 26,58 de ise artık koltuğumdan kalkar son durak derim. Sonrası tamamen serseri robot işi olacak ve çok tehlikeli olacaktır. Tamamen hayal ürünüdür

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Hümanist Turizm'in sayin yolculari,

aracimiz 23.26'da kisa süreli bir ihtiyac molasi verecektir mi diyoruz kaptan:)
Yoksa Express miyiz?

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum