Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0752 04:28:31
EUR 34.8314 04:28:31
USD 32.3717 04:28:31
ALTIN ONS $2310.3300 04:28:31

Konu: gümüş ve diğerlerini artırmak mı dolar mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Tamam abi takibe alacağım bunu emeğine sağlık olsun.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

O zaman daha net anlamış olmalısın. Bir kac ay takip et tekrar göruselim.

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet dolar endeksi kardeşim sorulmadan bir şey yazmayacağımı soylemistim ve bu yorum soru uzerineydi. Bir de bu yazdıgim yorumdan sonra onun ustunde yazilanlara bak demistim

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Baktım abi üst yorumlara

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Burayı mı kastettin abi? Dxy de obo var diyorsun yani. Emeğine sağlık abi detaylı olarak bakarım buna grafikten tamam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@TR42 alt yorum bir de bu yorumdan sonraki saygadakilere bir foz at istersen

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Günce_01 yorumuna cevap yazdım ama sayfaya düşmedi son bir kere daha yazdım. Evet bu risk var ve ben bunu bir seneyi aşkın zamandır yazıyorum. 26,70 net olarak kırılıp 28 dolar ı dip yapmadığı sürece aşağı yönlü riskler devam eder.
Şu andan itibaren aşağı iğne attığı yerler yukarı tepkilerde ağırlığı yukarı vererek çıkıp dönüş yakalandığında da yerine koymak şartıyla desteklere tutundukça ağırlığı aşağı vererek toplanacağı yerler kaç kademe verirse aldığınız kâr diye düşünüyorum . Ben hep ağırlığı aşağı doğru kademeli topladım ve ( ÇOĞUNU MUHAFAZA ETMEK ŞARTIYLA ) birazıyla da yukarı tepki verdikçe ağırlığı yukarı vererek dirençlere takıldıkça kademeli olarak çıkıp geri dönüş yakaladığımda da yerine koydum bedava topladım.
2021 den beri dolar uçacak dolar biriktirin zihniyetiyle hareket edenler yükseldikçe dolar almaya devam edenler ise zararına zarar ekledi ve hâlâ yükseldikçe dolar alanlar belki hâlâ var.
Bu arada düşüşlerde CAD JPY AUD vs alıp kısa sürede kâr yazanı çıkıp düşene geçen gene zarara uğramadı. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Ayda yılda gelip işlerini yapıp gidiyorlar abi. Düşen bıçak meselesine hiç girmek istemiyorum çok defa yazdık çizdik bu konuda kim ne istiyorsa onu yapsın benim bu tür durumlarda ne yaptığımı bilenler zaten biliyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sag ol kardeşım 11 dolar lara kadar indiginde dusen bıcak tutulmaz diyerek 30 dolara kadar kar almasini engelleyen zihniyet gene sayfaya yagdi 17.50 de gumusu 1613 te de altini aldirmadilar altta ucurum var dediler altin gumus dolar arttigi icin artıyormuş bu vesileyle sayfaya hatirlatma yapmış olayım

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Emeğine sağlık abi kolay gelsin.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Buradan itibaren aşağısı gene yukarı tepkilerde çoğunu elde tutmak şartıyla birazıyla kademeli olarakkâr almak şartıyla desteğe tutundukça % 70 alım yeri diye düşünüyorum.
Ben daha önce 0,74335 ten ve onun üç katından daha fazlasını 0,73524 ten eklemiş küçük bir parçasını çıkmış ve daha alttan geri girmiştim. Şimdilik işlem yapmıyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizden de razi olsun kardeşim

esmasu34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Tamam hocam takip ediyorum Allâh razı olsun inşallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir şeı değil kardeşim bereketli olsun. dolar TL de bir gerileme olur da 34.80 in altinda yakalarsan biraz daha eklersin ya da yarisini kârla cikip ortalamanı dusürursun.

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Hocam ben bugün 35•04ekledım takip ediyorum düşerse eklıcem inşaallah teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok kısa sürede 36,23 ten al 37,92 den de sat fırsatı vermiş. Şu an yukarıda.
Düşeni eklersin.

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Hocam 35.0422bir kademe aldım düşerse eklıyecem çıkarsa gönderirim ınsallah Allâh razı olsun hocam

2BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Şuan Ekleme yapayım mı tam olarak anlayamadım düştükçe eklenmeye devam edecek düşerse

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cok duserse ekler kisa surede iyi bir çıkisyaprsa istersen yarisini gonderirsin tuhaf bir durum var gecen yazdigimda sterlin de TL karsısında geriliyordu

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Hocam elımdekı tl nin 4de biri ile alım yapıyorum Allah razı olsun çok teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@esmasu34 İsviçre Frangı TL karşısında geriliyor düşüş devan ederse istiyorsan ağırlığı aşağı vererek biraz ekle ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Senelik grafikten baktığımızda gümüş bütün ortalamaların üzerinde kapanış yaptı ve linear regresyon kanaldan da net bir şekilde görüldüğü gibi ( ŞİMDİLİK ) yön yukarı devam ediyor geçmişine baktığımızda da aşağı atılan iğnelerin hep alım fırsatı olduğu ve girene fazlasıyla kâr alarak çıkış yapma fırsatı verdiği görülüyor.
Sol tarafta kırmızıyla görünenler destek sağ tarafta dirençleri gösteriyor. İlk hedef 26,28 üzerine atması geri çekilmeler ise kademeli alım fırsatı olarak değerlendirilebilir diye düşünüyorum. Şu ana kadar hep tuzak ihtimalini dile getirerek uğranılacak zararın önüne geçmeye ve yukarı hareketlerde de çoğunu elde tutmak kaydıyla birazını kademeli çıkmak gerektiğini ve geri dönüş yakalandığında da yerine koyarak devam etmek konusunda görüş paylaştım dikkate alan oldu mu bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aşağıda alım yapan isterse elindekinin çoğunu muhafaza edip dirençlere takıldıkça yukarı doğru artan oranlarda birazını çıkarak eldekinin ortalamasını düşürebilir. Ytd.
@esmasu34

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Kardeşim unutmazsam eğer etiketlerim inşallah. Bi bakalım durumlar ne gösteriyor ona göre bakarız. Nasibimiz varsa değerlendiririz yoksa kalır. Her şey nasip işi kardeşim elbette bizim planlarımız oluyor ama sonuca bakmak lazım. Hayırlı akşamlar.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Teşekkür ederim sağolun ay sonu düşüşler oluyor o yüzden bekleyeceğim yarına kadar düşerse alırim siz alirsaniz da beni etiketler misniz iyi aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir parca da ondan eklesydun sepete

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Asıl kar platındeydok gumıste zaman kaybettık. paladyım dersen aldı basını gitti

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Üst yorum burada düştü mü?

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Anladım kardeşim bereketli olsun inşallah alımlarınız. O zaman kapanışı bir görün biraz daha izleyin derim ama siz bilirsiniz tabi. Benim elimde de var ancak bu kadar değil. Birazda eklemek için bekletiyorum almıyorum her 2 yönede hazırım sizde ister bu şekilde yaparsınız isterseniz de beklemez şimdi alırsınız benim tercihim şahsen böyle. İsabetli kararlarınız olsun inşallah.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum