Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:04:12
EUR 34.8160 01:04:12
USD 32.4479 01:04:12
ALTIN ONS $2320.3000 01:04:12

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Dosdum profil resmini değiştirsen diyorum.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Süründürdüğü zamanlar illaki oluyor dost gümüş bu sen daha iyi biliyorsun :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dinlen, gelll kelebek:))

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost ama çok süründürüyor bazen oda işin cilvesi :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bunu diyebilmek baştan mumkun değil. Ancak kapanislarla teyid edebiliriz. 20.2 ye kadar gidebilme ihtimalini düşünüyorum. Ama dedigim gibi ihtimaldir. Ytd. Iyi akşamlar

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip dost bil mukabele

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gerçekten sinirim bozuldu artık. Kusura bakmayın çıkıyorum zaten

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ne dedik işimize bakacağız. Bizi fitneye sokmaya çalışan her kim varsa da uzak duracağız. Kim olursa olsun. Ben teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yasemin hanım şu muhabbeti değiştirsem. Bu günlük ons 20.450 nin üzerinde kalır diyebilirmiyiz. Bu kadar düşüş yetermi. Buradan ilave yapılırmi.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hali hazırda grafiklerim hala aktif ablacım inşallah görebilirsem yine çizerim ama bugünlük enerjim tükendi :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Daha söyleyecek sözüm yok abla bunun üzerine. Söyleyeceklerim bitti de zaten. Kapattım artık teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Hayırlı bereketli olsun dost

1BeğenmedimŞikayet

BLindGuardiaN ()

Kardeş niye uzatıyorsun hala amacın ney
Sürekli günlerce biz bu muhabbeti mi okuyacağız ya hu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bereketli olsun dost hayırlısı ile sana aldığında ds söylemiştim güzel yerden aldın maşallah

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim kardeşim. Ama zorla böyle bir duruma çekti.

Madem öyle bu kişi değil miydi daha bir kaç gün evvel geçen haftalarda "çok eski 2 yıldır sayfaya uğramayan bir hocam 10 TL altında gümüş rakamı verdi diye. Ama kim olduğunu soranlara ben söyleyemem vebal olmasın diye falan bir şeyler demişti. Bunu yayarken kendisi milleti korkutmuş olmuyor da ben altın analizi yapınca mı korkuttum. Oldu herkesi kafasına göre engellesin biz engelleyince kendini mi kibir adı hakaret oldu. @Yaseminnisa

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Biz kendisinin 12 dolar olacak dedigi analistin paylaşımını yaptığını da biliyoruz. Ondan korkmadık:)) neden niçinini sorguluyoruz dikkate alıyoruz. Ki kendi de açıklamak istemedi ismini tevafuk gördük. Ustadır haklılık payı olabilir dedik tekniğe dayaliysa diye arastirmayi tercih ettik. Dolayısıyla senin Analizin de böyle Senin analizinde de korkmuyorum:)) Yeter ki teknik ve temelle ifade edilebilsin. Burada yapilan bir ayrım var ve bu hoş değil. Ama biz işimize gücümüze bakıyoruz ve bakmalıyız da. Rica ediyorum kapansın. Lütfen:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sen bize kelebek çizsene ablam:) yengece yarasaya da razıyım:))

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Boos sen neden kendini yoruyorsun kardesim artik herkes kimin ne oldugunu cok iyi biliyor kimseye bisey aciklamak zorunda degilsin kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama herkes birbirine saygi duymak zorunda

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abla içim rahat etmedi yazmasam. Zamanımı enerjimi böyle şeylere harcıyorum durduk yere

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bende son TL yi bugün tenekeye attım dost marj gelmeden kendi kararım nasip takılma boşver ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben analiz yapıyorum abla bazen kendim bile inanmadığım analizler oluyor ama tutturup da tebrübe ettiğim sürece demek ki bu da olabiliyormuş diyorum. Neyse açıklama ihtiyacı duydum bunları bu sayfaya da bana da eziet oldu artık. Ama yazdıklarına cevap hakkımı kullanmam gerek. Kimse beni böyle şeylerle itham edip algı oluşturamaz. Millet de sanacak ki Boss neymiş bilen bilmeyen. Ben kendi yolunda kendi çapımda bir analistim hala sürekli öğrenmeye çalışan ustalık hocalık gibi iddiam derdim de yok. Tanıyan biliyor zaten beni lafı fazla uzattım ama beni bu duruma çekiyorlar zorla.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yahu kelimelerine yazık. Kendini yorduguna yazık. Seni biliyoruz. Izahate gerek bile yok.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben kime full al full sat demişim. Her zaman bu sayfaya geldiğimden beri ihtiyatlı parçalı işlem demedik mi. Daha bugün bile yazmışımdr. Kendi bu sayfaya geldiğinde bu söylemleri bile bizlerden duymuştur belki sayfadan yani full işlemin risklerini. Çok defa ben de anlatmışımdır. Ama adam öyle Lance ediyor ki sanki herkese ben zarar ettirmişim alın satın full işlem yapın demişim. Bu arada işlem paylaşmak marifet değildir. Benim işlerime göre birileri işlem yaparsa bunun vebali bana olur diye zarardaki arkadaşlar açısından da duyarlılık adına diye bırakın işlem paylaşmayı şuradan aldım buradan sattım bile demedim. Gören varsa buyursun tüm yorumları incelesin çıkarsın sözüm söz istifa ederim bu kadar net.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bizim fitne ve fitnecilerle işimiz olmaz. Sakin ablam.. seni tanıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Mevlana ne güzel söylemiş; Küsmek ve darılmak için bahaneler aramak yerine, sevmek ve sevilmek için "çareler" arayın

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim soru sorduğunu görünce açtım ben paylaşım yapmıyorum artık gerekli açıklamalar sayfamda var nelere dikkat edilmesi gerekiyorsa yazdım.
Ne kadar düşerse senin için daha iyi sayfamı oku.
Bundan sonra sorularını sorabileceğin çok ustalar var.
@ASRN @TRADERMANT @Ademcan bunlardan bazıları Bosvurguncusuna da sorabilirsin o da yardımcı olur.
Evet 494 dolar dan fazla edince dolara çeviri yorsun yalnız parçalı çünkü daha da aşağı giderse beklemek zorunda kalırsın bir parça moral işlemi yap bedava dolarını al onu da mesai saati içinde TL ye. ( 0 maliyetli olanı )
Ben artık paylaşım yapmayı düşünmüyorum.

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstelik özelikle tartıştığım kişilere benim analizim hakkında yorum istiyor. Bu bir fitne çıkarma örneğidir.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yahu adama baksana kötü kılavuzluk ödeneğiymiş benim analizlerim Altın almak isteyeni korkuturmuş. 10-20 yıl sonrasına vade vermek doğru değilmiş. Neden peki. Bugüne kadar kimi zarar ettirmişiz. Altın uzun vadede böyle düşüşler görülmemiş mi kaç uzun vade grafiğini açan bunları göremez mi. Hem ons düşse bile dolar arttığı durumda gramlar fazla kaybettirmez kazandırabilir dediğimiz halde mi. Böyle olsa bile kaç dalga olacağını ara dalgalarda kazanan yine kazanacağını yazdığımız dediğimiz halde. Neden insanlara yanlış bir şey yapmışım gibi Lance ediyor bu arkadaş. Engellemeden önce methiyeler yazan insan engellenince onca zaman süre sonra neden böyle ağız değişir. Özrü kabahatinden büyük bir şekilde hala algı yapıp insanlara beni karalamaya neden çalışır. Ne sağlığına ne görünüşüne ne benimle konuşanlara hakaret mi edilmiştir ne de analizlerine. Kimi ne ilgilendirir bu analiz. İsteyen alır isteyen almaz al sat mı demişim hem. Uyarmak yol haritası fikir sunmak teknik bilgi vermek mi suçtur. Bunlar eleştiri değil saldırıdır bana yapılan. Benimle konuşanları engelliyorum diyendir kibir yapan.
Benim diplerde çok uyardığım tepelerde çok uyardığımı bilen bilir. En son dolarda düşme düşebilir dediğimde 18 lerden 3 saat sonra çalışmaya başladı diye mi kötü kılavuz olduk. Yahut son attığım yengeç boğa da 18 ler dip olabilr demek mi. Ya da hemen yıl çizdiğim büyük kelebekte 18 gelebilir gümüş onsta demek mi. Neyse umurumda değil gerçekten.

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Aynen kardeş haklısın. Yaşımızı almış insanlarız. Taş yerinde ağırdır. Nasıl olsa konuşmakla çözülmüyor, en iyisi susanlardan olmak. Daha da yazmam zaten, bu da sondu. Hakkını helal et.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Derin mevzular. Hayat yeterince geriyor insanlar da öyle ne deyim napayım uzamasın kimse kimseyi üzmesin ama dünya böyle

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum