Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 13:51:02
EUR 34.9631 13:51:02
USD 32.5561 13:51:02
ALTIN ONS $2348.5650 13:51:02

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arada kar çıkışları yaparak aşağı doğru parayı bitirmeden evet. Artık bedava sayılabilecek yerler gibi görünüyor gene de imkansız gibi gördüklerimizn de olabileceğin, göz önüne alarak ortalamamızı 0 ın Altın a çekicek şekilde devam.
Sistem gümüş grafiği yüklememe izin vermiyor gerekirse işlem yapmadan bir süre daha bekleyebilirim.
Grafiği açarsanız sizde balta burunu görebilirsiniz dikkat

mst25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mst25 ()

Uzun zamandır TL deyim full girmek istiyorum kararsızım.. mevcut durumda en uygunu gümüş olarak geliyor bana siz ne dersiniz

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim alt direkle göstedigim alanın altını deniyor çok önceden yazdığım kademe yerime yaklaştı

Altın ons desteklere vurarak aşağı doğru gidiyor bakalım sağlam duruşunu devam ettirre bilecek mi ?
Balta burun tekrar gördüğüm için 1 parça girip duruma göre ikinci parçayı beklete bilirim ?

Şu an gümüş grafiği yüklememe izin yok daha sonra tekrar yazarım dikkatli olunması gereken yerdeyiz bundan sonrası size ait.
@Omermesut @Ravza_ @Abik @mst25 Zaten bende bedava dağıtıyorlarsa toplarız diyorum ama eldeki parayı bitirmeden.

Tuncayxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Partner_41 ()

Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Eyvallah kardeşim

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Kardeş sen sen ol az olsun çok olsun veya zaman sıkıntısı olsun veya olmasın sakın emanet para ile iş yapma.

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Mesela siz nekadarlik işlem yapıyorsunuz hocam 2kilo falanmi yoksa daha duskmu

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok küçük miktarlarda başlayıp yavaş yavaş artırarak iyi oluyor zaten parite ettiğiniz de şimdilik para ediyor ne kaybede bilirsiniz ki moral olur kendinizi kazanırsınız. emanet parayla işlem yapılmaz.
@Abik çabam onun için işlemlerimin pek çoğunu paylaşıyorum. Tersten düze çıksınlar diye uğraşıyorum. Onlar da parite yapsınlar o zaman. Kaybetme ihtimali var mı kaybetse ne kaybedecek ? Ytd. Görüşmek üzere

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Bari balta burunu kırmasa:):)
Beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hocam elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Zamanında yapmadık hocam şimdi buralardan zarrkes yapsak biranda çıksa o zararı göze almış olacgiz dün emanet para vardo aslında işlem yapcktim ama olmadı:)

0BeğenmedimŞikayet

Tuncayxx ()

Reşat hocam eline emeğine sağlık

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dxy ve rasyoda balta burun görüldü bir cisim yaklaşıyor.
Balta burun da ne derseniz ben icat ettim.
Herkese bol kazançlar benden bu kadar uyumam lazım sapıtmaya başladım.
@Omermesut az miktarlarda parite yapmadınız mı ortalama düşürmek için.
Zararda olmanız için bir sebep yok burada sürekli paylaşıyorum ben bile kazanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur grafik 18,371 e gideceğim diye şekil çiziyor bundan önce de böyle aldatmaca yapıp tam tersine yukarı dönmüştü bakalım bu sefer ne olacak ?

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

TL olarak çıkışı beklemeyi deniycem hocam Fed haftası geçsin haftaya belki 11.09 lar gelir belki diye düşünüyorum çok teşekkür ederim aydınlatmanız için

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

parite 1 in Altın a indiğinde yazmıştım iner ama yukarı döner diye tahmin tabi tutmayabilir di de o zaman girseniz bayağı bir kar almıştınız kısa bir zaman önce idi.
Dolar 17,39 dan 16,09 a gerilediğinde de yazmıştım.
Gümüş 21,40 tan yukarı gittiğinde 13 TL yi geçtiğinde de yazmıştım.
Önemli olan yanlıştan sonra hiç bir şey yapmadan beklemektense çok küçük miktarlarda denemeler yaparak kendimizi kazanmak. Psikolojik olarak ayakta kalan kazanır.
Kaynak sizsiniz biliyorsunuz odaklanıp başardıkça da bildiğinizin farkına varırsınız.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Başından beri yanlış hamle yaptım döviz cinsine usd euro girmem lazımdı ons Lara girdik yanıldım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz Bilirsiniz Gümüş JPY NOK un ne yapacağı belli olmaz daha önce dediğiniz gibi çıkış yapanlar hep pişman oldular.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Aynen hocam öyle yapmaya calisicam ama esas gayem 11 üstü rakamlar da kâr alıp komple çıkmak gümüş ons için 2023 ciddi yükseliş deniliyor o kadar bekleyemem

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İsterseniz parite ile çok küçük miktarlarda direnci geçemediği zaman parçalı çıkıp desteklerde toplayarak arada kar çıkışları yapmak şartıyla miktarı yavaş yavaş artırabilirsiniz. Ytd
Önce % 1 başarılı oldukça devam parite ettiğiniz de şimdilik para ediyor sonuçta
Altın sağlam durduğu sürece gümüş yukarı dönebilir ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

parite kurtarmıyor ki ful gümüş teyim hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne kadar düşerse o kadar çok kazanırsın kardeşim parite ile bedava dolar dağıtıyorlar bu fırsatları değerlendirmek ortalamayı 0 doların Altın a indirmeye gayret etmek lazım diye düşünüyorum
Gayretim tepelerden maliyetlenenlerin zarardan kurtulması gece gündüz uğraşıyorum. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Okuyoruz hocam

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Okuyoruz hocam saol daha ne kadar düşecek bu ne zaman yukselicez

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki ilk desteğimize geldik okuyan varsa ses versin yoksa boşa yazmayayım

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur alt yorum değişmedi aynı

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkür ederim
O zaman o seviyeyi dört gözle takibe devam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,820 yi görebilirse tamam mı devam mı karar yeri gibi görünüyor bu noktadan sonra iyi takip etmek gerekiyor şahsi kanaatim böyle daha önce de çok yanıldım gene yanıla biliririm. Ytd

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum