Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 02:46:48
EUR 34.9239 02:46:48
USD 32.5708 02:46:48
ALTIN ONS $2316.4200 02:46:48

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Kardeşim üzerimde kalmasın Reşat beyin söyledikleri;
REŞAT12
(10 dakika önce)
Konu: Gümüş destek direnç

Ben arkadaşa karşı kardeşlik görevimi yaptım onu korumak için elimden geleni yaptım.
O da beni engelledi ve o kişinin ismiyle benim ismimin yan yana geçmesini kabul etmiyorum zaten ben onu engelleyeli çok oldu dedi.
Bu şekilde bana ağır hakarette bulundu.
Diğer arkadaşta ya ayıptır böyle hakaret etmeniz doğru olmaz diyeceğine kendisinden özür diledi ve beni takipten de vaz geçti.
Ben de onu engelledim engellediğim kişilere de sebebini yazdım çünkü bu da bir çeşit hakaret olarak algılanabilir ve kişinin neden engellendiğini bilmekte hakkı olsa gerek diye düşünüyorum. İnsanca olan da bu sebebini söylersin.
Ha benden farklı düşünebilir söylemeye mecbur değilim diyebilir. Ona da peki.
Ya benim ismimle o kişinin ismini yazmayın demek ne ?
Gene de kendisini kırdıysam özür dilerim gayem ne üzmek ne de kızdırmak ben konuyu burada kapattım.

https://altin.in/fiyat/gumus

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Sadece biranda hani öyle yazınca insan ister istemez panik olabiliyor . neyse bakalım

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Birşey demedim kardeşim haklisn

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ama muhtemel gelebilirde .. grafik üzerinde gördüğü bir durumdan bahsetmiş.. olabilirde olmayabilirde. uçacak kaçacak diyenlere neden tepki verilmiyor.. kralsa50 vardı 12 deyken 15 bekliyordu soluğu 10 da aldı. kimse çıkıp nerdesin kralsa50 demedi..

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Teşekkür ederim Reşat bey. Bir yanlış anlaşılma oldu galiba. Çok sağduyulu bir mesaj yazdığınız ve nezaketiniz için de ayrıca teşekkür ederim.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Buradaki hata aslında biranda yazarken 8lerin gelmesi gibi rakamların yazılması:))

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hocam onslar düşecek deme sakın kovulursun:)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

daha önce tartıştığınızı çok az gördüm. ama onslar düşecek dediğinizden beridir sürekli tepki alıyorsunuz.. bilmiyormusun burda düşecek denmez... taşlarlar.. ))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnsanlar yorum ve eleştiri yapabilir arkadaşlar bu normal. Ancak saygı ve bazı sınırları aşmadan katılır ya da katılmaz nedenleriyle birlikte. Ancak piyasa affetmez bunu kaç kez gördük. Ve günün birinde belki bu analiz işi yapanların hiç birini affetmeyecek bir durum olur ben de dahil. O yüzden analiz yapmak bile istemiyorum. Kimsenin vebalini istemem ancak fayda olursa diye fikirsel anlamda yaptığım başka amacım da yok. Neyse sonuçta her şey nasip

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Kardeşim ben eski mevzuları bilmiyorum ki. Uzun vade, kısa vade, kibir yazıları falan hiç denk gelmedi bana. Sadece geçen seninle konuşanları engelleyen birinden bahsettin. Ben o zaman bir sorun olduğunu anladım ama ne altını ne de üstünü hiç karıştırmadım. Bulanık suyu iyice bulandırmak istemedim. Bu kadar sorun olacağını bilseydim İnan soru bile sormazdım yaa. Soru olupta yani; yer çekimiyle ilgili metaforu anlamadım dedim. Sıkma canını bak, gerilme bu kadar genç :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Abla boş verdim. Kimseyle uğraşarak enerji harcayacak vaktim de yok işim gücüm de yok. Teşekkür ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben arkadaşa karşı kardeşlik görevimi yaptım onu korumak için elimden geleni yaptım.
O da beni engelledi ve o kişinin ismiyle benim ismimin yan yana geçmesini kabul etmiyorum zaten ben onu engelleyeli çok oldu dedi.
Bu şekilde bana ağır hakarette bulundu.
Diğer arkadaşta ya ayıptır böyle hakaret etmeniz doğru olmaz diyeceğine kendisinden özür diledi ve beni takipten de vaz geçti.
Ben de onu engelledim engellediğim kişilere de sebebini yazdım çünkü bu da bir çeşit hakaret olarak algılanabilir ve kişinin neden engellendiğini bilmekte hakkı olsa gerek diye düşünüyorum. İnsanca olan da bu sebebini söylersin.
Ha benden farklı düşünebilir söylemeye mecbur değilim diyebilir. Ona da peki.
Ya benim ismimle o kişinin ismini yazmayın demek ne ?
Gene de kendisini kırdıysam özür dilerim gayem ne üzmek ne de kızdırmak ben konuyu burada kapattım.

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

İyi o zaman yakında benide engeller:))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Benden başka Altın ons uzun vadede 750-650 dolar grafiği olan varsa bilmiyorum. Sanki altın ons hayatında hiç düşmemiş. Bunun ihtimali olması neden bu kadar şaşırtıcı anlamıyorum bana normal geliyor uzun vade diye kaç kez belirttik. Bugün yarın mı dedik anlamıyorum bu insanları. Kibir olayı nereden çıktı onu da hiç bilmiyorum ama bu iftiraya girer karalamaya girer

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bosver takılma. Seni çok iyi tanıyorum. Sende kibirin K sı yoktur.. herkes kalbinin ekmeğini yer. Biz işimize bakalım.

2BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Bahsettiği kişi sen olamazsın yaa. Hocacılık oynayanlara diyor zannettim ben o sözleri. Senin formasyonların tutar yani ben şahidim. Haaa bir iki defa tutmamış olabilir. Eee o kadar da olacak yani. Gayibi kim bilebilir. Sinirlenme sen, kırıp incitmeyelim birbirimizi ; ) bak öfkelendin sen, üzüldüm ben de :(

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu sayfada kibire en karşı insan olduğumu defalarca belirttiğimi bilen bilir. Aslında kendi kibrinden bahsetmesi gerek sıradan bir arkadaş iken bir anda 3 yıldız alınca ne oldum delsi oldu herhalde.
Beni bu polemiklere bulaştırması bile hata. Ben engelledim çoktan bitti daha arkasından son günlere kadar tek lafım da olmadı. Ancak o benimle yorum yazan insanlara bile engel atıp ambargo koyan birisi. Yani umurumda değil kim ne düşünmüş. Ben kendi yolundayım

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Biz seni kibirli tanımıyoruz kardeşim rahat ol

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu arkadaşa biri söylesin engelledim geçti gitti. Beni kibirli gören şu sayfada daha başka kimse varsa söylesin. Ne kibiri yapmışız bilelim. Ben teknik çalışmalarından çıkardım ne çıkardıysam ki onu da sayfamda sizlerle paylaştım. Kimse müneccim değil ancak kaç grafiğimin çalıştığını kaç analiz ve yorumumumun tuttuğuna şahit olan birileri illa ki olmuştur. Her neyse herkes kendi çapındaki analizi ile uğraşsın beni bağlanıyor. Ona bakarsan kendi 100 dolar gümüş TL rakamı veriyordu ama nasıl olduysa 18 geldi. Neyse ne ya

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir şey dememi de istemiyorlar zaten. Anlık takip edip uyarıyordum bıraktım. Arada bakıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim.

3BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Reşat bey demek istediğinizi anladım. Sitede iyi analizciler de var analizcilik oynayanlarda. lakin bizim milletimizde şöyle bir durum var; (bunun içine ben de dahilim) ben beynimi çalıştırmayayım, birileri bir şey desin ben onu yapayım. Böyle hazıra konma, bedavadan kazanma isteği. Ne de olsa iyi kötü bir şeyler yazan çizenler var, bende onları takip ederim. Kazanırsam ne ala, ben kazandım ama kaybedersem başlarım bedduaya :)) hep hazıra konmak istiyor hem de nan kör… şimdi iyi analizcileri tenzih ederek söylüyorum bu lafımı. Her bir iki sayı yazana hocam deyip peşinden koşanların vebalini almış olmaz kimse. Boş verin. Herkes akıllı, herkes Zeki kendince. Millet şey olmayı kabullendikten sonra ellemeyin semer vuranları.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Kılavuzluğu ürküterek yapıyorlar sonrada çözümü paylaşımları durdurup birkaç gün olay unutulsun yeniden çıkıyorlar piyasaya

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

600 kardeşim gümüşte TL de 7 liranın Altın a inme ihtimali varmış ha insanlar full işlem yapmayın elinizde işlem yapacak nakitiniz bulunsun denirse anlarım.
Ama bazı arkadaşlar korkuyor alamıyor. Klabvuzluğu düzgün yapmak lazım derim.
Yoksa yapılan bu analizler bile bana fayda verir ne güzel 600 den altın 7 TL nin altında da gümüş alırım.

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Orda espri olsun dikkat çeksin hata yapan da hatasından vazgeçsin diye böyle mecazi bir kavram kullandım.
Hedefim kişiler değil. Ancak kibir iddialı konuşmak analizi bazen 0 a indiriyor.
Zamanında gümüş TL de 7 TL nin Altın a insin diye bekleyen çok bekler diyen arkadaşımı da
güzel bir şekilde uyarmıştım sonra iddiasını tekrarladı gümüş te 7 TL nin altına indi ve bir süre de kaldı.
Birileri de 21,40 kırılmadan gümüş onsta 11 lere inebilir düşünmek bile istemiyorum dedi. İşte bu düşünmek bile istemiyorum kelimesi daha da kötü. 11 lere inmedi alan kaç kere aldı kaç kere sattı ortalamasını 0 ın altına çekti. 11 e inse daha da çok kar ederdik.
Kişilerin yaptığı analizlere bilgilerine bir şey demiyorum ama lütfen insanlara zarar verecek yanlış kılavuzluktan vazgeçsinler. Dedikleri olabilir ona da bir şey demiyorum ama yaptıkları doğru değil yarın ne olacağını hiç birimiz bilmezken çok iddialı konuşmasalar iyi olur kibir kötü.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

“Yer çekimini kaldırmış olsalar gerek” derken hocam ? Oradaki metaforu anlayamadım.

0BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

on s 600 mu 1600 mu?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@EBU_MAŞER_EL_BEHLİ alt yoruma tarih attım bekliyorum 1700 aşağı kırılırsa uçurum var dediler nasıl bir uçurumsa yerçekimini kaldırmış olsalar gerek!
Sizce altın ons 10 20 sene sonra 600 e iner mi ? Bana 10 20 sene sonrasına böyle bir hedef vermek mantıklı gelmedi çünkü her an her şey değişebiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@RESTTT en kötüsü kibir ve uyarıldığı halde hatada ısrar etmek. İşte tamda bu sebeple analiz bilgisi çok olan kişinin analizi zarar verebiliyor.
Anı paylaşmanın daha uygun olacağını zamanla çok şeylerin değişebileceğini öyle 10 sene 20 sene sonrasına hedef vermenin kötü bir klavuzluk örneği olduğunu iddialı kesin sözler söylemenin de yanlış olduğunu düşünüyorum. Alt yoruma tarih attım bekliyorum şimdide iş daha ileriye gitti Altın ons 600 e inebilirmiş biz de o zamana kadar altın onsu 10 dolar a mal eder miyiz ? Alan kaç kere aldı kaç kere sattı.
Sizce altın ons 600 seviyesine iner mi ve bu söz altın almak isteyeni korkutur mu ? Böyle bir analiz doğru bile çıksa faydalı mı?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altında 1700 Altın da uçurum görenler. 10 yıl sonra Altın onsun 600 e düşebileceğini söyleyenler alt yoruma tarih attım bekliyorum bakalım ne olacak ben uçurum göremedim. Ama ben usta değilim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum