Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 05:16:37
EUR 35.7869 05:16:37
USD 32.9468 05:16:37
ALTIN ONS $2386.8250 05:16:37

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Veri onslar için olumlu gelmezse Altın ons mu yoksa gümüş ons mu daha çok düşer

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu anda kar yazmış olması lazım yazdıklarımı dikkatli okuduysanız daha aşağı gidrse deim ama yukarı ile ilgili bir şey söylemedim dikkat edeceğiniz şey parçalı ve mutlaka bir parçada olsa terte kalmaya dikat etmekte fayda var derim sayfamda açıklamalar var onun için benim artık bir şey söylememe gerek
yok @cenap_dayiniz_geri_dondu biraz evvel benim hakkımda doğru bir söz söyledi ben de aynı fikirdeyim.
devrm ykl ı dinledim eksikleri var bilginiz olsun bir arkadaş takip edilebileceğini söylemişti 4 3 lük Boss bence ondan daha iyi buradaki arkadaşlar da dinlenmeyecek kişiler değil. Ama onlara soru sorun 600 ü gümüşte 10 u gösterenlere sorarsanız açıklayacaklar.
Destek 20,317 Pivot 20,423 (göz kararı bu işin ustası dogrusu bende sayfada yok ) Direnç 20,645 Önce bu destekleri görelim bunlar çok kısa kısada destek 20,720
@Ravza_ Boş kaldığın zaman hemen yorul ve
@NİYAGARA ayrıntılı yazdım ama sayfaya hiç biri düşmedi.

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenap_dayiniz_geri_dondu ()

Bizim grafikler anlık değişmez.

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Reşat kardeşim sen kendini hiç üzme ben bi deneme yaptım öğrenme aşamasındayım, sana güvenim her zaman var. Bu işte kararı veren sonuçta benim hep kazanicagiz diye bir kural yok senin çalışmalarına ve fikirlerine her zaman saygı duyarım kendine iyi bak:) bu arada Like lar sana harcanmıştır buraya birşey kalmadı:)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elemanın benim için zerre kadar kıymeti harbiyesi yoktur.

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

İnşirâh Süresi 5. Ayet Tefsirinde "Her zorlukla beraber elbette bir kolaylık vardır" der hocam. RABB'İM yar ve yardımcınız olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

@REŞAT12 ustam eğer bu destek kırılmaya zorlanırsa ve kırılırsa ikinci destek öngörünüz nedir?
@NİLSUDE hanımın 20.13 desteğini onaylıyor musunuz?
Teşekkürler

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Ustam desteğin nokta atışı oldu

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Siz ne hakla böyle bir yargılama yapabilirsiniz?
Siz de sürekli yazıyorsunuz.
Başkaları da yazıyor mütemadiyen.
Siz başkalarını eleştiriyorsunuz @REŞAT12 ise bilgilerini ve işlemlerini paylaşıyor.
Sürekli olumsuz eleştiriler getirenlere diyorum ki hodri meydan!
Sizin grafik ve bilgilerinizi görelim.
Yüz yüze görmüyorsunuz ve kötü karşılık vermediği için haddi aşmaya gerek yok efendim.

cenap_dayiniz_geri_dondu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Niyeti iyi olabilir lakin sağlık herşeyden önemli dayı, bende bunu izah etmeye çalıştım, gerisi arkadaşa kalmış bir şey. Umarım onun iyiliği için yapılan tavsiyelere uyar.

cenap_dayiniz_geri_dondu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bir adam gece gündüz buraya takiliyorsa akıl sağlığında bir sorun vardır. Hiç mi başka ihtiyacı olmaz bu elemanın. Kafaya para pulla grafikle bozmuş. Sağlıklı bir insan figürü değil.

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

@REŞAT12 olabilir yukarıya veya aşağıya gitme ihtimali var demiş olabilirsiniz ama piyasayı siz yönetimiyorsunuz ki yönünü de tam isabetli belirleyebilirsiniz.
Her zaman bana bir yönü ağır basıyor dediğinizde bile yine de iki yöne de tedbirli olmalıyız diyorsunuz.
Onun için küçük parçalarla artırmaya çalışıyoruz.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sayın usta
Kimse kimsenin yüzünden zarar etmez siz ve diğer ustalar sadece görüşünüzü söylersiniz kararı biz kendimiz veririz.
Zarar eden bilgisiz olduğu kadar da aç gözlülüğü yüzünden zarar eder
Sabreden kazanır fırsatlar bitmez.
Dünya malı için kalp kırmaya değmez.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik alt yorumda arkadaşa verdiğim cevabı sonrasını ve daha önce sayfamda yazdıklarımı okursan ben elimden geleni yaptım arkadaş gram eksilttim deyince de onu takip etmek zorunda kaldım bana geri dönüş yapmadı. Benim yüzümden zarar ettiyse üzülürüm.
Alt yorumda demişim ki daha da aşağı giderse üzülürsün hiç yukarıdan bahsetmiş miyim ? Artık kararı siz vereceksiniz buradan döner mi nereye gider bilmiyorum
Daha önce de bilmiyordum aşağı ihtimal ağır bastığı için yukarı le ilgili bir şey yazmamıştım. Bilsem full işlem yaparım azar azar işlem yapıyorum.
Ben olsam şu an karın bir kısmını alır bir kısmını da kendimi terste bırakırım. O kadarı da kazanmasın. Daha önce de yanıldım gene yanılabilirim. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim elde avuçta ne varsa dağıttım ayın 15 inde geri dönüş olacaktı aradım ayın birine ertelendi gene vermeyecek olursan önceden haber ver kredi kartı borçlarını erteledim dedim.
Durumumu daha önce yazmıştım elimde 2 bin kalmıştı masraf çok enflasyon malum bir yandan harcıyorum buradan kazanıp takviye ediyorum. Sağ ol ben de aynı fikirdeyim. Elim de şu an daha rahatladı. Şükür.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hocam. Başımıza gelen her şey birer sınavdır. Bize düşen YARADAN 'nin hatırına bunlara sabır etmektir. Vermiş olduğunuz emekler ödenmez hocam. Ancak şunu söylebilirim ki Allah'ın vermiş olduğu zamanın çoğunu burda harcamayalim. Hayat sermayesi olan zamanı doğru yerde doğru zamanda kullanalım. Sevdiklerimize, hayata, gerçek hayatımızdaki insanlara zaman ayıralım. Zamanımızı dolu dolu verimli kullanalım. Vücumuzun uyumaya, dinlenmeye, beslenmeye, gezmeye, muhabbet etmeye kısacası yaşadığını farketmeye ihtiyacı var. Her şey dozunda güzeldir hocam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim düzelttim bu ikinci yazışım. avcılar bende engelli değil.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim yazdıkların bana gelmiyor sakin uysalın dediklerinden sonra ruh hastası olduğuma karar verdim. La ilahe illa ente subhaneke inniy kuntu minezzalimiyn.
Biraz evvelde yazdım sayfaya gelmedi bu da gelmeyebilir. Bana lütfen bir şey sormayın yazmak istemiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Reşatı neredeyse 2 yıldan beridir burda görüyorum, beni engellemiş olmasına rağmen açıkçası söylemek gerekirse onun adına üzülüyorum. Burada takılmak uğruna ne gecesi kalmış ne gündüzü, kendinin söylediğine görede sağlığı gittikçe kötüye gidiyor. Buradan uzaklaşması onun açısından çok iyi olur, gerçekten biraz muhabbetiniz varsa buradan uzak durması gerektiğini ona söyleyin, naçizane dost tavsiyesi

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sayın Reşat hoca. Efendimiz insanların vahye rağmen inkârlarından çok bunalmıştı.
Âdeta ben ne yapayım ki bu insanları inkârlarından kurtarayım.
Allah teala (cc) Bismillah "fezekkir innema ente muzekkir" buyurdu. Yani sen vahyi tebliğle görevlisin onların kalplerine inandirmakla değil.
Sen şimdi bundan kendi adına ne anlamalısın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

08,08,2022 0,64655 Gümüşe 0,65323 dolar a 0,65080 dolara 0,65640 dolara 09,08,2022 12,07890 TL ile gümüş 0,66040 dolara 12,02619 TL ile gümüş 0,66435 dolara 0,66109 gümüşe 0,65956 dolara 0,65900 gümüş 135,0255 jpy
08,08,2022 17,9218 17,9131 dolardan TL ye
sakin uysalın söylediklerinden sonra akıl oyunları aklıma geldi Konya da oğlum vesilesiyle güvenilir bir doktor bulmuştum ona veya Aksın Sürmeliye gideceğim inşaallah.
Şu yaşıma geldim ne ailemden ne çocuklarımdan böyle bir şey duymamıştım
Bu gün sabahı kılıp kılmadığıma bile karar veremedim tekrar kıldım lütfen bundan sonra bana soru sormayınız.
Ne geçmişte ne de bundan sonra dünyada anılarla seni yazdım.
Tabi bu yorum da sayfada çıkarsa gece 8 tane çıkmadı.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam buralardan alim yaptınızmı.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul ortadaki grafiği ben yüklemedim benim yüklediğim bu Ytd.
Görünmez yazıyla yazdım kalbime
Sen affetsen ben affetmem.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ytd Ayrılıyorum 6 11 1986 5 1987 20 12 2020 10,08,2022 inşaallah.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul @aykul gördün mü ?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostum olabilr benim yukarı ihtimal grafiklerim de aşağı ihtimal grafiklerim de mevcut. Düşen trend kanalını kırarsa 27 üzeri beklentim olan şifre formasyonu grafiğim mevcut ve aktif çok olmadı paylaşalı.

Geçen yıl attığım gümüş ons 19-16 grafiğim aktif ki zaten hedef rakamları içine geldi 1 yıl sürdü ama. Bundan sonrası hedeflere gidebilir yahut biraz tepki sonrasında tekrar salabilir diye de vurguladım o konuda.

Bir de gümüş uzun vade yarasa 13.75-14 grafiğim de hala aktif. Ancak o ne zaman bozulur yazmıştım. Hepsine etiket atayım sana.

Ben de emin olamıyorum ama 18 ler en azından tepkisel de olsa güzel bir yükseliş yeridir demiştim. Sonrası önemli olan düşeni kırar mı kıramaz mı o belirleyecek. ytd

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dosdum xagusduzun vade ne düşünüyorsunuz bir düşüş olma ihtimali olbilirmi sizce 15. xx dolar lara düşme ihtimali varmı sizce.

dosdum ne görüyorsan rahatlıkla yazmanı rica ediyorum.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Usta Yoda yahu pek severim Star Wars :)) "deneme, yap ya da yapma, denemek diye bir şey yoktur" der kendisi :)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

evet dosdum ))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Neden dostum kötü mü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum