Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0707 08:12:33
EUR 34.8854 08:12:33
USD 32.5596 08:12:33
ALTIN ONS $2324.9800 08:12:33

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

En güzeli parçalı işlem düşerse 10 yükselirse 1 kazanıyoruz.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik maalesef sayfa zaten grafik istemiyor. Bahsettiğim arkadaş ta o değil ama doğru ama yanlış arkadaş eleştirisini yapıyor. Bu arkadaş engelleme yapmıyor.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Burak96 ()

Abi tko ful devam hedef beklemede, hakkımızda hayırlısı ile inşallah

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

Abidik gubidik bebelere laf anlatırken ben hahaha @Abik

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

Algılama sorununmu var. Grafik atamıyorum bu 1 2 si yorumlar düşünüyorsa benim sorunum değil 3 su çok merak ediyorsan girersin okursun birilerinin ipini tutuoda konuşma etiketleme aklınca beni yazdıklarımı sana rapor verecek değilim zaten sen ben dedim diyede kazanma yıl dizim yok benim haaa çok çok merak ediyorsan zaten jeton tarafında iyi tanırlar beni senin süslü şirin grf hocaların gibi eğilip bükülme olmaz bizde haaa tersmisin umrumda bile değil.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dün ilaç aldım 8 saatten fazla uyudum bu gün ve cumartesi gene alacağım. Doktora da randevu aldım teşekkür ederim.

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çoktandır öyle.
@Kuscuislam ben platin JPY CAD dan da tahsilat yaptım sayfamda var isterseniz dirençte bir yerde çok küçük miktar çıkıp deneme yapabilirsiniz. Bir üstte takılırsa gene bir üstte takılırsa gene bu şekilde çok küçük miktarlarda dolar a geçerseniz. Terste kalmanız durumunda çok yükselmiş olacağından zaten kâra geçmiş olursunuz.
Yukarı giderse 1 kazanırsınız böyle oyalamaya devam ede de aşağı gelirse de 10 kazanırsınız.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim fikir olarak paylaştım ytd.
@AsyAda

1BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Kardeşş gözünü seveyim biraz ara ver dinlen, spekmidir nedir senin kadar uğraşmıyor herhalde, ne sabır var sende yaw Allah Allah. Bak yakında sağlığın tamamıyla gider Allah korusun geride getiremezsin sana söyliyim

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Anladığım kadarıyla çok dar bant aralığında gidip gelecek.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu anda 20,307 direnç 20,223 destek konumunda kesişme yok bir süre daha oyalayacağa benziyorlar aşağı hareketler yukarıdan çıkış yapanlar için bedava dolar tahsilatı yapılabilecek yerler ama parçalı 20,307 yi yukarı kırarsa da yukarıdaki tahsilat bölgelerini daha önce grafikle paylaşmıştım.
Biraz grafik okumaya çalışsanız bence faydalı olur ama gene de siz bilirsiniz

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Haklısınız.
Yorumların tamamını okuma fırsatım olmadığı için Bir kaç defa gördüm @RESTTT adlı arkadaşı çok desteklediniz ama o grafiklerinizle alay eder gibi yorumlar yapıyordu.
Bende ona "kimseyi beğenmiyorsun o kadar kendine güveniyorsan grafiklerinle iddia ettiğin rakamların gel sizi de destekleriz" dedim ama ne cevap geldi nede eski alışkanlıklarından vazgeçti.
Galiba bahsettiğin kişi budur.

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Hocaa! Bize rakam yazsan yeter, grafik okuyan var b. b. bakan var:)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gerek yok bende şu anda engelli kimse yok. O arkadaşımızı da sayfada tanımayan olmasa gerek. Sürekli ne dediğinizi anlayamadık sorusuna muhatap olduğu halde anlaşılır şekilde yorum yapmamakta ısrar ediyor. Belki de bir bildiği olsa gerek ne dersin ? Cuma günü gıybete gerek yok. Benim maksadım ortada zararlı bir durum varsa ve kişi de yaptığının yanlış olduğuna kanaat ederse yanlışından vaz geçsin diye eleştiri.
Üniversite de sürekli eleştiri yapardım ama beni engelleyen olmadı.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

O arkadaş kim acaba?
Burda ona ulaştırmak için elçi olabilirim.
Derdi ne ki engel atmış belki de yanlışlıkla olmuş olabilir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim beni anladıysan beraber yürümeye devam inşaallah beraber kazanırız şimdi bana sorduğun soru kaçtan alayım.
Kazandığın bedava dolar ın maliyeti kaç 0 diyelimki gümüş 100 TL oldu kaçtan aldın 0 liradan aldın.
Burada en büyük sıkıntı anlaşılamamak ve eleştiriye tahamülsüzlük. Engelleme.
Bir arkadaşımız da sağ olsun beni engellemiş telefondan görüyorum paylaşımlarına acaba sayfada ne dediğini anlayan var mı ? Maksadı ne ben emin olamadım

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkür ederim
Hiç şüphesiz sonuna kadar katılıyorum ve katılacam size.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yatırım tavsiyesi vermek yasak ben olsam TL mi kullanmakta çok cimri davranır kazandığım bedava dolar ları TL ye çeviri r bulduğum yerden de kafama göre gümüş eklerdim. Ben en son 12,02 12,07 den ekledim. Elimdeki TL yi ise 3 TL ye de düşse bitirmem o kadarı da kazandırmasın. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

:) oğlunuz Nkolay mı?
Biraz tl elimde var.
Nerde almamı önerirsiniz?
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır oğlumda var gerekirse ona TL aktarır kullanabilirim ama şu an bu makasla da kazandırıyor.
@Avcılar_2 parite işini ben de bilmiyorum kardeşim sadece aynı miktarda gümüşü çıkıyorum daha fazla dolar verirse aynı miktar gümüşü tekrar giriyorum parçalı kademe şimdilik işe yarıyor 13 TL üzerinden de başlamış olsanız benim gördüğüm kadarıyla ortalamanızı şu an 10 TL altına çekebilirdiniz.
Durum değişirse de yeni bir strateji belirlerdiniz. Kaybetmeniz diye bir ihtimal yok ki.
Zaten % 90 ı elinizde tutuyor % 10 u ile işlem yapıyorsunuz. Düşerse çok kazanırsınız yükselirse de az.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Kuveytturk bankasından başka banka kullanıyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ortadaki grafiği ben yüklemedim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik @Ultravolet %90 sabit % 10 işlem deneme aşamasını tamamlamak üzereyim işlem yapmaya başlayacağım inşaallah.
@Invincible_lion @Kün_Fe_Yekün_19 @Ali_Cesur

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkürler
Elinize sağlık efendim
Deme ki aşağı biraz daha fazla basıyor

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik @Abik 20,307 20,223 20,119 dirençler 20,401 20,483 şimdilik böyle buralar kırılırsa devamına bakarız inşaallah.
Çok kısada destekler

Nereye gitse kaybetmiyor her durumda spek kaybediyor inşaallah.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumun grafiği çıkmamış.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş orta vade destekler 18,474 17,086 dirençler 21,775 23,344
Bu rakamlara uğrayacak diye bir şart yok ancak 21,775 seviyesini yukarı doğru kırarsa 27,110 seviyesine kadar rahat gitmesini beklerim.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Bedir55 ()

Önceki mesaj idi teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce cevap vermiştim bu yeni mi yoksa önceki mesaj mı?

Bedir55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

küçük parça geç istersen kar görünce geri almak şartıyla.

Bedir55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum