Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 05:00:36
EUR 35.7869 05:00:36
USD 32.9468 05:00:36
ALTIN ONS $2386.8250 05:00:36

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum başlığı altıda destek direnç paylaşabiliriz.

orta vade ana destek dirençler ( 9 aydan 3 seneye kadar ) tepe değişirse tekrar bakarız farklı nokta ve zaman dilimlerinden bakılark kısa ve çok kısa vade destek dirençler de görülebilir. Ytd.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bence evet düşen bıçak tutulur yorumunuzu telefondan gördüm sizin için açtım. Daha önceki yorumlarım size gelmemiş galiba detaylı yazmıştım.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

REŞAT12 üstadım, yorumlarım düşmüyor sayfaya..
Altın şu an sarkmada..
Düşen bıçağı tutalım mı dersiniz? :))

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Emeğinize saglık hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sorumluluk hissettiğim için yazıyor ve hatırlatıyorum ama uzun da yazsam eksik kalıyor. Ytd.

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok kısada
Destek 22,428 22,116 21,503
Direnç 22,592 22,738 23,070
Kısada ana destek 23,95 direnç 24,77
Mart 2023 itibarı ile 23,95 üzerini denemezse tekrar bakmamız gerekecek.

Altın omuz baş omuz yapıp aşağı dönüş yapmazsa şu an için olumlu stop koyularak biraz alım yapılabilir gibi görünüyor. Ama aşağı yönlü riskte devam ediyor.Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Bavkan gümüş hak ettiği yere gelirde inşallah sövmekten yorulduk çünkü

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Reşat bey emek verip çok çok uzun yazışma yapıyorsun hiç usenmiyorsun walla helal olsun bütün zamanını yazmaya harciyorsun . zaman çok kıymetli

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumu görmüş müydünüz hala sayfadan özür dileyen olmadı tarih attım bekliyorum ve özür dilemedikleri sürece arada bir alt yorumu paylaşacağım inşaallah dediklerin destekler kırıldı ama uçurumu göremedik ! ?
@Kaz_Dağları Altın ons 1613 e kadar gerilemişti ve ben de 1585 i görmesi halinde ilk defa altın alacağımı hatta balıklama alacağımı yazmıştım ama az yukarıdan döndü dedikleri gibi altın uçurumdan aşağı atlamadı demekki yerçekimi kaybolmuş.
@Rest_tu_Rest @Kuşçu69 siz bu seviyelerden altın alıp yukarda çıkış aşağıda giriş veya altın gümül arasında artırma yapabildiniz mi ? Rasyo 96 ddan 72 ye kadar düşmüştü.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne yapayım huy çıkar can çıkmaz çocukluğumdan beri fıtratım bu dağ yer değiştirir ama insanın fıtratı değişmez. Size bir şey yapmazlar beni iyi tanıyorlar oğluma da dokunmadılar.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Eskiden işine bakar millete bakmazdın usta sen. Niye canını sınıyorsun ? aldığını al sattığını sat. Son zamanlarda çok çıkıyorsun canını. Korkuyorum araya bizde gideceğiz ; ))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar ı 120 130 a uçuranlar da alt yorumdaki dxy ye baksınlar da zarar etmesinler madalyonun öteki tarafı da var.

Beyinciğinize girsin artıkk k.

Hani 120 hani 130

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

altın da hani uçurum vardı alan kaç kere aldı kaç kere sattı bu nasıl bir uçurum.
Yerçekimi yok herhalde.
Uçurum yorumu yapan sayfadan özür dilesin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Spek neden göstere göstere bedava dolar dağıtıyor alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben 61568 den gümüşe onun yarısını 61763 ten diğer yarısını da bu gün 61776 dan dolar a.
azar azar parçalı yayılıp aşağı yukarı çok rahat hareket ediyorum.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik @aykul roketlemesi gecikebilir ama gümüşün ne yapacağı belli olmaz 53 55 60 dolar ı görene kadar azar azar işlem yapmakta fayda görüyorum gümüş bir fırlarsa pişman edebilir bakalım ne zaman ben de bilmiyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kar gördükçe parçalı geçin isterseniz önce 1/4 karar sizin bence böyle

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hocam sabah üsdye geçtim daha geçmedim onsa nerden onsa geçelim size zahmet iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet haklısın tekrar gönderiyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Nasıl göstermedi @Abik şimdi gene kar yazdı işlemi yapalı kaç dakika oldu ? Bak işaretledim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günlükte direnç 19,505 destekler 19,230 19,127 şu anda buraları takip etmekte adım adım ilerlemekte acele etmemekte fayda var gibi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorumsuz belki işe yarar.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sağ olsun kredi kartı borcu ve acil tl ihtiyacı tl bırakmadı bende
Haber aldım birazdan dönerim size

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinde TL varsa dolar da bir geri çekilme durumunda bırak kurtarmayı tek işlemde hatırı sayılır kara geçersin diye düşünüyorum.
Daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim.
Bu arada olcay bey bana hala geri dönüş yapmadı yaptığım önemli paylaşımların çoğu sayfaya düşmüyor izin yok.
Eski paylaşımlarıma bak tabi onlarda silinmezse.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Keşke sizi daha önce tanısaydım
Sizin sayenizde şimdi gram artırıyorum ama daha önce kaybettiğim gramları daha kurtarmış değilim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha 2 parçam var aşağı gelirse bir parça daha çıkabilirim sonra dolar ı Tl ye geçer daha şağı gelirse TL ile ondan sonra da parite ile devam.
1 mi kaybedecek 10 mıu spek karar verecel aşağı gelirse 10 yukarı giderse 1 kazanırız.
Uzun zamandır gram artırmadığımı yazdım ve gördüğünüz gibi düşüş bitmedi.
Dolar TL de düşüş başladığında gram artışı düşünüyorum bundan öncekinde 70 kuruşa kadar aşağıdan topladım.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Çok şeffaf bir açıklama oldu
Tamamını geri alsaydın eğer kilo başına 2.6 gram artırmış olurdun ama siz bedava dolar tahsilatı yapıyorsunuz
Bereketli olsun ustam

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Teşekkürler ustam
Takipte olacağız

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik @Abik
Anlık alt desteklerimiz 18,960 18,658 en altta da şu an 17,629 görünüyor burallara uğramadan da yukarı dönebilir bilmiyorum. Pivot 19,053 buranın üstüne atarsa yukarı devam şansı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik Şu an çok kısada 20,80 kısada 28 dolar civarı destek durumunda henüz kırılmadı. Destek seviyeleri önümüzdeki ay daha aşağı ya da yukarı gidebilir. Çoktandır paylaşıyorum ama kendi kendime konuşuyorum her halde ekim ayından itibaren toparlanabileceğini düşünüyorum.
Ne zaman işlem yaptığımı soruyorsun o da alt yorumda zaten vardı. 19,08,2022 saat 17:14 te 0,6154 ten gümüşten dolara geçtim sayfamda var. Biraz evvelde parite de ilk işlem hakkımı kullandım 1/3 61,13 dolardan gümüşe

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum