Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 22:50:26
EUR 34.9452 22:50:26
USD 32.4855 22:50:26
ALTIN ONS $2332.7750 22:50:26

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Kısada desteklerimiz 18,743 18,496 18,355
Dirençler 18,920 19,042 19,156 dördüncü destek ve dirençleri yazmıyorum önce bu rakamları görmemiz lazım.

Rasyo hala Altın lehine 89 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş bu ay onsta 20 li seviyeleri görebilir şu an kısada 18 altı kırılım görünmüyor aşağı sarkma olursa parite fırsatı olarak değerlendirmeyi düşünebilirim. Şahsi kanaatim yanılabilirim ytd.

Yorumlar (354)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Abik bana soru sormuşsun bana gelmiyor bilgin olsun. Telefondan gördüm cevap veriyorum.
Altın ons 1600 üstünde kaldığı sürece kısa ve orta vade de yönü yukarı görüyorum dediğin seviye ve altı gelirse ilk defa bedava altı toplarım inşaallah. Tabi kendi sistemimle ytd.
Benim yorumlarım sayfaya düşmediği gibi sizin sorularınız da bana gelmiyor telefondan görürsem cevap yaza biliyorum.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kimse görmemiş yorumum bu kadar değersiz ama gene de alt yorum sayfada çıkarsa hatırlatmış olalım.
Yeni hedefi altın onsta şimdiden 860 a çekmişler.
@Abik ben ons 2000 de olsa alırım ama strateji farklı olur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,748 18,536 alttaki iki destek çizdiği açıya göre tekrar incelemek lazım çok kısa vadeli yorum yapmaya çalışıyorum.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kıramaz ise kaça düşer gms

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Israrla daha önce karar noktası olabilme ihtimalini paylaştığım 18,82 bölgesine vurup dönüyor.
Kesin olmamakla birlikte burayı artık yukarı doğru kırıp biraz daha ilerlemesi lazım. En az 18,923 e kadar gidebilirse tekrar bakarız daha az da olsa hala aşağı dönüp sil baştan yapma ihtimali var. Ben şu an için yukarı devam etme ihtimalini biraz daha kuvetli görüyorum.
Destekler 18,748 18,536 dirençler 18,820 18,908 diğerlerine gerek yok şimdilik buraların kırıldığını görmemiz lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Elinize sağlık efendim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 18,528 18,431 18,317
Dirençler 18,820 18,872 18,908
@Abik buralar geçilsin devamına sonra bakarız inşaallah
Fibonacciye göre iki üstteki desteğin kırılması halinde bir üst kanalın tepesini geçmesi gerekir yani geçici veya kalıcı yön yukarı olur.
Direncin kırılması demek daha üsttekileri kırıp bir üst kanalı kırması demek yoksa bu seviyenin üzerinde 1 yıl da kalsa o direnç kırılmış olmaz.
Şu an direnç durumunda olan 18,906 nın destek olarak ta kırılmış sayılamayacağı buna örnek.

Abik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Abican dünkü 74 direnci daha da geçerli mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim terste olanın düştükçe daha sevinmesi lazım paran para ediyor düşüş devam ettiği sürece dirençte çıkıp yukarı dönebileceği bir seviyede destekte geri girmesi yeterli böyle giderse 30 dolar dan bile giren 2 ayda kara geçer yeter ki böyle ileri geri oynamaya devam etsinler komik duruma düşüyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

O zaman demek oluyor ki benden daha kalın kafalı da varmış:):)
Teşekkürler
Seviliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Reşat kardeşim satılmaz daha erken demiştin kendi fikrince gümüşe tebrik ederim

0BeğenmedimŞikayet

Uzmc ()

Reşat abi norecegük

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İnşaallah kardeşim belki ben de sizden öğrenirim. Bir birimizle fikir alış verişi yapmakta fayda var.
Kalın kafalı olsanız hiç bir şey yapmadan ekran takibine devam ederdiniz.
Öyle olmadığınızı bütün sayfa gördü.
Yukarıdan maliyetlenip hem ekran takibine devam edip hem de küçük te olsa hiç bir şey yapmayarak şu enflasyon ortamında bekleyenlere ne demeli?

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Belki sizin sayenizde bu kalın kafa ile onu da öğreniriz.
Bilgi paylaşmakta sadakadır.
Sevabın çok olsun İnşaallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim de fazla bilgim yok teknik grafiği açıp bakın farkında olmadan uyum sağlarsınız.

-2BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Eğer siz yazmasanız bizim bu site de ne İşimiz olacak.
Bilgi sıfırın Altın da

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu tetikte olunsun zarar edilmesin diye uyarı haber veriyorum isterseniz yazmayayım.
Bir anda her şey değişebiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Biz daha bir baltaya sap olamadık. Onun için balta burundan anlamayız

0BeğenmedimŞikayet

Abik ()

Sayın ustam
Bir daha nerden geri çekilme ön görüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altın sağlam durduğu sürece rasyo 89 u aşağı kırması halinde gümüş onsta yukarı güzel bir tepki verebilir.

dxy de balta burun aktif olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teneke bana 4 ayda en az ortalamada 20 usd kazandırmıştır diye tahmin ediyorum böyle devam ederse ortalama 4 ay sonra -50 usd olur diye düşünüyorum ytd.
Sayfamda eski paylaşımlarıma bakabilirsiniz ne zaman ne yapmışım neden yapmışım.
Ben bile kazanıyorsam her kes kazana bilir ytd.

complete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Manipülasyon devam ediyor ekran kapatanlar hariç full işlemden kaçınmak acele etmemekte fayda var gibi

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

Bu teneke ile inatlaşma kur ile ayakta duruyor 4 ayda 8 usd düştü..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10 saat önce vermiş olduğum ilk kademe hala geçerli ya adam gibi düşecek ya adam gibi çıkacak kaptıracak kuruşum yok ben buna ancak gülerim gerekirse elimdeki gümüşle yetinirim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kuveyt henüz işlem yapmadım bekliyorum önce bedava dolar larımı çıkayım
17,6551 17,7815 parite 0,5869 0,5877 her türlü kar böyle oynamaya devam ettikleri sürece gümüş çok büyük kar verecek gibi...
Yoksa bedava dolar mı kazanayım karar veremedim iki türlü de kârda burada bayraklar obolar uçuşmaya gene 18 gelmeden çok aşağılar uçuşmaya başladı ama en kötü karar bile kararsızlıktan iyi gibi
Onlar aşağıları gösterirken ben parite ile onların verdiği hedefin Altın a çoktan imnmiş oluyorum ytd. Bu şimdiye kadar hiç değişmedi sayfama girip eski payşlaşımlarıma bakabilirsiniz.
Bundan sonra hem TL hem de parite ile işleme devam her yöne tedbirli olmakta fayda var derim ytd

mst25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baloğlu2929 ()

Reşat abi alım yaptınızmı benide etiketlermidiniz

0BeğenmedimŞikayet

mst25 ()

Hangi bankadan işlem yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10 saat önce vermiş olduğum ilk kademe hala geçerli ya adam gibi düşecek ya adam gibi çıkacak kaptıracak kuruşum yok ben buna ancak gülerim elimdeki gümüşle yetinirim. Ytd.
@mst25 cevap yazmaktan işlemi kaçırmazsam tam karar anındayım.
Bir kademe daha buradan gümüşe geçip bedava dolar kazanmayı
topladığım dolarları da TL ye geçerek gümüş karlarımın bir kısmını almayı düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum