Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 04:39:32
EUR 34.7547 04:39:32
USD 32.2648 04:39:32
ALTIN ONS $2326.0700 04:39:32

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Sabah dediğim gibi 7.09dan 7.20 noktasına ilk yukarı çizgi 7.20den 7.26ya 2.cizgi bu çizginin adı kâr cepte güzeldir.gerisi 3.cizgi orada büyük balıklar 7.09u bile elinden alıyorlar bu iş bu kadar basit.bana soruyorlar nereden satayım ikinci çizgiden sonra full olmasada bir miktar kâr reaileze ederek satış yapılmasında sıkıntı görmüyorum böyle geri cekilmede alttan ekleme ortalama düşürme imkanı bulmuş oluyorsunuz.Hayırlı iftarlar sevgili dostlar sofranız bereketli olsun inşallah ytd

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Uzeyd ()

Inşallah yaparız iyi yerden. anladum sizi takip ediyorum abi. Saygılar

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Görüyormusun nasip herşey gerçekten üstad bundan sonra ne olacak bakalım

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

silver3 ()

teşekkürler hocam. ilginç tespitleriniz var. aklımızda bulunsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben şu an takip ediyorum kıymetli kardeşim inşallah cuma gününe kadar alım yapmayı planlıyorum şu an izliyorum düşecek yazmadım yani nasip inşallah fırsat verirse alım yaparım. Ytd

Uzeyd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Derse giderken 7.32 ye emir vericektim 27.38 gelirse satsin diye ama calismiycakmis :) sonra dedim simdi 27.66 yada 27.97 ye giderse ucuza satmiyim emirde vermedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Uzeyd ()

Abi ben bekleyimmi o zaman sağ ol abi. Iner diyrsun o zaman inşallah şimdi alsam gramim eksiliyr hep zarar ettim. Sagol Abi cim

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hahaha aynen sorma öyle olmuş gerçekten

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

2 adet yukarı artış sonrası kar ile çıkış düşünülmeli ardından bu şekilde hareket edip kuru aşağıya çekmeyi seviyor bu balinalar onu anlatıyor resim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Piyasaya faiz korkusu salmak istedi yellen şu an grafik devre dışı tamamen temel analiz haberle alt üst ediyorlar ortamı sayın @Lawezzi Kıymetli kardeşim bilemiyorum

Lawezzi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzeyd ()

Abi ben yazıdan anlyrum tahsilim yok .. benim anlayacağım birşey desen ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla bi ozel ders e gittim aldigimin 10 kati da bankada kaldi :) cok degil 3 kilo satis yapacaktim ama onu da yaptirmadilar :)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun sayın @Gulsoy kardeşim

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Grafik değil bu kıymetli kardeşim bugünün gümüş kurunu gösteriyor

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Göstermezler sessiz sedasız :))

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Abi yükselişin devamını bekliyor musun peki

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Hayırlı iftarlar kardeş.. afiyet olsun. emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben derse gittim 27 hic goremedim :) geldigimde 26.8 di :)

0BeğenmedimŞikayet

Uzeyd ()

Abi ben grafikten anlamıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum