Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 10:15:21
EUR 35.0013 10:15:21
USD 32.5940 10:15:21
ALTIN ONS $2338.8350 10:15:21

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Sabah dediğim gibi 7.09dan 7.20 noktasına ilk yukarı çizgi 7.20den 7.26ya 2.cizgi bu çizginin adı kâr cepte güzeldir.gerisi 3.cizgi orada büyük balıklar 7.09u bile elinden alıyorlar bu iş bu kadar basit.bana soruyorlar nereden satayım ikinci çizgiden sonra full olmasada bir miktar kâr reaileze ederek satış yapılmasında sıkıntı görmüyorum böyle geri cekilmede alttan ekleme ortalama düşürme imkanı bulmuş oluyorsunuz.Hayırlı iftarlar sevgili dostlar sofranız bereketli olsun inşallah ytd

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hepsini az önce profilimdeki veri rehberine ekledim. Ytd

Sırada için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sırada ()

Sevgili lion acaba kırmızı gelir ve alım yaparsan beni de etiketleyip alım yaptığını yazarımızın tabiki yt olmadan?

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Tamam hocam teşekkürler. Profilinizi takip edecem. daha detaylı yapacagınız paylaşımı inceleyecem inş

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Abd piyasasındaki veriler daha etkili oluyor genelde kurlarda aylık periyotta takip ediliyor ytd

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim kardeşim saygılar

mronu87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mronu87 ()

Çok teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam bu yeşil kırmızı her ülkenin piyasası açıldığındamı takip edilmesi gereken bişey yoksa belli zamanlardaki kararlardan sonramı takip ediliyor

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim kardeşim saygılar

silver3 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yeşil piyasa ekonomisinde iyiye gidiş olumlu süreç kurlara olumsuz yansıyor düşüş olarak. kırmızı ekonominin olumsuz olması kurlara yarar yükseliş için. Ytd

mronu87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

silver3 ()

teşekkürler Olcay Bey değerli bilgilendirmeleriniz için..

0BeğenmedimŞikayet

mronu87 ()

Dostum özür dileyerek yeşil kırmızı tabirlerini anlamadım biraz acemiyim de vaktin olursa açıklar mısın

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Evet kıymetli kardeşim ytd

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yeşilde bol zaman evet. kırmızıdada hemen yükselmez ama ben alım yapıcam diyelim kesin karar veremedim kırmızıda alım yapacaksam 15.31 alım saatim. ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Hocam kısaca kırmızı gümüşün yükseleceği yeşil düşeceği anlamına mı geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Hem tm anladım panik yok yani

Zamanımız bol

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Mantıklı lakin kırmızı gelirse mb kararı ile aynı kalan veya biraz daha yukarı atan kurlar dahada değerlenebilir onu bilemiyoruz. Ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

3 aylık 2 yeşil bir kırmızı attım parite işlemi yapmıyorum ons gün içi hareketleri yazdım kırmızıda ve yeşilde altın gümüş onsta takdir sizlerin sayın @Ali_hocam ytd

Ali_hocam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

MB den sonra kenara para koymak lazım bu veri olumlu gelirse gümüş tepetaklak olabilir . Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Teşekkürler Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hocam ()

Bekleyip cuma günü yeşil olursa akşamı bekleyip gümüş platin gibi entialara prite yapacaz kırmızı olursa hemen alacaz öyleyse? Doğru mu anlamışım hocam. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Mb kararı öncesi bir hareket mantıklı olmaz gibi geliyor bana şu anki kurdaki kar oranınız sizi mutlu ediyorsa ona göre hareket etmeniz en sağlıklı olandır bir yalnış yönlendirme olur gerisi bence. Ytd

Ali_hocam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hocam ()

Hocam yazdım görmediniz. Veri yeşil gelme ihtimali yle ve MB nin karari doğrultusunda şimdiden Elimizdeki dolari tl ye çevirelim ki bekleyemilim mi? Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Nasip kısmet hakkımızda hayırlısı inşallah

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok haklısınız lakin burada şu detay var gün içerisindeki en yüksek en düşük değer geçmişten tarihsel olarak kontrol edip yazdım. ytd

büha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Evet kıymetli kardeşim sayın @Mirabilis Son 3 ay paylaştım bu gün 2 yeşil bir kırmızı gelince neler olmuş ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba kıymetli kardeşim sayın @6_nci_hisss bugünün ekonomik takvimi

05.05.2021 çarşamba ekonomik takvim
15.30 abd tarım dışı istihdam değişikliği (nisan)
17.00 abd ism imalat dışı satın alma endeksi (pmi) (nisan)
17.30 abd ham petrol

6_nci_hisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Tarım verisi ayın 7 si miydi kardeş

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Hepsini profilimdeki kişisel kısmına veri rehberi şeklinde eklicem bugün nasip olursa ytd

Olcayh için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

6_nci_hisss ()

Olcay üstadım kolay gelsin, bugün hareket bereket verecek bir veri var mı teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum