Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:01:46
EUR 34.8028 23:01:46
USD 32.3093 23:01:46
ALTIN ONS $2325.0800 23:01:46

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Sabah dediğim gibi 7.09dan 7.20 noktasına ilk yukarı çizgi 7.20den 7.26ya 2.cizgi bu çizginin adı kâr cepte güzeldir.gerisi 3.cizgi orada büyük balıklar 7.09u bile elinden alıyorlar bu iş bu kadar basit.bana soruyorlar nereden satayım ikinci çizgiden sonra full olmasada bir miktar kâr reaileze ederek satış yapılmasında sıkıntı görmüyorum böyle geri cekilmede alttan ekleme ortalama düşürme imkanı bulmuş oluyorsunuz.Hayırlı iftarlar sevgili dostlar sofranız bereketli olsun inşallah ytd

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Orkide07 ()

Peki hocam tşk ederim

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

? hocam yorumlarım sana ulaşmıyor acaba. Sorduklarıma hiç cevap yazmıyosun:)

Şimşekkk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba sayın @Orkide07 ben bu konuda profilimdeki işlem geçmişi kısmına alım yaparsam eklerim bunu daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum ytd

Orkide07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Olcayh ()

Güzel kardeşim seni ilgi ile takip ediyorum bu veri hangi gün saat kaçta açıklanıyor yazabilir misin yeşil kırmızı nasıl oluyor onu da anlamadım ya:)

0BeğenmedimŞikayet

Şimşekkk ()

Sayın lion bu yeşil kırmızı olayı sağda menüde piyasalardaki renk mi oluyor. Kimisinde yeşil var kimisinde kırmızı. Ordan mı takip edecez kırmızıyı yeşili

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim sayın hocam

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen candost :))

Yasiiinnnnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yeşil gelirse cuma 15.30dan cuma 23.30a kadar bu arada düşüş acele edilecek bir durum yok yani. Ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Toplar merak etme yellen blöf yaptı geçti piyasanın dinamikleri ile istediğimiz zaman oynarız diyorlar sozde süper dünya güçleri

feuermann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

bana da öyle geldi şuan :D

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

hayırlısı bakalım ne olcak

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Hocam cuma günü veriler saat kaç gibi açıklanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

tmam, haberleşelim inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Orkide07 ()

Lion hocam alımlarınızda benide bilgilendirirmisiniz şimdiden tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Benbilmemgümüşbilir ()

Evet tarım dışı istihdam verisi var. Kırmızı gelir umarım ama alımları tamamlayamadık ki işte. Burdan almak da yürek yemek gibi.

0BeğenmedimŞikayet

feuermann ()

ateş böceği bu xag ne zaman toparlar geri vites te yellen dan

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Zor değil de nerdeyse imknasız şeyler istiyorsun:))ytd

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm ins benide unutmayın lütfen

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Evet ondan zaten elinde ürün varsa sahip çıkmak gerekli sonradinda cuma 15.30 verisi kırmızı gelirse yukarıda dahada güzel oranlar muhtemel. Ytd

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Şimdi yazdım genele azra hanım

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Âmin hocam ins hepimiz icinde kazançlı bir cuma olur da haftaya guzel gireriz

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yok unutmam merak etmeyin veri yeşil gelirse alım yapmak için oldukça zamanınız var panik olmadan bekleriz kırmızı gelirse benim icin zaman yok. kendi adıma konuşursam tlden o anki kurlar (veri öncesi)Çok uçuk değilse dolar gümüş kısa al- sat kâr al şeklinde kesin olmamakla bitlrlikte alım yapmayı planlıyorum nasip olursa ytd

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

işte ozaman parite istiyorsun diyelim daha çok :)bizde aynı şeyleri istiyoruz ama hayırlısı.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

O zaman herseyi abd açılımından once once olacak yani o bir saatde düşük alımları kast ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Birbiriyle zıt önce gümüş 29 olsun biz satalım sonra dolar düşebilir gümüşte biz çok bekledik gerçekten artık düze çıkalım

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

dolar düşmezse tl gümüş yükselebilir ama

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Mb kararında dolarda düşme ihtimalini zayıf görüyorum azra hanım. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yasiiinnnnn ()

Hazırım Hocam beklemeye devam :)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Ons 29 görsün çok istiyorum, ne zmn gösterecekler merak içindeyim. ama aynı zamanda da usd 8 altına insin istiyorum :) çok zor şeyler mi istiyorum ben ya :)

Özlemm34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum