Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0757 05:45:20
EUR 34.7608 05:45:20
USD 32.2834 05:45:20
ALTIN ONS $2322.7850 05:45:20

Grafiği gönderen: Invincible_lion

Sabah dediğim gibi 7.09dan 7.20 noktasına ilk yukarı çizgi 7.20den 7.26ya 2.cizgi bu çizginin adı kâr cepte güzeldir.gerisi 3.cizgi orada büyük balıklar 7.09u bile elinden alıyorlar bu iş bu kadar basit.bana soruyorlar nereden satayım ikinci çizgiden sonra full olmasada bir miktar kâr reaileze ederek satış yapılmasında sıkıntı görmüyorum böyle geri cekilmede alttan ekleme ortalama düşürme imkanı bulmuş oluyorsunuz.Hayırlı iftarlar sevgili dostlar sofranız bereketli olsun inşallah ytd

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Evet cnm trafik ışığı gibi olduk umarım hayırlısı olur

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Emeklerinize sağlık kardeşim..

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Cuma saat 15.30da 16.30 abd açılıyor bu veride abd verisi zaten. Ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

inşallah sayın lion :) Biliyorsunuz biz aynı emtia ve dövizde olalım istiyorum. Beni unutmayınnn (:

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim azra hanım bereketli bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Anladım bu veri tdi ne zaman aciklancak

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

ben hangisi gelse mutlu olurum kestiremedim ya :) Eldeki Tl ler canımı sıkıyor :) ama eldeki gümüşleri de yüksek onstan parite yapmak istiyorum. Lakin ilkte eldeki tl leri çıkartmak istiyorum galiba :)

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim şu 3 günde hepimizin yüzü bir şekilde gülsün hafta sonuna mutlu girelim kafi benim için sayın mimariçe hanım . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hocam ()

Teşekkürler lion hocam. Peki yeşil geldiğinde hem ons hem de dolar da geri çekilme yaşanma ihtimaline karşı elimizdeki doları TL ye çevirmeli mi şimdiden? o günkü veri akışına göre hareket edip yeşil olursa geceden önce gumuse prite etmek mi gerekir?

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba Her daim hazırım candost sen hazırmısın :))

Yasiiinnnnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

büha ()

Merhaba, Ons gümüş 3 dolar yükselirse gram fiyat 15 kuruş artmış olmaz, bir hata var mı?
Ons gümüş yanlış yazılmış gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

o zaman kırmızı gelsin diye duamı etsek :)) evet Tl de olanlar için sıkıntılı gümüştekiler için bulunmaz nimet. ama son 2 ay yeşil gelen veri bence yeşile devam eder bize olan olur yine 6,80 de buluruz kendimizi.

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

nedense bende de öyle bir his var. fragman. film başlasın görelim bakalım. ağzınıza sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen öyle keyifli olacağına odaklanalım

Özlemm34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

@Invincible_lion geçen veriler kırmızı ya da yeşil geldiğinde ne gibi sonuçlar verdiğini paylaştı. o veriler üzerinden şuan ki veriler kırmızı gelse nasıl olma ihtimali var yeşil gelse nasıl ihtimal var iştişaresi sadece. hangisi gelir ve geldiğinde geçen ay ki gibi aynı etkiyi verir mi onun garantisi yok ki ytd. :) anlatabildim umarım demek istediğimi

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Dolarda once bir yükseliş bekleniyor bu mb kararı öncesi mi yoksa sonrasimi olur malum fuul dolardayız ya once satalım ki cumaya altdan alabilelim dogrumudur

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu veri yeşil gelirse dolar ve gümüş alımı planlıyorum aslında platinde çok mantıklı, kırmızı gelirse o an karar vericem bu veri hepsini biraz yükseltecek tlde duracağıma kısa saat cuma piyasa kapanana kadar kâr ile satmak için alımda yapabilirim kesin olmamakla birlikte. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Herşeyw hazırlıklı olalım ozaman :))

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Kesinlikle bende katılıyorum lion hocam çok kibar ve çok beyefendi

0BeğenmedimŞikayet

Yasiiinnnnn ()

Merhaba Hocam mermileri hazırladınız mi :) zaman bize yaklaşmakta:)

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Sağol cnm bu ne zaman için tahminin gün için de mi yoksa buraya için de mi

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

hakkınız ödenmez sayın Lion tşk ederim. hem nezaketiniz, hem kibarlığınız, hem sakinliğiniz hem de muhabbetiniz için. Her msja mutlaka cvp vermeniz onur verici (:

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Bende gayet açıklayıcı olmus
Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Anladım sağolun

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba sayın @Özlemm34 hanım bugünkü ekonomik takvimi attım genele. iki kelimede nasıl anlatılabilir bilmiyorum ama bunu yükseliş veya düşüş anlamında demiyorum bunu bastan belirteyim bence ilk iki gün fragmandı asıl film son 3gün olabilir bence. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

ben 7.77 olur demiyorum. ben teknik temel bilmem. nacizane burdan güvendiğim bir kaç insanı takip eder işlem yaparım. ben sadece hesap yaptım:)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

merhaba, şuan ki usd kurunu baz alırsak 29 ons olsa 7.78 lere falan tekabül eder gümüş tl bazında.

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

Şu 31.1 unutuyorum yaa

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Anladım düşüş daha ağır basıyor

Bide dolar alacaktınız sanirim

Alt yazımda yanlış oldu

Altın- gümüş alımı yapicakmisiniz onu merak ettim ben

0BeğenmedimŞikayet

Özlemm34 ()

7.77 mi olur hocam şuan olsa süper

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum