Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0875 16:05:45
EUR 35.0211 16:05:45
USD 32.1814 16:05:45
ALTIN ONS $2365.0100 16:05:45

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 18 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Dolari tekrar gümüşe parite nasıl yapicaz

Normal mi alicam yoksa gece icin emir mi vereyim bilemedim yoksa onsu 25.50 ve aşağı görünce direk geceyimmi

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emir girişini bilmiyorum @Narkoz1651 kardeşimiz biliyor kuveyt detayı parite ile ilgili

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben teşekkür ederim kardeşim saygılar

Alitşdmr04_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Buldum 2 gün önceki yorumu onu arıyordum kusura bakmayın beklettim azra hanım bir arkadaşımız kuveytte hesabı olan birine yazmıştı

Narkoz1651
(2 gün önce) Cevap yaz

Kıymetli maden alışa gir USD hesabını seç alttanda gümüş hesabını seç USD miktarını gir okeyle elindeki dolar gümüş gram a çevrilecek

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Teşekkür ederim hayırlı geçeler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Benim gördüğüm kadarıyla yok sayın @Alitşdmr04_04

Alitşdmr04_04 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alitşdmr04_04 ()

Lion hocam usd simdi ne kadar yükseliş varmı

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Kuveyt gümüş ons nasıl alınıyo
acaba ons olarak talimat verilebiliyormu

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Yok oradada gümüş ons alınabiliyor azra hanım kuveyt kullanan arkadaşlar alabiliyor geçen akşam buraya yazmışlardı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Kuveyt de gümüş gr olarak var

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Kardeşim bu halk bank davası var yarın belki bir netice çıkar şurada bir kaç hafta dayanıp uğurlayacağız kendilerini mayıs ortasına kadar. ytd

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ATLANTİSDEKİ_ALTIN ()

Dostum hayirli akşamlar ben derimki sepetleri doldurunca mayis ayinin en az ortalarina kadar ani sert yükselisler haric alsata ara vererek sepetler dolu bir sekilde izlemek lazim derim sen nedersin
:))

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam şu an bende 4000 dolar varta bunu gümüşe yda grama parite doğru olurmu

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aynen sayın hocam

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Gümüş gram olarak mı gireceksiniz parite usd/yag olarakmı gireceksiniz anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Benim kuveyt 25.20
25.50 ons olunca gr gümüş tl ne olur emir gireyim diyorum gece ne olur ne olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Siz farklı banka kullanıyorsunuz bende tfx var onda emir girilebiliyor. o anki dolar kuruna bağlı gümüş gram fiyatı azra hanım tam olarak bilemiyorum. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

8.0748 anlık

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Öyle bir şey olduğunu sanmıyorum sayın @Gelinoy

Gelinoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gelinoy ()

@Invincible_lion Lion kardeşim haber akışı mi var anlayamadım gapli açılış yazılıyor bilgin var mi?

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba hayırlı akşamlar azra hanım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Iyi aksamlar sayın lion

Dolar i gümüşe parite yapmak için. Gumus almak için emir girebiliyormuyuz 25.50 ons 25.20 aradi olursa gr gümüş ne olur acaba

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Estagfurullah aytac hocam yanlislar ve duzeltilmesi gereken noktalar varsa. Yada yon konusunda yanildigim gozumden kacan yanlis bildigim seyler varsa onlari soylemeniz saygisizlik degil beni bir adim daha ileri tasir. O yuzden sizlerinde fikrini almak istedim.

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın hocam güzel çalışmalar ve değerli bir vakit harcamışsın bunu görebiliyoruz analizlere baktım evet indikatörleri aktarmaya çalışmışsın, hereksin farklı bakış açısı farklı görüşü ve becerisi olabilir bu açıdan baktığımızda grafik çizimleri ve değerlendirmeleri farklı olabilir. Çalışmaları tek tek vakitlice değerlendirme yapamadım fakat yüzeysel inceleme yaptığımda saygısızlık etmek istemem elinize emeğinize sağlık diyorum kafanıza takılan bir konu olduğunda istişare ederiz gördüklerimizi kritik yaparız elinize emeğinize sağlık.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yukarıçakmaklı ()

Dostum herifcioğlu yazmış Mayıs ayında ya yükselecek ya çakılacak bunu gitsen beş yaşında ki bir çocuğa sorsan oda aynı şeyi söyleyecek yorum yapılırken bir yön üzerinde yapılır bunun yaptığı yorum insanların aklıyla alay etmek

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bazi tarihlerde onemli dusus ve yukselisler oluyor. Gann analizine gore tuttugu da oluyor tutmadigi da sadece tedbir yada ihtimal artiyor diyelim.

Mirabilis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim allah senden de razi olsun. Bol kazanclar dilerim

Zararkes__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Geçen sene mesela ben altını takipteyken 391 yada 393 ten bir döndü mayısın 13 ündeydi herhalde en yuksek 393 sonra 364 lere kadar sonra haziranın 2. Haftasında yükselişe geçmişti ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Geçen sene bu gann teorisinin aynısı olmuştu her sene oluyor mu böyle ytd

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Çıkarsa çıkar inerse de iner demiş.

Yukarıçakmaklı için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum