Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0670 21:56:21
EUR 34.7941 21:56:21
USD 32.5876 21:56:21
ALTIN ONS $2397.6650 21:56:21

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

@_HERI05 senin gibiler eleştiri yaparken los hoca bunu dedi. Tabela herşeyi açıklıyor.

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@GokhaN_ist al bak bir tane hafta sonu analizi kac tane urunu yazip anali yapmisim

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tahmin ettim diyorsun benim olmadigim tersi ben kalmisim gibi yaziyorsun :)

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

aynen tahmin etmiştim..)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@xxbirzamanlarxx ben buyum :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

22.6 uzerine atamadigi surece alt desteklere geri cekilebilir.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

2250 uzerine zorlaniyo
gibi
ne yapar
")

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sen sabret kardesim ben burdan mal bozmam risk atmam olmadi ekrana 3 ay daha bakmam ama 22 dolardan mal bozmam onu soyleyim.

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Tamam teşekkürler. Sizi takibe devam edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Biliyorum kardesim ama duserken mal satilmaz cikarken mal alinmaz. Yani simdi sen bir cikis ariyorsun ama cikis yolu beklemektir. Onu soylemek istedim.

28.75 den 22 dolara dusmus bir ons var.
22 dolarda satip kacta almayi dusuceksin ? Yani buralar satis yeri degil onu anlatmaya calistim. Atiyorum 23.78 1 2 hafta sonra gelir ve gostergeler tepede olur risk alip satarsiniz. Sonra 21 leri beklersiniz. Bu bir yol ama burdan herkes alsak mi almasak mi dip oldu mu acaba diye dusunurken satmak 7.8 de almak ile ayni risktir.

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yok kardeşim yok size bir şey demiyorum. Yanlış anladıysanız hakkınızı helal edin. O kadar yoruldum ki bir çıkış arıyorum hepsi bu.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kardesim zarardaki adama ons dusmus yerindibindeyken ne yardimi yapilabilir ?

Dusecegi kadar dusmus dusup dusmeyecegi belli degil 4 saatlik grafik tepe degil zararina sat bir daha alamazsan canim sagolsun mu diyeyim :)

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Yok kardeşim yok sizde herhalde bana yardımcı olamayacaksınız anlaşılan.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kardesim ben beklerim acele islem yapmam diyim

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Ben grafik falan anlamam. Siz beni etiketleyin bıktım yeter ömrümü çürütecek.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

22.6 gecemezse 22.6 gecerse ona gore bakmak lazim

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

suan tepe neresi
")

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

:)) ozaman seni izliyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Kardesim zarar kes onermem dusus olabilir sonsuza kadar dusecek degil. Zararkes nerde yapilir 4 saatlik grafikler tpe yaptiginda yapilir.

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

Ne zaman belli olur düşüp düşmeyeceği? Benide etiketlersen sevinirim. Ona göre zararkes yapacağım.

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

O arkadas benim yani. Dusus olacagini yazdim onceden simdi de devam edecek mi etmeyecek mi onu anlamaya calisiyorum

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

helal olsun bu arkadaşa ne güzel grafikler yapmış Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@muratım bunu okuyabilirsin. Yeteri kadar detayli olur umarim

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@Altıncıkardaş grafiklerin hepsini ben okurum bakarim degerler nerelerde derseniz birde bu var

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize sağlık hocam hayırlısı olsun herkes için

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

cuma 1 kırmızı 1 yeşil bile gelse düşme durur en azından, 2 yeşil işi bozar tekrar sert düşüş, 2 kırmızı gelmez diye tahmin etsemde gelirse onsler fırlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Gann analizinin bir kaç çeşidi var. kimi gann square nine bakar destek direnç belirler, kimi döngülere göre box çizer vs...
Ben döngülere göre bakıyorum. Günlük, haftalı, aylık boxlar, gann ızgara, gan fannları onlarla ilgileniyorum.

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Dolarda geri cekilme olma ihtimali var gibi ama bakalim cok olacak mi izlemek lazim. Onslardw 24.7 max 25.12 yukselis olabilir. Eger dusus olursa ve 22.8 lere gelirse bu sefer kirilcaktir. 21.8 ile 20.8 arasina inebilir

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Biri daha sana o kelimeyi söyledi . @A_Didem . :)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

en son istifa ettiğinde erkektin ne ara kız oldun x)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum