Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0749 20:50:49
EUR 34.9449 20:50:49
USD 32.4880 20:50:49
ALTIN ONS $2330.5150 20:50:49

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Haberlesiriz yine

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Tamsmdır hocam beklıyoruz ınsallah

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ing de altin icin vardi gumus var mi bilmiyorum bende bakmadim ama bi ara alir denerim

Gayret1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dustugu yer onemli guzel bir dusus de tabikide ytd

Alim yapacagim yerleri belirtirim dususlerde ytd

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Düzeltme yada geri çekilme olursa gümüşr geçicekmisiniz peki tepkiye oynamak için

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Siterlinde tfeiste parite yok diyerine bakmadım
Bide ona bakayım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Euro sterlin bunlarda parite oldugu icin gayet mantikli olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Aminnn
Evroda da parite oldugu için işime yarar diye düsünüyorum ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirlisi olsun kardesim. Kazancin bol olur insallah

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Evet
Şuanda euro biraz daha hesablı gibi geldi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Endeks yukselirse dolar da yukselir ama euro biraz daha agirckalabilir. Ama endeks duserken dolar yukselirse euro daha cok yukselebilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Bende evruya girdim biraz
Biraz daha toplasa hep gireçegim ama fırsat vermiyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@admin insanlara yardim edenlere disloke veriliyor. Yildizlari yanlis kisilere veriyor olabilirsiniz. Yildiz sisteminizi revize etmenizi rica ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende o yuzden dolar aldim. 8.23 8.17 8.11 kademeli dolar alim yerleri olabilir. Ytd

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Abi tekrar ben :) sen paritesi yapmışsın ama ben elimde ki tl yi kademeli dolar alsam sen gumus alacağın vakte kadar mantıklı mı acaba dolar almak. Belki gumusun dusecegi zamana kadar dolar cikar 3 5 karla satip gumus alirim . paritesi bilmiyorum yine tl ile alcam gumusude olur mu

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Amin kardesim hepimizin. Ben subatta yazarken de gumuste degildim cikacagi dusecegi yeri yazarim alan alir satan satar :) herkesin risk anlayisi farklidir. Bana riskli gelen 10 20 kurus adama risksiz gelebilir o yuzden de elden geldikce gordugumu yazmaya gayret ediyorum :)

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Ins ya ne temiz kalplisiniz

Gümüşte olmadığınız halde
Gümüşte olanları düşünüyorsunuz
Rabbim işinizi. Gücünüzü rast getirsin ins

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben cuma 8.28 de full dolar parite yaptim :) 8.23 icin de donus bekliyorum gerisi sende :)

Az biraz daha duseri var teknik olarak ama ben cok sanmiyorum ytd

tuyan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

1860 demistim ama 1855 e gelirsede dikkat etmeli son cizimde 1855 de kesisim vardi ytd

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Dolar alayimmi geri kalaniyla ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben dolardayim. 8.23 donus bekliyorum.

Donemezse 8.17 veya 8.11 dip beklentim var ytd

-1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah cikar oraya sirf sizler icin dua ediyorum hatta dolar da destek ciksa cok iyi olacak sizler icin

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

1860 lar demistiniz sanirim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Onlarda az dinlensin sene basindan beri pc den ders yapiyorlar valla yazik cocuklara iyi ki bizim zamanimizda olmadi bu pandemi. Inanin cocuk icin cok zor

Karar23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

28.20. 28.30 gördüğümde saticam ins gelirse

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

7.40 emir verdim gerisi TL de duruyor ne alayım

0BeğenmedimŞikayet

Karar23 ()

Benim için iyi talebeleriniz için kötü :) siz sürekli bilgi paylaşın ben okumaktan yorulmam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Onun da gideri vardi bakalim dedigim noktaya degebilecek mi :)

0BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Sağolun , hepimize inşallah.

sports07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

27.97 ve 28.33 dikkat edilmeli orda karar verilmeli. Bana kalirsa cok cikamaz ama piyasa bu beni de yaniltir 20 yillik teknikcileride. Ama olindikatorler cok gidecek yeri yok diyor. Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum