Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 11:08:50
EUR 34.8028 11:08:50
USD 32.3705 11:08:50
ALTIN ONS $2301.1900 11:08:50

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Anlik takip onemli olabilir bu sira ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sen simdi elindeki gumusleri 27.97 de gectin diyelim.

Tl fiyatina hic bakmiyorsun. Sadece ons gumus 27.6 nin altina nerelere inerse insin sen istedigin yerden alirsan al gramin artacak oluyor :) tl ile isimiz kalmamis oldu

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm teşekkür ederim emir gireyim olmadi bakmaktan çok sıkıldım ekrana

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Tm teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

27.97 TL olarak kaç Sayın hocam

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yine sana soru soracam, kusura bakma olur mu.. :) Ben simdi elimdeki gumusleri 27.97 gordugum an dolara gecirsem, artik dolar kuruyla bir alakam kalmiyor degil mi? Sadece ons bazli yurumus oluyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

7.5x son 7.4x de muhtemel dolar kuru suan x kisimlarini belirlemede yardimci olmuyor ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Bu 27.97 ve 28.33 gümüş gr ne ediyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alim satim yaptigimda gidecegi donebilecegi yerleri olabildigince paylasmaya calisiyorum kardesim. Suan icin yukari deneme yapiyor benim sahsi fikrim

Altin Ons 1855-1865 degebilir
Gumus ons 27.97-28.33 degebilir buralara ciktiktan sonra asagiya sert dusrbilir. Ytd

Volkan59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Günaydın, nasılsınız Sayın Slave? Bereketli bir hafta diliyorum :)

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Alınca siteye yaz dostum biz kanaldan filan pek anlamıyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O yuzden cuma hareketini yapip birden anlik 30 dolar cikip geri cekilme olabilir hocam. Ama hedefe degmeden duserse beni saairtir. Helede 1818 ustu kapanis yapip 1832 uzerinde tutunmusken. Haksiz miyim

SLAVE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende full dalir bekliyorum bakalim onda da 8.58 atagi bekliyorum biraz gecikti ama :) ytd

Gulsoy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SLAVE ()

Altın ons, gümüş onsa göre yine geride kaldı dostum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim.

akif23 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Simdi kardesim dusmese bile yukselis kanalina girerse 28 29 gibi bile alsam 34 hedefim var orasi gelirse zarar saymam :) ytd

Phoenix1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin in 1860 a degmesini bekliyordum degmeden duserse beni sasirtir ytd ama bir hizla gecen ki gibi gidip deger duser o kismi bilmem ama benim altinda hedef 1855 e degip 1862 dokunmasiydi ytd

meburmeti için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Beklemedeyi dolar alıcam

0BeğenmedimŞikayet

Phoenix1 ()

Çok iyi kar. İnşallah düşer de zarar etmezsin

0BeğenmedimŞikayet

akif23 ()

Eywallah
Şimdi biaz alayım

0BeğenmedimŞikayet

meburmeti ()

Altin 1837 gecemiyor ama gumus 27.44 gecti merakla bekliyorum ne olacak. Altin satis yerse gumuste duser cesaret edemedim hala ytd

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Bana yeni ugras cikti, cok heyecanlandim su anda.. :):):)

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

7.13 dolari 25.2 de parite yaptim 7.3 maliyeti 5.8 di satis 7.3 oldu

Phoenix1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tamamdir, cok tesekkur ederim.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Kesinlikle ilgi çekici tam bi vakit bulamadım ama adamın çalışmalarını detaylı incelemek lazım :)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

William Delbert Gann adamın adı.

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Phoenix1 ()

Kaçtan almıştınız

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Hocam kimdir bu.. :):) Boslulta ben de biraz araştirayim, bir bilgi bir bilgi, göz cikarmaz.. :):)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum