Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 10:52:39
EUR 34.7848 10:52:39
USD 32.3789 10:52:39
ALTIN ONS $2299.8800 10:52:39

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hmm valla ben de cok bilmiyorum bi ara detayli arastirayim ozaman :) benim cizimler hep onlara denk geliyor. 21 araliga kadar yukselis bekliyordum 22 de dusus :) 21 inde dustu ganncilari bilsem en tepeden satabilir misim :)

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Gider diye düşünüyorum ustam akşam ABD açılışta olur diye düşünüyorum

Olmassa satıp. Alttan alım fırsatı bekleyeceğim

Hayırlısı diyelim

boş_laf_avcısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Yok abi ben platini 3.12 emir girmiştim hala duruyor orda al sat rakam bilmiyorum

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Mantikli diyorum. Alim yerleri 8.23 8.17 8.11 kademeli olabilir diyorum. Ytd

akif23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

boş_laf_avcısı ()

kanki 40 ka gidermi sence :)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Izlemekte bazen fayda olabilir. Kar iyidir deyip cekilmek gerekir bazen. Bakalim insallah dogru hamle olur diyelim :)

Phoenix1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Çok teşekkür ederim dostum

Gözlerin hep gülsün inşallah; )))

Gulengozler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Adam o kadar dirayetli ki gelin noter karşısında ispat edeyim size demiş bu olayları :) tabi döngüler bir kısmını oluşturuyor adamın farklı olaylarında var.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Cok sagol abi çok tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

Phoenix1 ()

İyi yapmışın bence. Bir düzeltme gelebilir

0BeğenmedimŞikayet

Gulengozler ()

Kardeş seni tebrik ederim sabah alım yaptın ve şurası gelecek dedin, değermi değmez mi 2 kurustu 3 kurustu hesabı yapmıyorum beni cesaretin ilgilendiriyor, helal olsun sana.

0BeğenmedimŞikayet

akif23 ()

Full tl deyim. Dola biraz düşerse dolar alıp ons düşüşünde parite düşnüyorum. Ne diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamam bi izleyelim alim yapmadan oncede uyaririm alirkende yazarim hemen

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iyi ya ganncilarla ters dusmeyelim ozaman :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok ben ganci degilim ama benim grafik cizimlerinde dip tepe degerlerime bakiyorum bu gann cilarin tarihlerine denk geliyor bende gecen baktim gann tarihleri diye :) sonra yorum yaparken araya gann analiz tarihleri dedim :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Helin platin aldınmı
gece aldım ben 333.300 den

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Tamam hocam çok tsk ederim verdiğiniz her cevap için Allah razı olsun . Ben sürekli takipte olcam sizi aldim falan dersiniz kaçırmayım sizi

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Aa bende sizi ganci sandim merak edip araştırdım hatta daha önceki verdiğiniz bir kaç rakami eslesstirdim hatta bu siteye olmadanda sizin yorumlarını okuyup not aliyordum ozaman da uyuyordu tarih ve rakamlar. Ins bayramdan sonra hocam güzel yerlerden sizinle alacağım. sayg hocam

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Gancıların tarihleri standart kardeşim senin hesaplamalarında onlarınkiyle uyuşuyor bende takip ediyorum çift taraflı :) yeni ay öncesi düzeltme sonra yeni hedeflere açılış olması gerekiyor onlarda. Dolunay döngüsüne kadar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah bi yonu gorelim emin ol 7.5 dan belki 8 den aliriz ama 9 10 hedef koymus oluruz. O zaman 1 2 lira kar aliriz yani riskli islem olmaz :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Tvitterde trendline var birde astrolog alayli var ikisini sadece takip ediyorum. Bu ikisine göre de 21 mayisdan 23 temmuza kadar riskler yuksek ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bu gann cilar tarihlerini yeni ay eski aylarini hic bilmiyorum ama ne zaman tarih versem bu ganncilarin tarihine denk geliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Bende beklerim hocam zaten hep tl de bekliyorum nasipse ins sizinle almayi bende istiyorum. Sayg

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Yok abi estağfurullah sadece gan eğitimine baktim yeni ayda tepe yapıp (yarin yeniyim var) akabinde sanırım 21 mayiadi dolunay var bu dolunayda hemde Ay tutulması oluyor cok bilmemektedir beraber grafikte 6.8xx li rakamlar gozukuyor ama benim haddime değil tabi rakam vs zikretmek sadece biraz baktım ytd hata olabilir hocalarımız daha iyi bilir @LosAnarquista60 hocam i takip ediyorum bende

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Eflatun1881 kardeşim hiç erinmeden okumanı tavsiye ederim ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@6_nci_hisss kardesim hepsiji okursan belki dusus olursa faydasi olabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Maşallah aşmışsın kendini kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Gann la ilgili takip ettiğiniz yerler var mı öğrenebilir miyim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben dusus olmadan almam bilginiz olsun bayram sonrasinda alabilir. 10 20 kurus yukari hareket icin hic alim yapmadim yapmamda :)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Ben zaten hiç bi halt edemedim bekleyim bende en guzeli hocam alacak olursanız yazarmisiniz ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum