Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:33:14
EUR 34.7748 02:33:14
USD 32.4684 02:33:14
ALTIN ONS $2337.9850 02:33:14

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

yok hocam ilköğretim. sizin lise galiba

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

hocam senin nicki görünce karıştırıyorum kendimle :))

Mrs_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet oyle olmus biraz :) Lisemi hocam

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hadi insallah oralara da gideriz dusus biterse oralari da hedefe alacagiz yavas yavas :)

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Gelsin ins once 27.97 icin bir tebrik

28.33 için ikinci tebrik bence ben hep tebrik edicem sizi oyle gözüküyor
Bide bu 28 leri yazarken once hep 38 elim gidiyo Nr olaki var bir hikmeti allahualem

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

doğmuş vallahi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hahah icime dogmus ozaman :) bende memnun oldum.

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

:))) tesadüf... benim de matematik ve görsel sanatlar.. memnun oldum hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O zaman daha iyi tesekur ederim

AhsenMelek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Matematik :) mrs yi mathc okudum :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim ne demek :)

muratım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

branş nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

AhsenMelek ()

Bayramda emtia piyasası açıkmış. Sadece küresel tatillerde kapalı oluyormuş.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim zumrem

-1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah ama 27.97 de yanarsa teplbrik isteyebilirim :))

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mert_Bey ()

Benimde beklediğim 27,95 bu noktadan düşüşe geçebilir düşüncesindyim, ytd. izleyip görücez, paylaşımların için teşekkür ederim üstad.

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

eyv kardeşim :)

-1BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Ekranda 28 görünce oyle mutlu olucam ki sizi tebrik etmek için dört gözle bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben etkileyen durumlari takip ediyorum :) daha fazlasina cok bakmiyorum. Genelde altin ons ve rasyo yetiyor :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

Anladım, teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gecen sene yapamamistim onu baz aldim sadece bankaya sormadim hic

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim 27.97 veya 28.33 degecegini dusunuyorum ben genelde benim hedeflerde cok sasma olmaz. dunden beri de soyluyorum burdan gidebilecegi nokta buralar diye. arada bir 27.83 vardi oraya degmedi demekki yukari cikacak 27.97 e degmezse 28.33 e gidebilir ytd

Mert_Bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

ne belirliyorsa oraları da takip edelim diyecektim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Uzulecekseniz alim yapin isterseniz ama. Burdan 6 liraya dusebilecek bir urunu aldiginizi da unutmamanizi tavsiye ederim ytd

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

23 nisan dada işlem yapılmıştı ve marj uygulaması yoktu.. bankadan aldığınız kesin bir cevap var mı bayram günleri ve işlemler ile ilgili?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Pek bilgim yok ama normalde ki degeri 70 80 dolar ollmasi gerekiyor. Manipule rdildigi icin neye gore degeri belirleniyor bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Beklemeye alıyorum kendimi ama ekranda 7.50leri görürsem üzülücem sanırım telefonu bir köşeye atmak gerek

0BeğenmedimŞikayet

Mert_Bey ()

üstadım gümüş saatlikte stocastic rsi 20 altına düşmüş ve şu anda kafasını yukarı kaldırmış gözüküyor, kısa süreli bir yükselişin habercisi olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

muratım ()

kardeşim bişi soracağım gümüş onsun değerini belirleyen faktörler nelerdir.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Serra16 tum grafikleri ve yazilari dikkatli okuyup incelemekte fayda olabilir ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum