Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:42:49
EUR 34.7339 11:42:49
USD 32.5072 11:42:49
ALTIN ONS $2392.1450 11:42:49

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

natty_vegan ()

valla üniversiteyi en verimli geçiren sensin tebrik ederim keşke bende boş boş gezene ladar üni de trade kovalasaymışım :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bugun bos okul yok :)

natty_vegan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

natty_vegan ()

üstad sabahtan beri ateş ediyorsunuz bugün ders mi yok?

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Ben daha satmadım haberin ola ne yapam satayım mi ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bir duzeltme yada geri cekilmr olabilir ordan sansinizi deneyin diyor grafikler ytd

Alırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Altın ons da çok iyi maasallah diyim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet hocam dikkat etmekte fayda olabilir. Ytd

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Insallah kar yaparsiniz :)

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alırım ()

Ne olacak şimdi tl deyim

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

Anladım. O zaman 27.97 ve ya 28.33 gördükten sonra değerlendirme yapılması gerekir o zaman ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Siz böyle uazdokva ben dahada heyecanlanıyorum

Once cok üzülmüştüm dedimki cok yüksek aldim elimde patlicak bu allahım sen ne büyüksün
Aldığım kâr bir kısmını hemen infak. Zekat icin ayircam oyle niyet ettim alırken

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Etiket yaptigim grafikler varya o kisimda gunlukte obo olusacak mi diye bir grafik var onu bi incelerseniz 23.6 ya gelip asagi kirilirsa belki 18.6 ya kadar dusebilir. Yani bu formasyon hedefi nasil ki 30 35 leri formasyonlara gore yaziyorsak buda dusus formasyonu ytd

Serra16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

bana ise yönetim :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Amin hocam valla okuldaki cocuklar baya sabri ogretti bana :))

Mrs_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

Zümreyiz daha ne olsun :)

Lawezzi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra16 ()

Zaten size güvenip almak istiyordum ama makas vergi falan derken ne kalacaksa Ney ney gözlerim açıldı ne demek 6 lira mı açarmısınız lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

Allah her birimize kolaylık ve sabır versin :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iki ileri bi geri 2 den sonra 3 ileri bi geri 4.5 dan sonra izlemek lazim :) ytd

Azra35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lawezzi ()

Ben yakınlık var aranızda sanmıştım :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hemde nasil inanin bunlatiyorlar insalnlari :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

28.33 yada 27.97 de yon arayisina girebilir yukselecekse karcsatisinda kalabilir. Dusecekse duzeltme gelebilir.

Ben duzeltme olursa diye korktum riske atmak istemedim erken ciktim. Pc de degilken falan duserse uzulmek istemedim. Ytd

fizik3846 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Küçük. Küçük dinlene dinlene gidiyor gönlümün efendisi

Iki ileri bir geri

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

:))) hakkınızı helal edin hocam.. üye olurken dikkat etmemişim

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Cok tesekur ederim kardesim elimden geldigince gordugumu aktarmaya calisiyorum. Sizlerin destegi de mutlu ediyor.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizik3846 ()

LosAnarquista60 hocam 28,33 sonrası kar satışımı beklenir, dip çalışması mı yoksa yukarı yönlü yoluna devam mı eder acaba ytd

0BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

bakıyorum tam ben ne zaman yazdım bu yorumu diye :) sonra dikkatli bakınca anlaşılıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

özel sektörün zorlukları diye bir kitap yazabiliriz sanırım :)

0BeğenmedimŞikayet

Mrs_Teacher ()

ay hocam haklısınız, çok benziyor gerçekten :)

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet hocam ben lisedeyim ozel sektor :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Üstad tarın yada carsamba günü seni tebrik edeceğimi
Sonra düzeltmeye gideceğini düşünerek
İki tebrik ve 2 like vermeyi düşünyorum
İyi ki varsın hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum