Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0693 12:17:33
EUR 34.7906 12:17:33
USD 32.5137 12:17:33
ALTIN ONS $2316.7300 12:17:33

Konu: genel yön değerlendirmesi

US10Y DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermek üzere.
Günlük RSI aşırı satıcılı bölgesine gitmeye çalışıyor . Haftalık RSI alıcıların giderek azaldığını gösteriyor. 10 haftalık hareketli ortalamadan destek almaya çalışmış 1.52 den yukarıya dönmüş gibi dursa da 4 saatlik ve saatlik RSI da sadece tepki yükselişi olarak kalacağı izlenimi vermiştir. Göstergelere bakılınca 20 haftalık ve 100 aylık hareketli ortalama olan 1.29 bölgesine kadar çekilip oradan yukarıya tepki vermesini bekliyorum. Burası aynı zamanda ağustos dan başlayan yükseliş kanalının 0.5 FİBONACCİ düzeltmesidir. Yükseliş trendini daha tamamlamamış yukarıya hedefi var gibi görünüyor.

DXY DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD sat vermiş durumda ve haftalık MACD sat vermeye doğru gidiyor.
Haftalık RSI yükseliş trendinin içinde olsa da günlük RSI yükseliş trendini bozmuş ve aşırı satıcılı bölgeye gitmeye çalışıyor. 92.476 FİBONACCİ düşüş kanalının üstüne gitmek için belli bir süre daha 90 ile 91.8 arasında oyalanabilir. İndikatörlere ve hareketli ortalamalara baktığımızda düşüş trendinin bitmediğini fakat 94.476 seviyelerine tepki vermeye çalıştığını ve daha sonra ana hedefi olan 79 bölgesine aşağıya doğru gitmesi gerektiğini gözlemliyorum.

ALTIN GÜMÜŞ RASYO DEĞERLENDİRMESİ
Haftalık MACD RASYO da yükseliş sinyalini vermiş durumda ve Haftalık RSI de negatif uyumsuzluk oluşmuş durumda yükseliş olması muhtemel görünüyor. 4 saatlik ve saatlik RSI belli bir süre daha düşüş olabileceği izlenimi verse de RASYO nun ara hedefi 87.517 ye 85 çanağını tamamlamak gibi duruyor. Daha sonra 48 yolculuğuna başlayabilir.

ALTIN ONS DEĞERLENDİRMESİ
Günlük MACD al sinyalini 1680 vermiş durumda ve haftalık MACD al sinyaline doğru girmekte.
Haftalık RSI yükselişi yavaş kalıyor ve düşüşün devam edebileceğini söylese de, günlük RSI düşen RSI tepesini kırmış ve alıcılar artsa da değerde gözle görülür bir artış olmamıştır. 4 saatlik ve saatlik RSI de aşırı alım bölgesine gelinmiş fakat değer yeteri kadar artmamış yani düşüşlerin devam edebileceği ama öncesinde ciddi bir yükseliş yapabileceği izlenimi oluşmuştur. Düşen trendin kanal tepesine kadar bir çıkış olması muhtemeldir.

GRAFİKLERDEN ÇIKARDIĞIM SONUÇ: Nisan sonu ile Mayıs ilk haftasına kadar emtialarda bir yükseliş ve dxy ile us10y de düzeltme olacak ve daha sonra 21 HAZİRANA kadar emtialar düşüş eğilimde olup 21 HAZİRANDAN sonra yükselişe başlayacak. Verilen tarihler GANN analizi tarihleridir.

YAZDIKLARIMIN HER BİRİ BİLGİ AMAÇLIDIR VE HİÇ BİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (675)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Napiyim hocam gözüm arıyor seni:) sana yapılan haksız eleştirilerden dolayı çekip gitmek isteyebilirsin belki ama kurunun yanında yaşı da yakma yani:) polemiklere girmeden konfor tuşunu kullansaydın daha iyi olurdu senin için. :):)

A_Didem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Allah razı olsun emeği gecenlerden

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben gidebilicegi donebilecegi yeri yazarim :) gerisi kisiye kalir. :)

Mesela bugun 23.3de donus bekliyordum ben almadim ama alan olduysa hayirlisi olsun :)

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Aslinda burdan hic yorum yapmayacaktin grafik atip cikiyordum :)

Gecen birine bir soru sordum bu hale geldi :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Pire yorgan ilişkisini seviyon . burdan al burdan sat demeyenlerdensin

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben girmiyorum ama herkes polemik yapmak istiyor son geldigimde engel yedim bende gittim :)

Grafik paylasirim detayli

kznlr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Didem hanım gelince hesabın halini gördüğünde çok şaşıracak sanırım:)

0BeğenmedimŞikayet

kznlr ()

Didem the Los hoşgeldin ama kendin geleydin. kardesim öngörülerin tutarlı polemik içine girme seviyoruz seni ve analizlerini

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok ben istifa ettim suan arkadasdan yaziyorum :)

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Yok mekan sahibi gelir o zaman bende girmem hic karisiklik olmasin diye :)

Hay_Hacamat_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

neden böyle yazıyorsunuz. yoksa gizli görevdemisiniz ))

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Aynen bir sure daha yazarim sonra sadece grafik atarim :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hay_Hacamat_ ()

Neden Eylül Ekim gibi diplerde mi olacağız?

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sezon bitince bu hesabın sahibi buraya gelir:)) YTD

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@Manga

Suan yazan kisi bu. Normalde eylul ekim gibi yazacak kisi ben olmuycam

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@Pasa67 bi incele kardesim grafikteki yazilari da bi oku duruma gore konusalim

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Tesekurler. Simdi de grafikler var ama genel yon asagi gibi o yuzden atasim gelmedi biraz daha izliyorum asagi netlesirse biraz daha, o zaman olmadi olumsuz grafikleri atacagim

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Tebrikler gayet güzel yorumlar olmuş nisan ayında yapılmış. Grafiklerde yorumları da çok isabetli olmuş. Gann kısmı çokta önemli değil orada iş biraz farklılaştı.
Grafikler ve açıklamalar zaten her şeyi çok güzel anlatmış. Tebrikler. Çok başarılı bir öngörü olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

@calculator kardesim grafikleri okuyup incelermisin daha sonra suan sence durum ne olabilir fikrini alabilirim

-1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ya yazmiyim yazmiyim diyorum da senin gibiler cikiyor yaziyorum. 7.8 iken de 8 de alirsin dediler. Arkasindan bakarsin dediler dediler de dediler.
Az birsey, birsey biliyor olsaydin bu kadae da bos yorum yapmazdin.

Aylik macd sat vermis. Death cros olmus rasyo da golden cros olmus.

Ons belki yerin dibine girecek hala sacma aapan dusmeyecek yorumlari. Ben bu yorumlari 7.2 lerde don du 7.43 de de diyordum sen ve senin gibilerde artislik yapiyordu. Tabela yukarda.

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

yahu
bisey demeyim demeyim diyorum
ama zor
ne kadar dusus meraklisiniz

emtia hicbir zaman dusmez
emtia geri cekilir
duzeltme yapar
gine yoluna devam eder
7.80den 9tlye mi gidecekti
once salacak sonra gidecek
herzaman aynisini yapmadimi

1sene onceki rakamda olan gmsye 6.29da su an
hala dusucek hala dusecek

yok 1tl olacak

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Ben bu yil 2 kere al sat yaptim. Cok da guzel kar yaptim :)

Dusus derinlestiginde uzakta olma seni etiketliycem :)) bakiyim o zaman ne diyceksin :)

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömür_sermayesi_pek_azdır_ ()

Ben ev parası değil arsa aldim ve burda
Zararim olsa bile arsada karedecem
Sen hiç kazansmayacaksin risk almadan
Kazanç olmaz cok beklersin dip rakamı
Tepede ayni yerinde sayar durursun

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Senin aldigin yerde ben sattim o gunden beridir dusuyor ons bazli yuzde 24 dustu sen hala arkasindan bakarsin alamazsin diyorsun :))

Sen dua et fed oncesi ciksin yoksa kac bin zararin olur hesaplayamazsin

0BeğenmedimŞikayet

Demekki o gün bugun halen hic birsey alışmışsın ve alamayacaksınız cunku o günden bugüne kaçmaz tepe yapmış ve sonra dip yapmış cok 18 beklersin

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Evet ben en azindan bilip konusuyorum sen de bilmeden konusuyorsun. Hem terstesin hem evimin parasi zararda diye insanlardan yardim istiyorsun birde utanmadan insanlarin arkasindan konusuyorsun :))

1BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Sen arkasindan cakilirsa bakma da ben bakmam merak etme :) 5.75 de aldim 27.4 de sattim sen beni dusunme kendini dusun.

Bu lafi 3 ay once soylediklerinde 28 dolardi 23.97 de alirim dedim 23.78 kirilirsa da 18.7-21.8 de alirim dedim. Hala arkasindan bakiyorum nereye kadar cakilcak diye :)))

0BeğenmedimŞikayet

Zaten olmadigi icin böyle konuşuyorsun

0BeğenmedimŞikayet

İyi bakarsın arkasından

0BeğenmedimŞikayet

A_Didem ()

Benim zoruma giden birsey yok terste kalan dusunsun elimde bir gram gumus yok :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum