Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0795 19:53:10
EUR 34.7838 19:53:10
USD 32.2021 19:53:10
ALTIN ONS $2335.5050 19:53:10

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Psikolojim çok bozuk kendimi ib1l1is gibi görmeye başladım kısa bir süre sonra mortingen olabilirim. Ömrüm varsa tekrar doktora gideceğim inşaallah belki kim bilir son mesajlarım olabilir.
Bundan sonra siz devam edin.
İnsanların böyle göz göre göre zarara sokulmasına o kadar canım sikilmişki çeğrek içt, ğ, m ilacı önce Yarım sonra bir aldım kalktığımda neredeyse düşüyordum gidiyorum sandım.

Hüseyin626 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tamam kayda alındı efem kar görüce 100 gram moral olsun diye bedava dolar ı alırsınız isterse 1 cent olsun fak etmez ilk golü attığını yazarsan devamke
@Abik sana bir şeyler gönderdim artık bedava dolarları daha fazla dağıtacaklarmış sen de kazandığının yarısını yakınlarından ihtiyacı olanlara dağıtacakmışsın öyle mi tebrik ederim.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Günaydın hocam 5965 ten geçtim 1k

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Horozu kesersen milleti sabah namazına kim uyandırır
Ben onların ve senin yerine girerim
Siz uyandırmaya devam edin pes etmek yok.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size de sizden sonra selam verecek her kese de aleyna ve aleykum selam ve rahmetullahi ve berekatuh. Özür dilerim selamı unuttum, insanların zarar ettirilmesine çok üzülüyorum bütün ayar ım kaçtı.
Ne zamandır yazıyorum gidip olmadık kişilere sorup yerlerine oturuyorlar yazık ya.

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

Aaynen kardeşim. Reşat hocam sağolsun ara ara Dxy paylaşıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

@CanŞenliği bu grafikteki gibi mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bittabi ama önce diye bir defa diye başlayalım hocamız konuşsun biraz yattığı yerde rahtsız okaz inşaallah.
Bu iş böyle olmaz kadayıfın altı kızarıyor borçla abad olunmaz bak JPY dolar ı üçe katlamış -0,06 faiz usd ne yapıyor faiz artırıyor tencere dibin kara seninki benden kara batı batı batı yazık ya sana ne euro dan yapacaksan gir kademeli JPY ye seni de bu kadar parayı nereden buldun diye atsınlar içeri yok yok yarısını dağıt.
Bana bakmayın aslında düşünen adam yerine beni koysunlar çünkü düşünmeyenler akıllı ya.

Anlıkta böyle işaretledim ben karpuz kesiyorum bana uymuyor buralarda işlem yapmam.
Kısa vade 9 aylıkta ise 28,080 destek noktamız 26 lara kadar gerileyebilir takip edeceğiz inşaallah.
İsteyen sembolik miktarlarda buradan dolara geçirebilir düştükçe dolar yukarı döndüğü anda 1/2 gümüş Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Bugun ,80 ,90 lara bir tepki bekler misiniz abd ye kadar?

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Selamünaleyküm hayırlı sabahlar efendim Size zahmet destek ve direnç görüşünüzü alabilir miyim Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam gece buradan bir dönüş yapmış. Sizce yeniden bir dönüş umudu varmı.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çelişki yok mu?

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Amerikan 3 yilliklari ile 10 yilliklar arasin da baya bir fark olusmus. Ama hepsi onslara etki yapiyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabi aynı sistem ilk önce elimde olanın 4 katı nerede yakalayabilirsem fiyata bakmam yakın zaman önce 12,07 den de aldım.

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Ayin birinden sonra almayi düşünüyorsun o zman?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Allah yeter o ne güzel mevla ne güzel yardımcı inşaallah ibllisle beraber cejhennemin dibini boylamam.

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Düşenin dostu değil anasi babasi bile olmaz çoğu zaman!

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

10 yıllıklarla üç yıllıklar arasında tutarsızlık var bunu bir araştırın izin verilmiyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Manipülasyon yapıyorlar.

Grafikte net gösterdim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yok kardeşim elde ne varsa çoğunu yakınlarıma verdim.
Bir yakınım iflas etti in1tik4ra kalkıştı bir öz kardeşi bile sırtını döndü benden başka kimsesi olmadığını söyledi kar zarar ne gelirse ortak oldum. Bir miktarda başkasına verdim.
Ramazan ayından sonra çok sıkıntı çektim elde avuçta bir şey kalmamıştı sağ olsun spek hepsini ödedi harcadıkça çoğalıyor bir tarftan da dağıtıyorum. Elimde az var.
Ayın birinden sonra inşaallah 14 15 lkatı olacak hele ki spek böyle hayırseverliğe devam ederse belki daha da fazla.

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Elinde bol gümüş var anlaşılan:)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Sen daha tecrubelisin. Lâkin son zamanlar hep ters işledi son powell konuşması öncesi endek 107. xxx lara düştü anlik ons 19.400 lere gelmişti. Bakalım ne olacak.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Endeks yükselse de gümüş yukarı doğru yoluna devam da edebilir bir noktadan sonra daha da hızlı yükselebilir o ihtimal de var.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

dolar endeksi önce 109.350 gitmiş. Herhalde gumus ons o zaman 18. 600 lere inmiş. Endeks 109.243 lere gerilemis. ons biraz yukarı atmak istemiş. Lâkin endeks yerinde durmuyor yine 109.278 civarlarında. Ons baskı Altın da.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur grafik anlıkta yukarı gideceğim diyor ama ben güvenmem dirençlerde tepe beklemem girdiğimi çıkarırım inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önemli olan kar gördükçe geçirmek ister dönsün ister 18,40 tab 7 ye düşsün fark etmez her türlü nasıl olsa biz kazanıyoruz.

Dönüş için henüz erken garfikte dirençleri işaretlemiştim dip tepe bekleyen kaybeder bilerek terse yatmakta fayda var temin yanlışlıkla 600008 dengümüşten dolar a geçeceğime dolardan gümüşe geçtim 18 aktına inerse 1 parça daha dolardan gümüşe geçeceğim inşaallah yukarı giderse de gümüşten dolara.
En azından 21,15 üstüne atsın ki yukarı döner mi diye düşünmeye başlayalım ben 53 doları tabelada görene kadar bedava dolar toplamaya devemke.
Ne zaman bilmiyorum. 5 Ay sonra görürse yeter 6 ay sürerse 55 daha uzarsa 60 ı görmedikçe trendin yukarı dönme ihtimali görmem.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Evet hocam sanki buradan döndü döndü yokasa 18.400 potaya girecek gibi.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yön anlıkta yukarıyı gösteriyor ama güven olmaz.
@Ali_Cesur

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul @legendarow satacağım yerde aldım Allah hayra çıkarsın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum