Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 22:17:06
EUR 34.7978 22:17:06
USD 32.2516 22:17:06
ALTIN ONS $2337.6150 22:17:06

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

-1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Sayfa da her şeyi görüyor
Sizin gibi birisinin ne zararı var millete ki c. verecek
Gecenizi gündüzünüzü millet için sayfa da geçiriyorsunuz.
Takdir edilecek kişisiniz.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sana yazdığım cevap sayfaya düşmedi ama sisteme düştü gören görü gereğini yapacağım inşaallah.

Hüseyin626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bende Eylüşl ayı için en altta 17,366 görünüyor ama ne daha aşağısı gelmez ne de buralardan 35,940 ı görmez gibi bir iddiam olamaz buraların altı bence dörtte üç sayfamda anlattığım usül girilecek yerler gümüş iyi idrendi ve ummadığımız anda hatta Ekim Kasım gibi bile patlama yapabilir.
Bu arada beni engelleyip arkamdan a4nı1ranlara ve bana yapılan yüzlerce ha4k4r1ti görmeyşp tar4fıma c verenlere sözüm y4ur7t dışına çıkmasınlar gereğini yapacağım inşaallah.

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

@Ali_Cesur alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hayırlı günler hocam Dün biraz gümüşten çıksaymışım. Bak aşağıya salmış. Dünkü çıktılarımızı girmek için beklemek iyi olurmu hocam. Yeniden giriş için nereler gelebilir.

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Bugün yeşil beklentide 2 veri var abd tadafında

Yeşil gelmeleri durumunda dyx ve rasyo bir sorun çıkarmazsa 18.60-55 arası destek çok rahat kırılabilir yt. Değildir

1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Günaydın hayırlı sabahlar
Diğer parçayı da yerine koyulduk
Bereket bereket bereket maşaallah

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dün hem beni engelleyip arkamdan gıybetimi yapan an1ran birileri vardı alt yorum.

Hem beni engelleyip arkamdan konuşanlara ben söz söyleme hakkına sahibim eğer bir daha c alırsam sayfanın bilgisine belki bu son mesaj ben istifa etmiyorum kimin ne olduğu belli olsun.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dipte görünen rakam Eylül 2022 için 17,366 olarak görünüyor buraya uğramadan da direk yukarı gidebilir bu aralık bence dörtte üç girilebilecek yerler tabi sayfamda anlattığım usül alt yorum mum.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@cenap_dayiniz_geri_dondu bana mesaj gönserip tekrar engelledi 24 sat burda olmamı normal karşılamamış başka işim yok muymuş beni engelleyen bir başkasının da arkamdan tıpkı bos ve birzamanlar gibi atıp tuttuğunu gördüm.
Ben 24 saat sayfada değilim başka işim de yıok emekliyim bu işi yapıyorum sayfanın bilgisine sunulur ayrıca yönetim neden bunların hiç birini görmeyip benim benim küçük bir tepkime iki kere c verdi sorulur.

Bu da bir iki tane takipçim için eylül ayı için destek ve dirençler.
Sağıma baktım soluma baktım Bozwolf koltuk altı formasyonu çalışır mı ?

Ocak 2023 itibarıyla inşaallah 35,940 ı görmeyiz hiç iyi olmaz yukarı devam halinde eğer Şubat 2023 itibarıyle 53 ü göremezsek sil baştan yapabiliriz.
İahsi kanaatim yanılabilirim.
Şu an Eylül ay sonu hedefim 18,948 arkasından 20,371 Dipte 17,908 görünüyor ki buraya uğramadan direk yukarı da dönebilir isteyen buralardan dörtte üç girebilir.
Sadece 2 üç takipçim için paylaştım herhangi bir soru cevaplamıyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Kardeşim tercih sizin tabi ki ama bu adamın dediğini yapsan %98 zarar etmezsin
Biraz da SABIIIR
Başka bir şey değil.
Çok usta çok yol demek ve yönünü kaybedersin.
Yanılabilirim de.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aynnı miktar gümüşü çıkıp geri giryorum bedava dolar ı da TL ye.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Teşekkürler efendim
Beklemedeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam dolar mi tahsil ediyorsun, yoksagumusmu topluyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

60500 altı talip 150 ytd

1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Dediğiniz gibi
Kar göründü birazını gümüşe geçildi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

gene yanlış grafik çıkıyor acaba neden alt yorum. Doğrusunu yüklememe de izin yok artık tabelaya bakın görmenizi de engelleymezler tabelada ne yazıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yükseliş için ereken diye gene yazmıştım fayda gören opldumu saçma sapan grafiklerim tutmuyormuş alt yorum
Ayrıca tutmayabilirdi de kimse gaybı bilemez sadece tahmin ama tutmuş

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar endeksinin son hine bak hani dolar endeksi uçuyordu bak ok nereleri göstermiş. Alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul bu altı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul bu5

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Akul bu üç

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul bu2

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul bu birinci alt grafik

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Hayır olsun Reşat kardeşim?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kimse sahip çıkmadı anında grafiğim sayfadan düştü onu etiketleömezseniz ben derdimi nasıl anlatacağım meğime yazık.
@Hüseyin26 yaptıysan ses ver 150 150 200 gerekiyor geçen gün abike yazdım kaçırdı gene aynızsı olmasın bak zaten takipçim yom ejkranı tamamen kapattırma bana geçirdiysen yaz geçirdim diye herkes geçirsin hep beraber. Belli olsun beni sıfırladılar etmedikleri hakatret kalmadı ses ver.

0BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Hocam sizi takipteyim.
Eksik olmayın. Kolay gelsin.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet parçalı yukarı çıktıkça miktarı artırıyoruz ekime kadar aşağı çekmeye çalışırlar yükseliş için erken çok önceden yazdım 19,12 yi geçerse duruma göre bir parça daha çıkabilirim. O zaman giriş yapacağım yer de değişir. Geçmezse yerimden kımıldamam isterse burada 15 gün gezsin. Siz bence parça çıkın
Hedeflerin hepsi hatta Eylül ayı grafiği sayfamda var bundan sonra bana soru sormazsanız sevinirim.

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hocam gecelimmi biraz bedavaya

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşla uğraşma beni engellemiş arkamdan gıybetimi ediyor telefondan gördüm muhatap olma sayfadaki tek takipçim sensin sana da bir şekilde ulaşırım kimseye bir şey söyleme

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum