Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 03:06:01
EUR 34.7681 03:06:01
USD 32.2694 03:06:01
ALTIN ONS $2360.4500 03:06:01

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Cuma günü çok kişi yükseliş başladı @REŞAT12 ise azar azar gümüşten dolar a geçti ve bu tuzak yükseliştir kanmayın
Yükselecek ama daha erken dedi
Bunu görmediyseniz sana daha ne diyebilirim kardeş
Ama bunu gördüğüm halde az işlem yaptım.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gözüme mercek takmaya neden uğraşıyorsun. şu grafiği tuttu diye grafiğe cevap yaz beni etiketle ben görürüm merak etme..)

Hüseyin626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Efendim senin gözün görmüyorsa ben ne yapabilirim
Gözünüze mercek olamam ya.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bırak madem zarar etmek istiyorlar kılavuzlarıyla devam etsinler benim psikolojim dayanmıyor temin cevap yazdım gene sayfaya düşmedi izin yok. Fotosunu arkadaşlara gönderiyorum herkesle paylaşsınlar.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bana tutan 3 tane grafiğini gösteririmisin.. ? sen bu işten baya uzaksın herhalde. ))

1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Grafiklerin bize can veriyor senin 750'den fazla takipçim var onları bırakıp nereye gidecen.
Grafiklerin de birebir tutuyor al sat yapanlar için bulunmaz bir nimet

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfa beni attı bu garfiği de hatırlatmış olayım hoş beniöm saçma sapan grafiklerimi görmemek için hemen sayfadan atıyorlar ama ısrar etme artık zaten çoğu şeyi yazdım.
@Binbir vet ama karpuz kesmek gerekriğinde bekliyoruz. Azıyla işlem çoğu bekliyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Usta gümüşten çıkışlara devam mı

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

parçalı alım satım stratejsini uygulamaya devam ediyorum. Dediğiniz gibi az kazan hep kazan

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben yükseldikçe gümüşten dolar a parite yle geçerim Ekimden öce toparlanma beklemiyorum.
Daha önce de çok yanıldım gene yanılabilirim. Ytd.
Sizlere kılavuzlarınızla bereketli kazançlar.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bekleyin bakalım pwı ne diyecek ne zaman hangi veri açıklanacak devamke klavuzlarınız hayırlı olsun
Benimle hareket eden yoksa ben de burada paylaşıma son veriyorum söz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

23 dakia önce

ne olduki garfikler ya eksik ya da yüklemed, ğ, grafikler çıkıyor ? Fikri olan var mı?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

alt yorumda karpus kesme uyarımı dikkate alan arkadaşlar şimdide yukerı doğru yükseldikçe bedava dolar larımızı toplayarak 1/3 karpuzlarımızı kesiyor kımıldayacak alan bırakmıyorıuz hep beraber geçirin isterseniz.
23 dakikada bedava dolar bu spek g4ri ze4lımı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altta ankete tıkla açıklama yap şıkları yaz dostum.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Anket nasıl açılıyor dostum?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anket sayfada çıkmadı değil mi neden anlamadım hemen fotosunu paylaşıyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

yaşova alt yorumu kaç kere gönderdim bu son.

Düştükçe arada parite çıkışları yapmak şartıyla toplayabilirsiniz. Ben de bilmiyorum fikir olarak paylaştım ytd. Yava yavaş karpuzlarımızı kesiyoruz.
@Ahmetselin007 @legendarow @aykul @Hüseyin626 sizce ben kargamıyım kargaysam gak demeyin peyniriniz gider.
Azar azar az kazan hep kazan ytd.SSaik ranger nevada

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben 59,80 den gümüşe geçirmiştim 6012 den tekrar dolar a parça geçirdim rakamları biraz evvel paylaştım sayfamdan takip edebilirsiniz şu an ben bekliyorum acelem daha karpuz keseceğim donra geçireceğim. Fırdat bulurdam geçireceğim bu işlem hakkından bir şey anlamadım.

yasomavi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yasomavi ()

Şu an xag /usd 0.597/ 0.602

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bekliyorum daha karpuz keseceğiz. Yukarı giderse dirençlerde dolar a geçişe devam 18,90 üstü Aşağı gelirse 18,50 altı parçalı gümüşe ytd.

Ahmetselin007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kuveyt. Bir önceki grafiğimle karşılaştırabşilirsiniz kar yazdı.
Ne almayı düşünüyorsunuz makas nasıl deyiver hele kavkale

yasomavi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetselin007 ()

Hocam beklentiniz nedir gumus ons yani biraz once aldığımız dolar ı ne zaman gumuse parite edeceksiniz

0BeğenmedimŞikayet

yasomavi ()

Hangi bankadan yapıyorsunuz parite yi şu an fiba da xag /usd 0.6028 almak mantıklımı

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda da paylaşmıştım.
@Bjk3458 60,12 den eccik gümüş dolar a parite edildi. Özür ben geçirdim

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Şu anda benim pozisyon şöyle, 10 da 8 gümüş 10 da 1 yen 10da1 dolar birde kötü günler için cüzi bir miktar TL var

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ufak olması önemli değil sıfıra karşı kazanacaksın karşındakinin A4hm4ak olduğunu önce bir gör 60 denemeden sonra işlem yap derim.
Gene de sen bilirsin Ytd.
İstersen abile sor küçükten başlayıp nerelere geliniyor hoş çoktandır ondan da dönüş yok.

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şimdi istiyorsan yenden dolar a geçtiğnin 1/2 sini gümüşe geç geçirsen yaz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha mantıklı değil mi acele etme karpuz kesme fırsatını kaçırma bence ama yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Yen den dolar a geçip oradan mi gümüşe geceyim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İyi o zaman sen bilirsin öce dolar sonar 2 parça gümü mü ? Sonuçta kural az kazan hep kazan önce kar tanesi sonra kar topu sonra da çığ zaman ve sabır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum