Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 22:09:10
EUR 34.7667 22:09:10
USD 32.3633 22:09:10
ALTIN ONS $2360.4100 22:09:10

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

18 .10 uzun zamandır destek sevıyesı kırılırsa 16 ların bıle yolu açılır neyse moral bozmayayım

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Takipteyiz hocam bakalım

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Bozwolf_95 alt yorum Eylül ayı için. Değişiklik olabilir kesin böyle diyemem yanılabilirim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Aynı fikirdeyim dip tepe beklemiyorum kar görünce bedava dolar ımı alıyorum gerekirse cent olsun günde beş işlem hakkı var göstere göstere veriyor neden almayalım. Bekledikçe eflasyon karşısında para eriyor. Ortalama sıfırın Altın da olmalı geçinmek kolay değil. Evet 18,10 önemli oradanda parçalı tahsilat yaparı ama orayı da beklemem.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Kesin olmasada gelmesi çokta imkansız değil bugün 2 önemli veri var

Beklentileri yeşil rasyo ve dxy müdahale manipüle edilmezlerse 18.55 desteğinin kırılımı kaçınılmaz olabilir
Yt. Değildir..

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Soğur söylüyorsun 18.10-20 arası almayı hedefledıgım ılk kademe sevıyem

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Tabi gelip gelmeyeceğini kimse bilemez bende fikrimi paylaşmak istedim
18.10 desteği çok önemli

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Reşat kardeşim aynı sorun bendede var neyi ne yapacağız:)

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cevapta yazıyorum düşmüyor yukarıda parçalı dolar a aşağıda parçalı gümüşe aralıklı kademeli bilerek birazını terste bırakıyoruz. Ara beni anlatayım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim her türlü de anlattım o kadar çok işlem paylaştım ki sen benim takipçimsin nasıl soru ?
Neyse beni ara anlatayım burada uzun uzun nasıl anlatayım. Dirençte dolar a destekte gümüşe aynı miktarı girip bedava dolar ıda TL ye. Aralıklı parçalı kademeli bir parça da olsa bilerek terste kakalı işlem tekrarında duruma göre aşağı veya yukarı çekiyoruz. 10 dan aldın 11 den aldın 12 den aldın 10,80 den alttan çıktın tekrar aşağı geldi bir daha 1060 dan çıkarken yukarıdan miktar eksiltip aşağı.

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Neyi nere geçeceğiz anlamadim ki
Düşecek sat mi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yorum ayar larından kimlerin sana faydalı olduğunu düşünüyorsan takip ettiklerimin yorumlarını göstere tıkla parazitleri süz zarar görme
@aykul @Gbahar @Abik @Hüseyin626 @Eylül76 Az kaldı inşaallah katlamalı alacaksın keşke beraber hareket etseydin şimdiye kadar 59 işlem yapardın ama sonu yasak kendin karar vereceksin.
Yatırım tavsiyesi vermek yasak sonu veremeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul bu yorumu görmedin mi ? Eylül ayı için geçerli olan grafikte mevcut ikisine bak gerekirse bensize ulaşırım 539 oldu 484 işlem daha var.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bir öneki hamleyi yaptıysan yapıştır bence nasıl olsa altta parça bırakmadıkmu yukarı atarsa aşağıaki tersin birazını yukarı taşımakta fayda var böyle devam.
Bedava dolar da TL ye nasıl olsa maliyeti sıfır.

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Görmedim kardeşim, ne yapayım şimdi?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul @Abik @Gbahar @Hüseyin626 alt yorum gelmedi mi tekrar geçirme zamanı gibi kararı siz vereceksiniz haber vereyim dedim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim halkımı zarara sokan vergi tahsilatını engelleyenler az bekleyin. Kim bilir belki yarın belki yarından da yakın hesap verme zamanı alt yorumlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma göre işlem yapan arkadaş varsa tekrar geçirilebilir.
Nasıl olsa alta parçamızı terse yatırdık.
Fikir olarak paylaştım yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Artık grafikte paylaşamıyorum alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Buna cevap yazmıştım gelmedi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Efendim takibe devam

5BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@aykul @Gbahar @Hüseyin626 alttan giriş yapan için 18,72 18,94 20,03 arası yukarı sonun 1/2 si bedava dolar tahsilatı gibi görünüyor aşağıda da zaten keseyi doldurduğunuza göre karpuz keseceğiz inşaallah o da terste yatsın az karla işlem yok diye düşünüyorum sizin fikriniz nasıl ben böyle düşünüyorum Ytd. Ssaik tranger.
Biraz daha sanki aşağı gideri var gibi ama yukarıda 18,80 i hatta 18,90 ı da bu gün geçme ihtimali görünüyor. 19,201 üzerini bu gün beklemiyorum ama gelmez de diyemem.
Bekletebilir ben karpuz kesmeyi tercih edeceğim acelem yok. 18,50 altına gelmesi durumunda bakarım.
Kararı siz vereceksiniz. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni engelleyip arkamdan atıp tutanlara bir ce ansızın. Bu ülke sınırları içinde kalsınlar gelebilirim.
Eylül ayı için grafik paylaştım bende en dip şimdilik 17,366 görünüyor ama buralardan dönüp
Hepsi kayıt Altın da açıktan h0dr1 4meydan di 5yorum hal4ep oradaysa 4rş1n burada

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Bu yorumumda diken var galiba
Birisine fena batmış dl vermişler
Bari biraz güleyim:):)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beni şikayet etmeniz gerekiyor ya da dl verin o da kabulüm.
Ben çünkü bu halka vergi ödensin diye uğraşarak zarar veriyorum.
Hemen beni şikayet edin niye 24 saat buradayım
Başka işim yok mu?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hah bu da tam fırsat bakın ilgisiz grafik reklam paylaşım yaptım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yıpratıcı siyasi haberler çıkmalı başka türlü halkımıza zarar veremeyiz.
Değil mi bunlar engellenmemeli ben engellenmeliyim ! Bu da sayfaya düşmez!

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum tabi sayfada çıkarsa vergi tahsil edilmemesi gerekiyor ya ! Kasaya vergi girmemeli değil mi ?
Çünkü her bedava dolar tahsilatı bu halka dönüyor bu engellenmeli bu yorum bu sayfaya çıkmaz fotosu alınır.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18,537 e kadae değmiş kaçtan bedava dolar tahsilatı yaptın daha karpuz keseceğiz dün beni engelleyip arkamdan an1ranın sesi kesildi.

Hüseyin626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İlgili yerlere ileteceğim 15 Temmuzla alakalı olabilirler mi diye düşünmeye başladım.

Hüseyin626 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum