Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0794 21:47:46
EUR 34.7969 21:47:46
USD 32.2155 21:47:46
ALTIN ONS $2336.9550 21:47:46

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

5979 dan dayanamadım bir dilim karpuz kestim.

Topalkarınca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Yaw senin grafikler sıkıntılı
Bende yetki yok
Olsaydı sıkıntıyı yazardım

Bak çakıldı yine gümüş ons

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

@Ali_Cesur yorum burda zaten

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarı doğru çıkışın durmasını bekler aşağı dönecek gibi olursa parça dolar a geçerim. Zaten çoğunu gümüşte tutup azıyla işlem yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Durduğunu nasıl anlayacağız !

Bir haber ile döner ise ne olur

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ons 18,50 Altın a gelirse düşüşün durmasını bekler dolar dan gümüşe bir miktar geçerim inşaallah gelirse yukarı giderse de ikinci parite işleminden itibaren alttaki gramı azar azar yukarı çekerim.

1BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

18.50 altı derken ?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Karpuz derken acelem yok hedefim gelirse işlem yaparım yoksa hiç oralı olmam demek akılda kalsın ve espri olsun diye yapıyorum. 18,50 altı gelirse düşünürüm yukarı ise 20 dolar ın üstünde dolara eccik daha parite ederim inşaallah.
Başka bir sebebi daha var tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Neden saçma kelimeler seçiyorsunuz anlamadım

Geçen senede roket dediler

28.50 ons iken

Bu sene 18.50

2022 yılının yüz karası oldu gümüş yatırımı

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hakllısınız kendimce bir şeyler yapmaya çalışıyorum.
Bu gün üç grafiğim var karpuz kesme grafiği günlük beklentimi ve nerede ne işlem yapacağımı yazdım.
Eylül ayı için bir grafiğin var. Destek dirençler.
Bir de pasvel artık bittik gümüşü tutamayacağız diye ötmüş onun üzerine Ekimden önce acaba yukarı döner mi diye düşündüm. Koltukaltı formasyonu.
Bu da ihtimal grafiği kesinliği yok. Ben 2022 Ekimden itibaren gümüşün toparlanmaya başlayabileceğini 2023 ekimde en geç Aralıkta da roketlyebileceğini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Grafikler çok karışık

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim @Erool37 haber verdi hiç adetim olmamasına rağmen 1/2 66751 den çıkış yaptım dolar a geçtim şu anda aynı gümüşü 5999 dan yerine koyabiliyorum. Gümüş yerinde duruyor ama olmayan dolar envanterime girmiş oluyor onu da TL ye geçiyorum.
Başka işim yok devamlı burayı takip ediyorum işim bu.

1BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Thank you very much

Binbir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

gümüşü TL ile almıyor(uz). Gümüşü dolar ile alıp satıyor(uz). ons yükselince sat (dolar artır) ons düşünce al (gram artır) hepsi bu kadar.

1BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Hımm anladım Konyalı kardeşim

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

parite yapıyor kardeşim, bunda anlamayacak ne var. Aldığı seviyeden ons yükseldiği zaman dolar a geçiyor, ons düştüğünde tekrar dolardan onsa dönüyor. Bu böyle devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Bedava dolar ne oluyor anlamadım

Anlaşılır şekilde izah ederseniz !

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Bekleyip göreceğiz abi

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

852 gören platın 880 lerı gördü tekrar 862 ye düştü Gumuste de oyle hareketler var

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Verilerin etkisini kırmak için geçen hafta çok müdahale geldi fakat bu hafta aşağı çekmeyi isteyebilirler

Pyw için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Bu 18 altı rakama 17.99 dahil mi? :)

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

Veri hikaye, şu aşamada düşürmek için kullanıyorlar. İyi veri gelince yatay kalıyor kötü geride bir aşağı banda geçiyor. Kötü gelirse 18 Altın a ineriz ilk parca alım için iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

17 verileri önemli derecede etkileyecek

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Buna benzer şekilde mayısta 20 bölgesine dokundu bir ay sonra 20 kaldımı

Şimdide tam 1 ay olacak 18'e değdi benzer bir senaryo olmaması için hiçbir neden yok

20.50'den 22,50'ye ardından 18,50 geldi

Şimdide 20.50'den 18,50 geldi bir kademe daha olan 16,50 neden imkansız olsun
Yt. Değildir kişisel görüşten ibarettir yanılabilirimde

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

Hocam en düşükten almak çok kazanmak herkes ister. Ama öyle olmuyor malesef bazı kişiler 1e düşse sıfır olsun derler, sonu yok.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Şunu da ıtıraf edeyım gecenkı 18 dususunden önce 18 lere geldıgınde muhakkak alınmalı kademe derken 18 lere geldıgınde 17 lerı beklerken 19 lara çıktı vbe 19 dan almak zorunda kaldım sımdı de oyle olmasından çekinmiyor değilim :)

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

Haklısın biz %5 kazanınca havalara uçuyoruz. Onları %30-40 anca keser. Bunun içinde bir 16 yapsalar, sonrada tekrar 21 e cikarsalar yeter.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Insallah 17 şer gelmeden 19-20 lere çıkar ama fed Eylül 20 lere daha var ıyıce dusurmeden çıkartmaz bu spekler dıye düşünüyorum yanılıyor olabılırım de…ytd

0BeğenmedimŞikayet

Pyw ()

Hocam haklısın yabancılar başka türlü nasıl para kazanacak onların taktiği bahane bul, 1 ileri 2 geri düşür. İyice ucuzlayinca biz artık birşey olmaz deyince alım yapıp gene bir kaç bahane ile yükseltip para kazan.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafiği göndermek istedim ama izin yok. Şu an altta 18,498 Üstte 19,012 görünüyor grafiği yükleyebilsem devamımı eklediğimde anlaşılırdı. Fazla oynaklık görünmüyor ama belli de olmaz. Alt taraf daha zayıf ama alçalıyor belki 18,966 ya kadar yukarı tepki verebilir şu an aşağıya fazla bakmıyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum