Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0769 10:13:42
EUR 34.7092 10:13:42
USD 32.2095 10:13:42
ALTIN ONS $2349.3200 10:13:42

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo aşağı tepki vermeye başladı Altın böyle sağlam durduğu sürece gümüş yukarı güzel bir tepki verebilir.
Altın çok sağlam uçurum dediler tarih attım bekliyorum uçurum göremedim.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu kötü haber Altın düşebilir o zaman rasyo grafiğine bir bakalım.

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Japon ve tayvan piyasaları kırmızıda şuan

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet aşağı gittikçe yukarı ihtimal daha artıyor onun için işi bilenler alıma geçiyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Bir saat önceki verdiği tepki olabilir

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafikte yön hala yukarıyı gösteriyor ama nereye kadar tepki verecek belli değil. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet aşağı gelirse süper kar bırakacak yukarı giderse de az kazanırız ama olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

birazdan yön belli olur

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Ali_Cesur Beklentimin aksi olur da aşağı yönelirse 66,751 den dolar a geçtiğim son parça için karpuzu 18 dolar altında keserim. Gümüşe geçerim. Ondan sonra da yukarı karpuz beklerim vaktim çok acelem hiç yok.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafik yukarı en az 18,50 üzeri diyor ama yanılabilirim şu an için aşağıyı beklemiyorum

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam 18.390 ile 18.450 arasında git gel yapıyor. Grafiklerin dilinden anlamıyorum. Grafiklerde gumus ben hem ağlar hem giderim misali yılmaz hocamın ilk hedefi 18.15 lere gitmek mi,
Yoksa bir süre yukarı atakları denemek mi.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ful işlem yapanlar pişman olabilir 9 aylık kısa dönemde olan değil muhtemel destek gümüş TL de 2,95 Direnç 29,26

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ssaik Dk formasyonu var mı?

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Grafikte yön yukarı görünüyor ama kesin değil ytd Askıntı oluyor biraz aşağısını görse de bende yön yukarı görünüyor gümüş sanki güç topluyor ve çıkışa hazırlanıyor gibi bende fazla aşağısı görünmüyor ama yanılabilirim. ytd. Ssaik ranger ççp

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@iknownothing Bakalım nereye kadar tepki verecek. Var mı bir çalışmanız ?
İnsanlar hemen moralman çöküyor işin sırrı bu ve sabır.
Yoksa her durumda ayrı strateji belirlenebilir

Sürekli aynı yere çarpıp dönüyor ama yukarı tepki verecek gibi görünüyor bakalım nereye kadar. Takip edip tekrar bakmak lazım
@legendarow @Abik @aykul @Hüseyin626 alt yorum 18,643 ü kırabilirse devamına bakarız alt yorumda değişiklik yok.

1BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Eline emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

59,643 üzeri ve onsta 18 altı itina ile karpuz kesilir @Abik @Hüzeyin626 @aykul

18 Altınının gelmesi şu an zor görünüyor ama gelmez diye bir şey de yok acelemiz de yok. Vaktimiz çok. Sizce nasıl ? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eylül için alt yorum geçerli

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdan fayda gören olduysa ses versin.

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Karpuz kelek çıkmasın

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

18 dolar ın Altın a inmedikçe veya yukarıdan bedava dolar vermedikçe karpuz kesmeye devam hiiiç acelem yok aslan spek ne desem yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alttaki karpuz grafiğini ben yüklemedim düştükçe daha çok karpuz daha fazla bedava dolar daha da düşerse TL ile gümüş parite ile devamke düşerse on çıkarsa 1 kazaanırız aslan spek devamke.

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

O zaman terso kalırsın sanki
Gümüş düşmesi devam ediyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

59547 den biraz daha gümüşe karpuz kesmeye devam aşağı yukarı itinayla karpuz karpuz kesilir 18 Altın a gelirse devamke yukarı giderse devamke.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum mum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biraz gümüşe geçtim 66751 den dolar a geçmişti ya tabi ondan sonra da defalarca işlem yaptım.

Topalkarınca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

hocam aşağıdan toplamaya daevam mı

0BeğenmedimŞikayet

Topalkarınca ()

Nasıl yani ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum