Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0798 16:05:20
EUR 34.7891 16:05:20
USD 32.1946 16:05:20
ALTIN ONS $2348.5550 16:05:20

Konu: Nasıl GeçirilirB

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Derin düşüş olma ihtimali de var ama ben 66,751 den itibaren çıktıklarımı dolar dan tekrar gümüşe geçireceğim inşaallah.
Ayın birinde de alacağımın bir bölümünün kar olarak geri dönme ihtimali var.
Çok daha fazla düşerse en az elimdekinin 4 katı alacağım gene düşerse 10 katını daha alacağım inşaallah sistem şimdilik bu şekilde.

Ya yanlış grafik ya eksik çıkar ya konu başlığı çıkmaz nasıl yapacağız?

Yorumlar (275)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Yarısı yen olarak mi kalsın yinede

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Olur öyle diyorsan ama ufak bir parçaydı zaten

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İstersen 1/2 yap sen bilirsin. Ytd

aykul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Şu an bende yen vardı oradan gümüşe geciyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yazıyorum ama sayfaya düşmüyor.

Hüseyin626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

İnşaallah dolar ın belinin kırıldığı günü de görürüz inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Hocam geçenlerde haberde canlı dinledim. Çok afedersiniz sözüm meclisimizden dışarı ayi çok bal yemiş zehirlenmiş.
Allah aşkına bazen tuz sirke ekmek yesek ölürmüyüz . Hayır belki sifa buluruz degilmi.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biz hazerefeni değil right kardeşleri İbni Sina değil Leonardo Davinciyi tercih ederiz değil mi ? Yazık ya ben şimdi nasıl D4li olmayayım düşünen adammı yoksa düşünmeyen adam mı d4li
Ben yukarı döndüğüne inenmıyorum en az Ekime kadar usd dayanır. Gümüşü de bırakmazlar manipüle ederler. USd nin Çöktüğü zaten herkesin malumu ne zaman 70 in Altın a çakılma yolculuğuna başlarsa iş tamam

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Adam da onun için doktora gidecem diyor ya.
O duyguyu anlamak için onun gibi olmamız lazım
Ben şahsen yapamıyorum ama sizi bilmem

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Sayın Reşat bey
Gidenlerin geri gelme ihtimali var mı?
Mesela JYN.

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

İyilik yapmayı demiyorum, hepimiz iyilik yapmakla mükellefiz.
Benim söylemek istediğim, bir kişinin burdaki 10 binlerce kişiden sorumlu olmadığıdır.
Belki günde 1-2 mesaj yazar o kadar.
Sizin dediğiniz gibi olursa gündüzü gecesi birbirine karışır ve psikolojisi de bozulur.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Allah hepımızın yardımcısı olsun. pıyasalar almak bullak hayat pahalı ama herseye rağmen yaşıyoruz yaşamak güzel.

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Allah'ın, insanların içine koyduğu bir duygu olamaz mı?

NİYAGARA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Konyada bir doktor var ona gideceğim inşaallah daha öce oğlumu götürmüştüm güven vermişti.
Farzları yerine getiriyorum. Camiye de dışarıda olduğumda giderim.
İşim olmadıkça dışarı çıkmam.
Zikir ehli çok grup davet etti hepsine de gittim.
Bazı hocalarla da görüştüm mesela rahmetli Mahmut hoca bana evladım haklısın bizde öyle yapmaya çaşlışıyoruz yapabiliyorsan yap demişti.
Ama etrafını öyle kötü insanlar sarmış ki ikinci cümleyi ettirmediler.
Ben hep sembolik miktarlarda başlayım önce deneme yapın elde ettğiniz karın yarısı kadar riske girin diye görüş paylaşıyorum ama inşaallah doğru anlaşılırım.
Siz ve sizden sonra helallik isteyenlerin hepsine hakkım peşinen helal. Doğduğum günden yer değiştirene kadar bana yaptıkları her ne olursa olsun hakkım peşinen helal.
Kimse orada bana borçlu kalmayacak inşaallah.
@Yılmaz34
Hüseyin626 5 ay içinde 53 sonrasında 55 ve 60 gelene kadar trendin yukarı dönme ihtimalinden bahsetmem.

18,642 yi kırarsa 18,738 e kadar gidebilir üstte 18,764 var orayı da kırarsa 19,025 e kadar yolu görünüyor adım adım gidelim ben dirençlerde parçalı gümüşten dolar a geçirmeye devam edeceğim inşaallah.
Düşüşün bittiğini düşünmüyorum tuzak yükseliş olabilir ve bekletsede aşağı döner diye düşünüyorum.
Dönmezse yeni strateji belirlerim acelem yok daha karpuz mevsimi bitmedi.

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

güzel tespit faydalı olmak ruhun ilacıdır.

0BeğenmedimŞikayet

NİYAGARA ()

Böyle bir şey mümkün değil kardeşim.
Niye onun böyle bir sorumluluğu olsun ki?

1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Bence @REŞAT12 hocanın ilacı zarar eden milleti minimum da olsa zarardan kurtarmak ve zarara sebep olanı da engellemek
Bunu başardı mı artık haplara gerek olmadığını sezdim
Yanılabilirim de

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

güzel abim işim gereği 20 yıldır ilaç satıyom. ilaçlarını dokturuna danışmadan dozlarıyla çok fazla oynama.
bu tarz ilaçları bir dönem bende kullandım şifaya vesile oluyor lakin sosyal çevre edinmek ibadetlere azda olsa düzenli devam etmek özellikle müzlümanların derdiyle detlenen zikir ehli inşanlarla gönül birliği etmek. bir vakit bile olsa camiide namaz kılmak bana ilaçlardan daha faydalı oldu. bu sayfada yaptığın işin ne kadar değeli olduğunun farkına var niyetin allah için insanlara faydalı olmak. (bu fayda sadece kazanmak değil zarar edip tecrübe einmeleride olabilir. bir işin bereketli olması rakamların atrması değil ettiğimiz küçük zarfarlar büyük zararları önlemek içindir. buda esasen kardır. ) bunu niyetini sürekli taze tut. hakkını helal et haddimi yine aştım.

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Sayın Usta düşüş burada bitti mi dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Değil mi zararlı insanları takip edersen işlemde gecikip şaşırabilirsin bir ara ben geciktim 10 gün hiç bir şey yapamadım

1BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Sizi sevdim ve görüşünüzü katılıyorum
O zaman görüşünü benimsediğin bir ustayı bana önerebilir misiniz

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tabı kı bı senın ıyılıgın ıcın . ben de söz veremem kımseye para kazandırmaya . herkes kendı yuzmeyı ogrensın düşe kalka ogrenılıyor stratejiler zarar etmeden ogrenılemıyor maalesef.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hocam sen belli süre sıteden uzak dur bence . bana emanet edebılırsın arkadaşları onlara zarar kesı öğreteceğim söz:)

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Aman efendim sağlığınıza dikkat edin
Millet zarar etmemek için Allah göstermesin kendi sağlığınızdan olacaksınız
Siz elinizden geleni yapıyorsunuz dinleyen dinler dinlemeyen de kendi keyfi bilir

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Reşat bey para bu kazanılır kaybedilir üç günlük dünyada esas olan sağlık huzur iyi niyet gerisi hikaye kendinize dikkat edin

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

:)) başgan kızma lütfen ama sen yanlış yerdesin o zaman. Burda herkes fikrini söyler çizer. Ama herkes yatırımını kimseden etkilenmeden yapar. Yaani burda arkadaşlara soru sorup fikir alışverişinde bulun ama son kararı kendin ver. Yoksa kaybedersiniz. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Hocm kader sor para kaznmamiz nasip kaybetmemizi nasip onu yiyip yiyememek nasip onun icin ne gelirse ne olursa kendinden bilmemek allahtan oldugunu bilmek gerek biz çabalayacagiz gerisi allahin takdiri sizin onun bunun sucu yok şaglik onemli gerisi yerine konur sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Herkese yardımcı oluyorsun da pıyasa dalgalı ınıs çıkışlardan kendını sorumlu gorme. kımsenın parası sende emanet de degıl. ola kı ters ıslem yaptın ve takıpcılerın de terste kaldı herkes yanılabılır kımae kımseye danışmanlık ucretı ödemiyor al satlar sadece fıkır verıcı abartıp hap İçmeler falan yapma böyle şeyler

0BeğenmedimŞikayet

Hüseyin626 ()

Bu hocanın grafikleri nasıl Beğeniyor musunuz Ben kendi kafama göre bir hoca arıyorum da

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum