Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:23:42
EUR 34.8238 15:23:42
USD 32.3379 15:23:42
ALTIN ONS $2301.8900 15:23:42

Konu: gümüş nereden dönebilir destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

0.5 22.431 0.618 22.196 en son dönüş seviyeleri buralara inmeden de dönebilir

Yukarı devam için kırması gereken direnç 0.786 23.297

0.786 21.860 kırılması durumunda alttaki üç destek 21.652 21.429 21.132

Her noktada çıkışlarla birlikte girişlerde var.
Terste kalan arkadaşlar üzülmesin çünkü şu ana kadar genelikle görülen sert inişlerin arkasından sert çıkışlar oldu

Hiç bir şeyin garantisi gene de hep söylerim iki yöne de tedbir sağlık daha önemli.

Yorumlar (382)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Ocak ayı içerisinde önemli Toplantılar ve küresel piyasalarda ekonomik veri akışları

*12 Ocak Çarşamba saat 16:30 ABD (Tüketici Fiyat Endeksi) enflasyon

*Aynı gün saat 04:30 Çin (Tüketici Fiyat Endeksi) enflasyon

*13 Ocak Perşembe saat 16:30 ABD (Üretici Fiyat Endeksi) enflasyon

*17 Ocak Pazartesi ABD borsası 1 işlem günü Resmi Tatildir, uluslararası piyasalarda dolar cinsinden işlem gören emtialar saat 19:59 itibariyle işleme erken kapanış yapacaktır..

*20 Ocak Perşembe saat 14:00 TCMB Para Politikası Kurulu (PPK) Faiz Kararı

*26 Ocak Çarşamba saat 22:00 FED (FOMC) Faiz Kararı ve Ekonomik Projeksiyonlarını açıklayacaktır

22:30 FED Başkanı Powell'ın Konuşması

Not:ECB, (Avro bölgesi) 2022 yılı Ocak toplantısını Şubat'a erteledi.

ECB'den yapılan açıklamaya göre 20 Ocak 2022 tarihinde yapılacak para politikası toplantısı ve 2 Şubat 2022 tarihinde yapılacak para politikası kararı içermeyen toplantıların iptal edildiği belirtildi.

Açıklamaya göre bu toplantıların iptal edilmesinin ardından para politikası kurulu toplantısının 3 Şubat 2022'de yapılacağı belirtildi.

Not:İngiltere Merkez Bankasının Ocak ayında Faiz Kararı toplantısı yoktur.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benden de saygılar her görüşe saygım var ima düşünmedim yanlış anlamadım. Görüşünüzü paylaştığınız için tekrar teşekkür ederim.

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

hocam bir şey ima etmedim. uzaktan ara sıra yazdıklarınızı bakıyorum. galiba yanlış anladınız.20 dolarda benim beklentim. İsmi üzerinde beklenti. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Şahmeran_2525 alt yoruma da bak istersen üçüncü sıradaki grafikte 0.786 kırılması halinde alttaki destekleri işaretlemiştim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler eline emeğine sağlık Asri dostum

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eyvallah hocam teşekkür ederim güzel bilgiler paylaştı niz için

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Tesekkurler

6BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Tarımdışı istihdam verisindeki

azalmalar ABD ekonomisinin durumu

Hakkında fikir verebilecek en iyi

göstergelerdir diye biliyorum

Eğer veri beklenenden

Daha yüksek gelirse, çalışan insan

sayısının arttığını gösterirYTD

Yatırım tavsiyesi değildir.

@REŞAT12 @Dadaş_tr @BossVurguncu

@Manga @Yaseminnisa @iknownothing

@Invincible_lion

@Kün_Fe_Yekün_19 @NİYAGARA @Hummad

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Ocak ayı içerisinde önemli Toplantılar ve küresel piyasalarda ekonomik veri akışları arkadaşlar..

*7 Ocak Cuma saat 16:30 ABD TDİ ve İŞSİZLİK.. (Bugün)

*12 Ocak Çarşamba saat 16:30 ABD (Tüketici Fiyat Endeksi) enflasyon

*Aynı gün saat 04:30 Çin (Tüketici Fiyat Endeksi) enflasyon

*13 Ocak Perşembe saat 16:30 ABD (Üretici Fiyat Endeksi) enflasyon

*17 Ocak Pazartesi ABD borsası 1 işlem günü Resmi Tatildir, uluslararası piyasalarda dolar cinsinden işlem gören emtialar saat 19:59 itibariyle işleme erken kapanış yapacaktır..

*20 Ocak Perşembe saat 14:00 TCMB Para Politikası Kurulu (PPK) Faiz Kararı

*26 Ocak Çarşamba saat 22:00 FED (FOMC) Faiz Kararı ve Ekonomik Projeksiyonlarını açıklayacaktır

22:30 FED Başkanı Powell'ın Konuşması

Not:ECB, (Avro bölgesi) 2022 yılı Ocak toplantısını Şubat'a erteledi.

ECB'den yapılan açıklamaya göre 20 Ocak 2022 tarihinde yapılacak para politikası toplantısı ve 2 Şubat 2022 tarihinde yapılacak para politikası kararı içermeyen toplantıların iptal edildiği belirtildi.

Açıklamaya göre bu toplantıların iptal edilmesinin ardından para politikası kurulu toplantısının 3 Şubat 2022'de yapılacağı belirtildi.

Not:İngiltere Merkez Bankasının Ocak ayında Faiz Kararı toplantısı yoktur.

@REŞAT12 @BossVurguncu @Yaseminnisa

@Hummad @Kün_Fe_Yekün_19 @Manga

@Keyfo27 @Angarali06_33 @Birss

@Halilibo06

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam bu tdi ne renk gelirse noluyor çözemedim birde beklentiniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

Eline sağlık dostum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0.786 yi kıramadı gümüş şimdilik düşüşe geçmedi 0.618 seviyesi altında parça alanların 22.431 ile 23.297 arasında % 50 çıkış yapma ihtimalleri var. 23.297 yi kırabilirse tekrar yukarı yönelebilir. Tehlikeli bölgeden henüz uzaklaşamadı.
@ASRİ6327 ve aleykum selam sağ ol.

3BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm

-7 Ocak 2022 Cuma, haftanın son işlem günü küresel piyasalarda ekonomik veri akışları arkadaşlar..

Not:Haftanın son işlem günü ana gündem? ABD finans piyasalarında ve küreselde en güçlü ekonomik veri akışları TDİ ve İŞSİZLİK verileri açıklanacaktır..

13:00 Avro bölgesi TÜFE enflasyon oranları açıklanacaktır (Euro)

16:30 TDİ (ABD)

16:30 İşsizlik Oranı (ABD)

16:30 Ortalama Saatlik Kazançlar (ABD)

18:00 Fed Üyesi Daly'nin Konuşması (Oy Hakkı Var)

20:15 Fed Üyesi Bostic'in Konuşması (Oy Hakkı Var)

20:30 Fed Üyesi Barkin'in Konuşması (Oy Hakkı Var

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Eylül76 alt yorumlar sizin içindi etiketlemeyi unutmuşum.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki gibi düşünüyorum. Şu an dolarda yüksek ama elimde hiç gümüş olmasa diyelim ki 9.80 bir parça 30 kuruş makas diyelim doların da düşme ihtimaline karşı 9 2 parça hala kar çıkışı yapamadıysam 7.90 4 parça ama kar çıkışları yapmışsam 40 50 kuruş aşağısından TL de ekler çıktığımın fazlasını girerim. 3 kereden sonra kar çıkışı yapamamışsam %50 TL %50 gümüş beklerim. Tekrar almam için 6 TL altına inmesi lazım. Sonuçta nereye düşerse düşsün elimde TL bırakırım o kadarı da kazanmasın. Çıkmadan bir daha girmem.
ilk küçük parça her türlüde alınır bir yerden girmek gerekiyor ama kar almak şart benim yolum bu.
Makaslar açıldığından beri bende hatalı işlem yapıyorum hala alışamadım şahsi görüşüm böyle yatırım tavsiyesi olarak görmeyin
Siz farklı düşünür bir yerden girip uzun vade de bekleyebilirsiniz?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Miryaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

0.7134 deyiz şuan üstad?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumlara bakabilirsiniz. henüz düzeltme noktasını kırmadı. 0.786 kırılırsa düşüş
beklenebilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum

Her düşüş giriş fırsatı derler düştükçe bekleyen bekler. Hiç bir şey sürekli düşmez ve çıkmaz. Yükseldikçe çıkmayan da bekler. Zararı göze alamayan bekler daha da çok gelsin diyen bekler. Her zaman zarara girme riski tabi de var. Bekledikten sonra da

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Emeginize saglik sayin @REŞAT12 .. ons biraz daha gevseyecek gibi duruyor bakalim hayrilisi olsun.. ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum