Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 23:32:07
EUR 34.7339 23:32:07
USD 32.5143 23:32:07
ALTIN ONS $2388.7200 23:32:07

Konu: gümüş nereden dönebilir destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

0.5 22.431 0.618 22.196 en son dönüş seviyeleri buralara inmeden de dönebilir

Yukarı devam için kırması gereken direnç 0.786 23.297

0.786 21.860 kırılması durumunda alttaki üç destek 21.652 21.429 21.132

Her noktada çıkışlarla birlikte girişlerde var.
Terste kalan arkadaşlar üzülmesin çünkü şu ana kadar genelikle görülen sert inişlerin arkasından sert çıkışlar oldu

Hiç bir şeyin garantisi gene de hep söylerim iki yöne de tedbir sağlık daha önemli.

Yorumlar (382)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş sanki göstere göstere geliyor. Dipler ve tepeler yükseliyor.
Gene de iki yöne de tedbir ve kar ettikçe küçük parçalar çıkmayı tercih ediyorum.
Hedef en az maliyetle en fazla gümüşü toplamak. Sabır ve kanaat kazandırır hırs ve aç gözlülük ise kaybettirir. Sürekli hepsiyle gram artıracağım çabasında olan TL kaybeder, bir kısmıyla öncelikle TL artıracağım diyen se hem TL artırır hem gram diye düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Sakin_adam ()

Hayırlı sabahlar nasılsın abimm 2 akşamdır abd avılmasıyla birlikte gümüş yukarı cıktı acaba bugünde yukselme akşam veya gün içnde devam edermi

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar TL ye bağlı 13,20/31,1x21,94 desek 9,31 civarı olur. Bu ihtimal şu an uzak yön yukarı ama böyle olursa genel ortalamam üzerinden çıkış yapıp ortalamamı 50 kuruşa düşürür devam ederim.

23,430 u kırarsa bu ihtimal büyük ölçüde ortadan kalkar.

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ardomar ()

9.40 ları gösterir yaklaşık,

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Hocam elinize sağlık 21.9 düşerse yani desteğe inerse gümüş TL olarak kaçı gisterir

10BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

23,637 i yukarı kırması halinde inşallah ilk hedef 24,831
Destek 21,940 dirençler 23,430 23,637

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet daha önce de uyarmıştım 22,646 civarı inşaallah yukarı döner dönmez aşağı sert devam ederse garantisi olmamakla birlikte ilk etapta Haziranda 28 dolar a yakın bir yere kadar yükselmesini beklerim kanaatkar olup parçalı çıkan giren gene daha fazla kazandı.

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Hocam omuz baş omuz yapıp aşağı mi döndü şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

"Obo yapıp döner ise hedefi daha yukarı olur" olmalıydı, dönmez ise obo hedefi aşağı olur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Diyemeyiz. ama Altın daki desteği kuvvetlendirmiş yukarı taşımış oluyor eğer buralardan omuz baş omuz yapıp aşağı dönmezse hedefi çok daha yukarısı olabilir. Az kaldı

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

22.70 kırıldı diyebilir. miyiz

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eyvallah üstad

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben al sat için ayırdığım bölüm için anlık takip ediyorum henüz kırmadı.
Yazdıklarım dii gördüğü varsayımıyla yükseliş yönlü yapılmış bir değerlendirme zaten şu an pozisyon değiştirecek bir durum yok. Ben işlemlerimi dolar TL nin durumuna göre yapıyorum. Dolar TL de bir düşüş gümüşte de alım fırsatı verebilir. Dolar TL deki yükseliş te kısmen çıkış fırsatı olabilir.

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Günaydın.. üstad 22,70 kırıldı gini günlük kapanış la mı? Yoksa 4 saat lik mi,

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum bir sonraki direnç 22,891 22,635 seviyesi üzerinde kalırsa artık yukarı döndü diyebiliriz. 22,635 aşağı kırarsa büyük ihtimalle tekrar aşağı döner dolar TL uygun olması şartıyla gümüş alamayanlar için güzel alım fırsatı olur ve büyük bir ihtimalle daha güçlü bir şekilde yukarı döner.

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Çok yakın rakamlar bu destek diremce göre işlem yapmaktansa pozisyon korumak daha iyi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destekler 22,452 22,347 22,218 22,010 Dirençler 22,556 22,704 22,893
22,704 ün kırılması halinde büyük ihtimalle yukarı döner.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Optimistt Kesinlikle. Alt yorumda ons 22,336 iken yön yukarı demiştim alan kaç tur döndü bu noktada belirttiğim kademelere bahsettiğim şekilde uyanların ortalaması en kötü 20 usd altında olması gerekir. Ons şu an dört hafta önceki seviyenin üzerinde dolar ise 13,93 lerden 13,13 lere kadar gerilemiş daha belini doğrultamamış. İşlem yaparken parite den önce dolar TL yi hesaba katanlar kazanmış. Daha öncesine bakarsak gene öyle.

3BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Ben engelledim hepsini analiz teknik sıfır hepsinde anca lak lak yapmaya geliyorlar foruma

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen ben bayan demedim gönül mevzu demedim kendisi ağzıyla deyip düştü işte mesela :)
Mumlar lordu ile bir münakaşam yok, lakin ntmen_x gibi haksızlığı savunan insanların karşısında susmak zor.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen en güzeli dost :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Boşver dost kıymetli zamanını bunlara harcama konforla gitsin ytd :)))

1BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Usta bunlar lostun yaverleri mumlar_lordu ntxmen o yüzden münakaşaya girmeyin hiç biriyle

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak sen şu işe :) . Aynen anlatamazsın belli neyse nasıl olsa geri kalanlar da zamanla tanır. Bu konuyu kapatıyorum artık. Kusura bakmasın kimse saldırdıkları için kendimi savunma hakkını kullanmış oldum.

AttackLord için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Senin kafa karışmış yazıların tutarsız gümüş te ispat edemedin kelime oyunu yapıyorsun istifa edip etmemen sana kalmış hakaret eden senin gibileri çok gördüm profilinizi incelediğimde ortak noktalarınıniz benzer

1BeğenmedimŞikayet

AttackLord ()

btc majör trend desteğine gelmiş düşen btcye obo var diyen adama hicbirsey anlatamazsin

1BeğenmedimŞikayet

AttackLord ()

Engelle şu adami gitsin boşver ne konuşsan boş diyorum ben zamanında çok uğraştım inan bir anlamı yok şuan yaptığının bu forumda belli bir grubu var artık geç kalındı onlarda yaşayarak öğrenecek zamanla

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aylar önce 12 olacak dedim diyor millete evet daha 8 bile olmadan 8, 9, 12 olacak deyip algı ver tepeden aldırt sonra 6.10-15 lere düşsün dipten almak dururken 7 ay tepeden zararda beklesin bilmeyen acemi dostlar aylarca stres yaşasın zararı kurtarınca çıksın ama efendim ben yatırım tavsiyesi vermedim mi sitenin kuralı vs vs. Doğru 12 oldu gümüş :)) ben de derim şu rakam gelecek arada ne sular geçer sonunda gelir nasıl olsa. Boş insnsın. Aldım dediğini de attım hala duruyorsun yzün yok

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Konforu kullan gitsin
Dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum